אלאדין והנסיכה יסמין: מה מחכה לכם בהצגה?

המופע הצבעוני ומלא הכוכבים "אלאדין והנסיכה יסמין", עולה בחנוכה הקרוב עם טוביה צפיר, עדי הימלבלוי, חובי סטאר ואחרים ומבטיח חוויה אמיתית מעולם סיפורי אלף לילה ולילה

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אלאדין והנסיכה יסמין - חובי סטאר
האגדה קמה לתחיה. אלאדין והנסיכה יסמיןצילום: יח"צ

המחזמר "אלאדין והנסיכה יסמין", עולה בחנוכה הקרוב בגרסה חדשה ומרהיבה, לאחר שעלה בשנים קודמות בישראל וברחבי העולם וזכה להצלחה גדולה. בגרסה הנוכחית, אותה כתב ניר פייבל, ישתתפו טוביה צפיר בתפקיד הג'יני המשעשע, עדי הימלבלוי  בתפקיד הנסיכה יסמין, אסף הרץ בתפקיד אלאדין, מייקל לואיס בתפקיד הנסיך קסים וחובי סטאר בתפקיד ג'פאר. על המוזיקה המקורית במופע אחראי אביב קורן, על התלבושות - אלה קולסניק שמוכרת ממופעים רבים אחרים, ועל הכוריאוגרפיה - דור אלדר.

» חנוכה 2017 - המדריך המלא
» אלאדין והנסיכה יסמין - לכל הפרטים
» המדריך המלא למופעי חנוכה
» משפחה חוסכת - כל המבצעים למופעים הגדולים
» איפה אוכלים אחרי המופע?

אלאדין (אסף הרץ) הוא פרחח צעיר וחסר תקנה, שמנסה לשרוד עוד יום בשוק של העיר בגדד. בצירוף מקרים מופלא, הוא נתקל בביתו של הסולטן, הנסיכה יסמין (עדי הימלבלוי) ובין השניים ניצתת אהבה ממבט ראשון. השומרים מגלים ורודפים אחריו, אך אלאדין מצליח להימלט, ומסתתר במערה חשוכה שם הוא מגלה שג'אפר (חובי סטאר), יועץ המלך, אינו אלא מכשף הזומם להשתלט על הממלכה.

אהבה ממבט ראשון. אלאדין והנסיכה יסמיןצילום: תמי חיון

צפו בקליפ הרשמי של "אלאדין והנסיכה יסמין": 

ג'פאר מגלה את אלאדין ונועל אותו בתוך המערה, אך אלאדין מוצא שם מנורה עתיקה, ומבלי שהתכוון לכך, משתחרר מתוכה ג'יני (טוביה צפיר) שמבטיח להגשים לו שלוש משאלות. הג'יני מצליח להפוך את אלאדין לנסיך, ולהפגיש אותו שוב עם אהובתו הנסיכה יסמין, אך הוא מגלה לאכזבתו שהיא כבר מאורסת לקאסים (מייקל לואיס) - נסיך אמיתי שרוצה בה רק כדי שיוכל לרשת את הממלכה. המאבק על ליבה של הנסיכה יסמין ועל מנורת הקסמים חושף את טבעם האמיתי של כל הגיבורים, אך רק מי שראוי - יזכה בסוף באוצר האמיתי.

הכל בשביל הנסיכה. עדי הימלבלוי אלאדין והנסיכה יסמיןצילום: תמי חיון
מייקל לואיס בתפקיד קאסים. אלאדין והנסיכה יסמין צילום: תמי חיון

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ