חוזרים לשגרה: השבוע עם הילדים

"השמינייה" חוזרת למסך עם צוות חדש, התערוכה "Toy cycle" ממשיכה להציג ועוד המלצות לשבוע הקרוב עם כל המשפחה

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

הורים ממליצים - כל הכתבות

יום ראשון: פינת טלוויזיה

אתם יכולים להפסיק להתגעגע. עדי הימלבלוי, דון לני גבאי, ידידיה ויטל, הילי ילון, אבי קורניק, שירה וילנסקי, דני לשמן ולימור אטיאס שבים לעונה חדשה של הדרמה "השמינייה". עלילת העונה החדשה מתרחשת שבע שנים לאחר סצנת הסיום של העונה השלישית במהלכה חברי "השמינייה", וויתרו מרצונם על כוחותיהם ועל זיכרונותיהם. כעת מנהלים הגיבורים חיי שיגרה רגילים וחוזרים אל סוד הקסם כשלצדם יככבו שמונה שחקנים חדשים שיהוו את "השמינייה" החדשה, אותה תחנוך ותלווה החבורה המקורית. איפה: ערוץ הילדים (לצופי HOT)מתי: יום א' 29 בספטמבר בשעה 14:35.למה: כי הילדים מכורים.

צוות חדש, התמכרות ישנה. השמינייה (צילום: אוהד רומנו)יום שני: הזדמנות אחרונה

התערוכה "רכבות" מסתיימת, וזאת ההזדמנות האחרונה לתפוס אותה. מדובר במעין שיעור בהיסטוריה מודרנית, רק בתלת מימד. בשטח התערוכה פרושים למעלה מקילומטר של פסי רכבת, עליהם כ-40 רכבות מיניאטוריות מכל התקופות והסוגים, שמאפשרים למבקרים לראות ולחוות דגמים מוקדמים שיוצרו עוד לפני מלחמת העולם הראשונה וכן דגמי רכבות משוכללות ביותר כמו אלה שפועלות כיום. חלק מהדגמים הושאלו מאספנים ברחבי העולם והובאו במיוחד לארץ. ואם זה לא מספיק, לאורך היום מוקרנים סרטים שצולמו מתוך רכבות ומוקרנים על גבי מסכי פלזמה ענקיים, ישנן פינות יצירה והרכבה של רכבות לכל המשפחה ועוד.איפה: מתחם התחנה בירושלים.מתי: יום ב' 30 בספטמבר בין השעות 10:00-22:00.כמה: 75 שקליםלמה: אל תאחרו את הרכבת.» רכבות - לכל הפרטיםהיסטוריה על גלגלים. תערוכת הרכבות (צילום: עידן אליהו)

יום שלישי: קרקס קצת אחר

"קרקס קוביות" הוא מופע ללא מילים המשלב בובות, אמנות פלסטית ותיאטרון מחול.  כמה קוביות לובשת נסיכה? האף של הליצן עגול או מרובע? ואיך מאלפים כלב קובייה? בקרקס הקוביות הכול יכול להיות. זוג ליצנים/רקדנים נעים ומניעים עולם של קוביות. הקוביות נפרשות, מתכווצות, מתחלקות לחיות שונות ומשונות. השחקנים לובשים קוביות ורוקדים איתן. הם מאלפים את החיות ומכשפים אותן. לעיתים נטרפים על ידיהן (אבל לא באמת). מתקוטטים, מתפייסים, מתאהבים ויוצרים עולם פלאי ושמח. איפה: תיאטרון הקרון.מתי: יום ג' 1 באוקטובר בשעה 17:00.|כמה: 40 שקלים.» קרקס קוביות - לכל הפרטיםעולם של קוביות (צילום: יח"צ)

יום רביעי: ממחזרים צעצועים

התערוכה החדשה "Toy Cycle", ממשיכה גם אחרי החגים ומציגה צעצועים בחיבורים מפתיעים, כפי שעיצבו יוצרים בינלאומיים וישראלים. היוצרים בתערוכה מעניקים פרשנות אישית למושג "צעצוע" ולחפצים הקיימים סביבנו, כמו גם לתרבות הצריכה העולמית. החומרים שאנו מתייגים כפסולת, ממוחזרים והופכים לצעצועים פונקציונאליים או ליצירות אמנות. בתערוכה ייחשפו גם תוצרי הצעצועים והפיסול של המיזם החברתי Ocean Sole, העשויים מכפכפים משומשים שנפלטו אל האוקיאנוס. איפה:  מוזיאון יפו העתיקה.מתי: יום ד' 2 באוקטובר בין השעות 10:00-17:00.כמה: ילד - 35 שקלים, מבוגר - 40 שקלים.למה: לא תאמינו מה אפשר לעשות מכפכפים.» Toy Cycle - לכל הפרטיםמחדשים גם אחרי החגים. toy cycle (צילום: יח"צ)

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ