מחול, לוליינות וטוביה צפיר: איפה מבלים עם הילדים השבוע?

הסרט "יוגי דוב" בקולנוע, הצגה על פיל צבעוני ומיוחד, "מיץ פטל", הצגה על חלומות של חתולים ועוד המלצות

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

הילדים מטפסים על הקירות, ועל הדרך עולים לכם קצת על העצבים? עכבר העיר אונליין מבין לליבכם ומציג לכם מדי שבוע שלל המלצות לבילוי משפחתי, שיכניס קצת צבע תרבותי לשבוע הקרוב.

אז מה מחכה לכם?

ראשון: כמו פעם, אבל בתלת מימד

ההורים ביניכם בטח גדלו על הסדרה המצוירת של "האנה ברברה", "יוגי-דוב". עכשיו גם לילדים יש הזדמנות להכיר את הדוב החביב, והפעם - בתלת מימד. בסרט החדש, במאית סרטים תיעודיים מגיעה לפארק הנופש גליסטון ונתקלת בדוב המדבר יוגי, עוזרו הצעיר בו-בו ושומר היערות סמית'. הסרט מוצג בדיבוב לעברית.

» יוגי דוב - למועדי הקרנהצפו בטריילר של יוגי דב:

וגם: גדית האגדית מספרת את הסיפור, "המלך החכם בעולם" על-פי חיים נחמן ביאליק, לבני 6-3. יום ראשון 27.3 ב-17:00, בית אריאלה בתל אביב.

שני: הפיל הצבעוני

בנצי הוא פיל שנולד צבעוני ושונה מכל חבריו הפילים האפורים. כל הפילים צוחקים עליו ומעליבים אותו על היותו שונה. יום אחד, כשהתפלש בפירות יער שנשרו מן העץ, הפך להיות אפור כמו כל הפילים ושמח על כך מאוד. לבסוף הוא מגלה שכל חבריו עצובים ומודאגים מהיעדרו וכי עצם היותו שונה, הופך אותו למיוחד.

» בנצי, 28.3 ב-17:30, בית ניר זכרון יעקב(צילום: יובל פלד)

וגם: שעת סיפור במדיטק חולון, והיום: "מיץ פטל" על-פי חיה שנהב, בביצוע תיאטרון "ספר הקסמים של גלי". סיפור על חברות מופלאה בין האריה והג'ירפה הסקרנים לבין מיץ פטל. 28.3 ב-17:00. במדיטק חולון. 10-15 שקלים.

שלישי: גם לחתולים יש רגשות

לחתולים, כמו לבני האדם, יש אופי, רגשות וחלומות וגם הם כמהים לחברות ולאהבה. בהצגה, "חלומות של חתולים", מתמודדים החתולים עם קונפליקטים מחיי היום-יום ומגיעים למסקנה, כי למרות היותם שונים זה מזה הם שווים.

» חלומות של חתולים, שלישי ה-29.3 ב-17:30, תיאטרון באר שבע

חלומות של חתולים (צילום: יח"צ)

וגם: קרקס מדראנו, שלישי ה-29.3 ב-17:30, חיפה - חוצות המפרץ

רביעי: מחול, לוליינות וטוביה צפיר

"משחקי ילדים", היא הצגה לכל המשפחה המשלבת מחול, לוליינות, וידאו ומשחק בהשראת יצירתו של פיטר ברויגל. המופע בוחן מקרוב את המתרחש במגרש משחקים תוסס, בפעילות בה הילדים שקועים במשחקים המשקפים את חיי הגדולים ומשמשים להם כהכנה לחיי המבוגרים. ההתרחשויות מתחלפות בקצב מהיר, מיחסים של חברות ואחווה לעוינות ובדידות, ומצחוק פרוע לפנטזיה. המשחקים מתרחשים לנגד עיניו של הצייר פיטר ברויגל שקפץ לביקור "קצר" אחרי 400 שנים של היעדרות כדי לבחון מחדש את ילדותו, בגרותו ויצירתו.

» משחקי ילדים, רביעי ה-30.3 ב-17:00, מתנ"ס יהוד

משחקי ילדים (צילום: תמר לם)

וגם: סיפורי החיות של סבא טוביה, רביעי ה-30.3 ב-17:30, היכל התרבות לוד

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ