האזינו: אליענה תדהר בשיר מפסטיגל 2013

רגע לפני שפסטיגל 2013 עולה לראשונה במרכז הקונגרסים בחיפה, קבלו את השיר "מה זה משנה" של כוכבת הילדים אליענה תדהר מתוך המופע הכי גדול של חנוכה

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

, המופע הגדול לכל המשפחה, עולה השנה בפעם ה-33. השנה הפסטיגל יעלה תחת הכותרת "X פסטיגל". המופע מבויים על ידי חנוך רוזן, ויככבו בו , אליענה תדהר, , אור גרוסמן, דניאל מורשת ועמית יגור. השנה יתארח גם שלומי שבת. במסגרת המופע תיערך מחווה לשלישיית הגשש החיוור עם שירים והקרנת קטעים מתוך סרטיהם המפורסמים.

»  »  - כל הפרטים והמועדים» » » 

המופע הראשון של הפסטיגל עולה ביום ה' 14 בנובמבר במרכז הקונגרסים חיפה, בשעות 15:45 ו-19:15. עד שהיום המיוחל יגיע, סידרנו לכם השמעה בלעדית לשיר "מה זה משנה", אותו תבצע אליענה תדהר:

תקציר המופע: האגדה מספרת שמי שישלוט בארבעת יסודות הטבע: אדמה, אש, רוח ומים ישלוט בעולם. מאסטר X, מכשף עוצמתי ומנהל קרקס, נענש על-ידי מועצת המכשפים העליונה ומאבד את השליטה בארבעת יסודות הטבע: אדמה, אש, רוח ומים. בנוסף ולמרבה הצער שלו, מוטל עליו לשמור על תינוקת חמודה בשם סונו. הוא צריך להוכיח שאיכפת לו ממישהו אחר מלבד עצמו. סונו גדלה בקרקס של המאסטר והפכה לילדה מקסימה ומיוחדת עם יכולת לאתר את ארבעת היסודות ברחבי העולם. המאסטר מגלה זאת ומחליט לנצל אותה כדי ללכוד אותם ולשלוט בעולם. בזה אחר זה יחד עם צבא ליצניו ושאר דמויות הקרקס המכושף שלו משתלט המאסטר על יסודות הטבע. אבל בדיוק אז מגיע מקס, ילד מלא דמיון עם חלומות גדולים להופיע בקרקס, שיוצא לעצור את המאסטר יחד עם סונו ולגלות את הקסם הגדול מכולם: סוד האהבה. כל הקסם הזה ועוד מחכה לכם באגדה המכושפת של השנה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ