אם אלה החיים בספארי: קרן שמש מאוחרת

והשבוע קרה משהו באמת מיוחד. קרן פלס באה לבקר! באמת!

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

עמדתי המומה מחוץ לבית החולים לחיות בר, חיי חלפו לנגד עיני. שנתיים ושבעה חודשים מלאים באמבטיות בוץ חמימות, בשיחות לתוך הלילה עם עברי והאנפה, בחציר טרי ומשביע, בפעילות של מפלגת הקרן החדשה, בתכשירים הקוסמטיים האיכותיים של keren-care ובמגוון הלקים העדכניים שהצענו ללקוחות המרוצים. ומיד כשסיימו התכשירים הקוסמטיים ומגוון הלקים העדכניים לחלוף מול עיני, ידעתי שאם ארוץ עכשיו, כמו שהורה אבו נזיר, אולי אספיק להציל את עצמי, אבל מה עם שאר חיות הספארי? ריהאנה נמצאת בפנים, לגופה ודאי חגורת נפץ - עכשיו כשאני חושבת על זה יש לי זיכרון עמום של חגורת נפץ, פשוט חשבתי שזה פאוץ' מאפריקה, כי הם הכי תקועים באייטיז - ואני היחידה שיכולה למנוע את זה.

» אם אלה החיים בספארי - כל הטורים» ספארי רמת גן - לכל הפרטים

"ריהאנננההההה!!!", צעקתי הכי חזק שיכולתי. קרן ארוכה הופיעה בחלון. "לכי מכאן", צעקה ריהאנה, "לכי עכשיו". "לא! אני לא הולכת בלעדייך, אני רוצה להראות לך את הספא שהקמתי, תוכלי אפילו לקבל טיפול פנים ראשון חינם!". מאחורי הקרן הציצו עיניים קטנות וסקרניות. "טיפול ראשון חינם?", היא שאלה. "כן, פלוס פדיקור דגים על חשבון הבית". "אלחמדולילה!", היא אמרה, "אני באה".

הלכנו יחד אל הספא, ולא היתה מאושרת ממני. גם הצלתי את הספארי וגם זכיתי בחברת ילדות בחזרה. כשהגענו ראיתי שיער בלונדיני נוצץ שהילה מרחפת מעליו. הספא כולו קרן אור. "יש כאן הפתעה בשבילך", אמרה האנפה שעמדה ליד וסובבה את הכיסא שעליו ישבה הבלונדינית, ממש כמו ב"דה ווייס". קרן פלס חייכה לעברי בשיניים לבנות בוהקות. "היי קרן", הצטלטל לעברי קול הפעמונים שלה. התעלפתי.

התעוררתי רטובה כולי כשדגים מקפצים לי מהאף. מתברר שהאנפה הפכה עלי את אקווריום הפדיקור דגים. "בדיוק חשבנו לדבר איתך", לחש לי אחד הדגיגים באוזן, "הגיע הזמן שנרוויח יותר משכר מינימום, אנחנו נותנים את הנשמה לספא". "זה לא הזמן ולא המקום", אמרתי לו והתיישבתי. קרן פלס פה! בשבילי! "זאת באמת את?". "כן", היא ציחקקה "אני קוראת את המדור שלך באדיקות". זה בטח היום הכי טוב בחיים שלי. "הבעיה היא שאנשים חושבים שאני כותבת אותו". למה שיחשבו כזה דבר מטופש? הרי אני חתומה עליו. לא אכפת לי, העיקר שהיא כאן.

קוראת את המדור באדיקות. קרן פלס המקורית (צילום: יח"צ)

אחרי שהצטלמנו והחלפנו חתימות ישבנו ודיברנו על הכל, כמו שתמיד חלמתי. השעות חלפו בלי ששמנו לב. סיפרתי לה על התקדמות הספר שלי על המתיחות בבלקן, היא סיפרה על האלבום הבא. אפילו שרנו יחד. רציתי שנשיר את "אם אלה החיים" כדי לקדם את המדור, אבל היא התעקשה על "לייק וונאקה" כדי לקדם את הסינגל. סלבס, אתם יודעים איך הם. ריהאנה עשתה קולות רקע והאנפה הסריטה הכל כדי להעלות ליוטיוב. רק עברי עמדה בצד בפרצוף חמוץ. "מה?", שאלתי את העז. "וונאקה? באמת? אולי נקרא לאמבטיית הבוץ שלנו לייק וונאקה לכבודה...", המשיכה עברי להחמיץ. "זה רעיון נהדר!", קראתי. גם קרן חשבה ככה. עברי יצאה מהספא וטרקה אחריה את הדלת. מיד אחר כך מילאו צלילי "מישהו פעם" את החלל בצדיבלים טורדניים. מיד הבנתי מה המשימה הקרנפית הבאה – לשכנע את עברי לידר המקורי לבוא להרגיע את העז.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ