עכבר העיר

הילדים מטפסים על הקירות, ועל הדרך עולים לכם קצת על העצבים? עכבר העיר מבין לליבכם ומציג לכם מדי שבוע שלל המלצות לבילוי משפחתי, שיכניס קצת צבע תרבותי לשבוע הקרוב.

» סרטי ילדים » פעילויות לילדים

יום ראשון: בובות עולמיות

האירוע "בובה של פסטיבל" יערך היום בהיכל התרבות בפתח תקווה. במסגרת האירוע יעלו ארבע הצגות תיאטרון בובות מרחבי הארץ, וכן מופע מרכזי בהשתתפותו של טוביה צפיר יחד עם עשרות אמנים שעלו ארצה מאתיופיה, ארגנטינה, רוסיה בלארוס ועוד. מטרת הפסטיבל היא לתת הזדמנות לאמנים שעלו ארצה להיחשף לקהל הישראלי, ולהיפך. 

» בובה של פסטיבל, יום ראשון ה-15.1 החל מ-16:00, היכל התרבות פתח תקווה. מחיר: 60 שקלים

מארגנטינה לישראל "שאול שיעול, רופא בובות" (צילום: יפים גלפמן)

וגם: הסדרה אליפים חוזרת בעונה שנייה, 14:35, ערוץ הילדים

יום שני: בסגנון אתיופי

לכפר יהודי קטן באתיופיה מגיעות שמועות על האפשרות לעלות לירושלים. דרך עיניו של הילד אנד ארג', נחשף סיפור עליית יהודי אתיופיה לארץ ישראל דרך מסע רגלי מפרך, רעב, סכנות והמתנה ארוכה בסודאן. לכל אורך ההצגה, פזורים קטעי אנימציה מלאי דמיון וצבע בסגנון אתיופי.

» יחיד במינו, יום שני ה-16.1 ב-17:30, המשכן לאמנויות הבמה באר שבע

המסע לישראל. יחיד במינו(צילום: יח"צ)

וגם: מופע לילדים "להתגבר על החורף", יום שני ה-16.1 ב-17:30, קניון ערים בכפר סבא. ללא תשלום

יום שלישי: רוצה להיות פיראט אמיתי

סְמִי הוא פיראט שמשייט באוקיינוסים בתוך האמבטיה שלו, עם ברווזיו האהובים. יום אחד הוא מקבל שיחת טלפון מפתיעה מנציגת האגודה הבינלאומית לפיראטים. היא מודיעה לו שעליו לקבל תעודה של פיראט מוסמך, ולשם כך הוא חייב להתחיל להתנהג כמו פיראט. סְמִי מנסה, אך מגלה שהדבר קשה הרבה יותר משחשב.

» פיראט באמבט, יום שלישי ה-17.1 ב-16:30, תיאטרון הקרון בירושלים. לגילאי 4 ומעלה. מחיר: 30 שקלים

שולט בים ובאמבטיה. פיראט באמבט (צילום: חורחה זלצברג)

וגם: מופע לילדים "טיול מסביב לעולם" ,  יום שלישי ה-17.1 ב-17:30, גרנד קניון חיפה. ללא תשלום

יום רביעי: שלגיה רוקדת פלמנקו

עיבוד מקורי לכל המשפחה של להקת המחול קומפאס, לסיפור הקלאסי של שלגיה המושלכת אל היער על ידי המלכה הרעה, שם היא נקלעת לשלל הרפתקאות מרתקות. היא מתגברת על שדוני היער האכזריים, מוצאת נחמה בידיה של הלבנה הטובה ופוגשת את שבעת הגמדים המצחיקים. כשהמלכה מגלה ששלגיה חיה למרות הכול, היא מחליטה לעשות מעשה ולהפטר ממנה אחת ולתמיד. אך לבסוף בכוח האומץ, האמונה והאהבה שלגייה זוכה בנסיך- בחיר ליבה. המופע משלב מחול עם מוזיקת פלמנקו, מוזיקה קלאסית ומוזיקה עכשווית.

» שלגיה ושבעת הגמדים: להקת המחול קומפאס, יום רביעי ה-18.1 ב-17:30, היכל התרבות אור עקיבא. לגילאי 4 ומעלהשלגיה קצת אחרת (צילום: להקת קומפאס)

וגם: צעצוע בריבוע, יום רביעי ה-18.1 ב-17:30, תיאטרון הסמטה ביפו. מחיר: ילד - 35 שקלים. הורה מלווה - 20 שקלים

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ