"רובין הוד": הצצה להצגה החדשה של תיאטרון אורנה פורת

הצצה לחדר החזרות של ההצגה "רובין הוד" שעולה לראשונה במהלך חנוכה הקרוב, בגרסה רבת משתתפים ובכיכובם של השחקנים גל אמיתי ויותם קושניר

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רובין הוד - תיאטרון אורנה פורת
יעלה בבכורה בחנוכה. רובין הוד - תיאטרון אורנה פורתצילום: כפיר בולוטין

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער, יעלה את ההצגה "רובין הוד" בבכורה במהלך חנוכה 2017, בפסטיבל הצגות הילדים המסורתי בחנוכה. במסגרת ההצגה, יגלמו גל אמיתי ויותם קושניר (בדאבל) את רובין הוד האגדי בהפקה איכותית ומרהיבה, בבימויה צביה הוברמן.

» חנוכה 2017 - המדריך המלא
» הצגות חנוכה - לוח המופעים
» המדריך המלא למופעי חנוכה
» הצגות ילדים איכותיות לחנוכה
» משפחה חוסכת - כל המבצעים למופעים הגדולים

עלילת ההצגה מספרת על רובין הוד שחוזר מהמלחמה (מסעות הצלב) לאחוזת אביו באנגליה. כשהוא מגיע לעיר הולדתו יחד עם ויל, נושא כליו, הוא מגלה שהמצב השתנה - המלך ג'ון תפס את השלטון בכוח ומשליט שלטון דיכוי, מטיל מיסים רבים ועושק מהאנשים את כל הרכוש והתבואה. מריאן, אהבת נעוריו של רובין, מנסה לשכנע אותו להצטרף למאבק נגד המלך, אך רובין, שרוצה לחיות חיים שקטים ללא מלחמות, מנסה להימנע מעימותים עם המלך.

כשהמצב מחמיר ואנשים סביבו נפגעים, רובין אינו יכול יותר לצפות מהצד, והוא מצטרף לצעירים המסתתרים ביער לאחר שברחו מבתיהם. הוא זוכה באמונם, מנסה לעזור להם לזקוף את קומתם, והופך למנהיג אנשי היער.

מנהיג אנשי היער. רובין הודצילום: כפיר בולוטין

לאחר שמריאן נתפסת על ידי המלך, רובין יוצא אל טירת שרווד כדי לשחרר אותה. הוא משתלט על הטירה ומאלץ את המלך להיכנע ולחתום על הסכם שבו הוא מעניק לעם זכויות שלא היו לו מעולם.

ככה זה נראה מאחורי הקלעים:

» רובין הוד - לכל מועדי המופע

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ