ממלכת הדינוזאורים: מה מחכה לכם בתערוכה?

מיצגי ענק, פעילויות אינטראקטיביות וסדנאות יצירה. עוד רגע ממלכת הדינוזאורים משתלטת על נמל תל אביב ואתם לא רוצים לפספס את זה

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
ממלכת הדינוזאורים 2017
חזרה לעבר. ממלכת הדינוזאורים 2017צילום: יח"צ

במהלך חודש אוגוסט, יגיעו להאנגר 11 שבנמל תל-אביב עשרות דינוזאורים בגודל אמיתי לתערוכת ענק שתכיר לכם את היצורים הקדומים מקרוב, ותאפשר לכם להצטלם איתם, ללמוד עליהן ולהתהלך לידם.

» ממלכת הדינוזאורים - לכל הפרטים
» החופש הגדול - קיץ 2017 - מדריך האירועים המלא
» תערוכות קיץ לילדים
» איפה אוכלים בנמל תל אביב?

» אירועי הקיץ מומלצים לילדים
» סרטי קיץ מומלצים לילדים

התערוכה משתרעת על פני 2,500 מטר מרובע הכוללים מסלול הליכה וצפייה בדינוזאורים בגודל אמיתי ברחבי הג'ונגל. בנוסף, קיים גם איזור אינטראקטיבי לכל המשפחה, בו יוכלו הילדים לרכב על גורי דינוזאורים, לטפס על חבלים, להצטלם עם דינוזאורים, לצייר, לצבוע ולשחק ב"להיות ארכיאולוגים" תוך חפירה וחיפוש העתקי מאובנים.

הביקור בתערוכה בנוי מסבבים, זאת על מנת לשלוט בכמות הקהל בכל רגע נתון ולהימנע מעומס בתערוכה. עם זאת, אין הגבלה על משך השהות בתערוכה, מלבד שעות הפעילות היומיות של התערוכה. לכן, שווה להגיע כמה שיותר קרוב לתחילת הסבב, לפני שהעומסים מתחילים.

בואו לטפס על דינוזאור. ממלכת הדינוזאורים 2017צילום: יח"צ
לטייל בסבך קדמון. ממלכת הדינוזאורים 2017צילום: יח"צ

התערוכה מתקיימת במתחם ממוזג עם חנייה בחניונים הצמודים ועם תחבורה ציבורית מרובה ונוחה. אם באתם רעבים, במקום מופעל מזנון כשר המציע מזון ומשקאות, אך שימו לב: הכנסת אוכל ושתייה למתחם התערוכה לא תתאפשר.

מיצגי ענק. ממלכת הדינוזאורים 2017צילום: יח"צ
לשחק בארכיאולוגים. ממלכת הדינוזאוריםצילום: יחצ

ממלכת הדינוזאורים - 31-6 אוגוסט 2017, האנגר 11, נמל תל-אביב. שעות פעילות: ימים ראשון-חמישי בין 21:00-09:00, ימי שישי בין 17:00-09:00. התערוכה סגורה בימי שבת. מחירים: בקופות האירוע - 85 שקלים, במכירה מוקדמת - 75 שקלים. כל אחד חייב בכרטיס (מגיל 3)

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ