הילדים בחרו: רוני דלומי ומשה פרץ זמרי השנה

וגם: יון תומרקין הוא שחקן השנה, דנה פרידר היא שחקנית השנה ושיר השנה הוא "כל מה שיש לי" של נתן גושן

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

עונת הטקסים לא פוסחת גם על הדור הצעיר. היום נערך טקס נבחרי הילדים, ובין מאות המצביעים דרך אתר האינטרנט של ערוץ הילדים, נבחרו כל הכוכבים שעשו לילדים את השנה קצת יותר מעניינת בתחום הבידור.

את הטקס הנחו כוכבי הערוץ טל מוסרי, רוני דואני, עודד פז ודנה פרידר. מגישי הפרסים ואורחי הטקס כללו בין השאר את ימית סול, אלין לוי, עמית פרקש, חן אהרוני, ג'ולייטה, אביהו שבת, ירון ברובינסקי ועקיבא וענהאל. בנוסף, הופיעו במהלך הטקס נתן גושן, רוני דלומי ומשה פרץ.

ואלה שמות הזוכים:

זמרת השנה: רוני דלומי שזכתה בפעם השנייה בתואר.זמר השנה: משה פרץ שגבר על נתן גושן, אייל גולן ואחרים.שחקן השנה: יון תומרקין, שזכה גם בשנה שעברה, על תפקידו הנושך ב"החצויה".שחקנית השנה: דנה פרידר, גם היא זכתה בפעם השנייה, על משחקה בסדרה הקומית הותיקה "הפיג'מות".זוג השנה: תובל שפיר ואליאנה תדהר שמשחקים את דני ויונתן בסדרה "החולמים".מצחיקן השנה: אורי חזקיה, שזכה בתואר למרות שלא השתתף באף מופע חנוכה.סדרת האנימציה של השנה: "ארתור". גם בפעם השנייה ברציפות.שיר השנה: "כל מה שיש לי" של נתן גושן. השיר שזכה בתואר גם אצל המבוגרים, מצליח לנצח גם אצל הילדים.סדרת השנה: אליפים. הסדרה עלתה לאחרונה בעונתה השנייה בהשתתפות אורנה פיטוסי, קובי מחט ורוני דואני.תוכנית הבידור של השנה: בית הספר למוזיקה. כנראה שילדים אוהבים לראות ילדים אחרים מצליחים.