אם אלה החיים בספארי: קרן פלס מתכוננת לאולימפיאדת החיות

הקרנפה מתאמנת לקראת אולימפיאדת החיות ומזמינה את קרן ללדת באמבטיית בוץ

קרן פלס, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
קרן פלס, עכבר העיר

בעיקרון אני לא אוהבת הפעלות וגם לא משחקי חברה. אפילו באפריקה, כשהייתי ממש קטנה, לא הסכמתי ללכת לתנועת נוער קרנפי. יש גבול. אבל השבוע, בגלל האולימפיאדה הלונדונית המתקרבת, החליט מי שהחליט בספארי שלנו ובעידוד ערוץ ילדים כלשהו לארגן אולימפיאדת חיות. ומיד נלחצתי. אני אולי לא אוהבת הפעלות וגם לא משחקי חברה, אבל אני מאוד תחרותית. ואני לא מוכנה בשום פנים ואופן להפסיד מדליית שנהב לשום פינגווינית בת 13 בשם גפן שלא עושה כלום חוץ מלהטיל ביצים, וגם זה בקושי, ובטח שלא לישראלה, הערודה האתיופית (ערוד הוא חמור בר אפריקני עם רגליים מפוספסות, למקרה שאתם לא יודעים. הם מאוד נדירים, יש איזה 350 בכל העולם, אז אולי לא פגשתם כאלה). בכל אופן מסתובבת פה הישראלה הנדירה הזאת, וכבר ראיתי את עידן רייכל לוטש בה עיניים. והיא בכלל לא שרה משהו. » אם אלה החיים בספארי - כל הטורים» ספארי רמת גן - שעות הפתיחה ופרטים נוספים» נבחרת הופ! בספארי - לכל הפרטים

בכל מקרה, החלטתי להתאמן. אבל לא ידעתי מה בדיוק בוחנים. שאלתי את עברי לידר העז, והיא אמרה שכל חיה עושה משהו שהיא טובה בו. הרהרתי בזה כל אחר הצהריים, כשטבלתי באמבטיית הבוץ הנעימה שלי, ואז זה הכה בי - אמבטיות בוץ הן הדבר שאני הכי טובה בו בעולם! אפילו יותר מאכילת חציר וממחקר מעמיק על התחרות בין רוסיה לקיסרות אוסטרו הונגריה על השליטה בחבל הבלקן. אז התחלתי להתאמן בקפיצות אמנותיות לאמבטיות בוץ. אני בטוחה שיש כזה ענף, ועברי הסכימה איתי. ואל תשאלו, אנשים ממש אוהבים את זה. הם מתגודדים סביבי ומצביעים עלי ואומרים לילד שלהם "היי, תראה את הקרנפה הזאת, מה היא עושה!", ואפילו מוחאים כפיים.

אולי נדירה, אבל לא שרה משהו. ישראלה הערודה (צילום: טיבור יגר)

בסוף האימון הייתי גמורה. בקושי הצלחתי להרים את הקרן מעל הבוץ. ביקשתי מעברי שתשב לידי ותקריא לי את הטור של קרן פלס, כדי שאהיה מעודכנת בכל מה שחדש ואדע מה לשאול כשהיא תבוא כבר לבקר. האמת, זה היה קצת משעמם. משהו עם חדר לידה טבעית עם אמבטיה או כן אפידורל לא אפידורל. לרגע היא לא התלבטה ללדת באמבטיית הבוץ שלנו. הרי ידוע שלידה עם קרנפים עדיפה פי כמה מלידה עם דולפינים. זה מאוד מרגיע. הילד נולד מתחת לבוץ (זה רק נשמע בעייתי, אין שום בעיה). אני אפילו יכולה להיות הדולה שלה - כי מי לא תרצה קרנפה לידה כשהיא יולדת? כן, זאת תוכנית מוצלחת מאוד. הייתי מרוצה. זה היה יכול להיות סיום מושלם לעוד יום מושלם, אלמלא הייתי שומעת מרחוק את ישראלה הערודה האתיופית שרה לעצמה "אם תלך מי יחבק אותי ככה". "אף אחד!", צעקתי לה. תחרותית.

כתבות מומלצות

לייבזון עם המפגינות. לא מצאה או לא חיפשה

״תמונה מורכבת״, סיכמה יונית לוי את הדיווח. ככה לא עושים חדשות

סרינה וויליאמס מתאמנת על הדשא במגרש המרכזי, לקראת טורניר ווימבלדון

אחרי שנה בלי טניס ומאמן, סרינה מתכוננת לקאמבק. או לפרישה

אלברט אסקולה ואסי אסקולה ב"אין עוד אהבה כזאת"

יש רק אירוע אחד ברזומה של אסי עזר שלא התנהל מול המצלמה

MADE BY MAC 

12.04.2004

ביטחון המדינה לפני הכל. זו בדיוק הליבה של תרבות האונס

הפריטים המוצעים למכירה. הוצגו בבית החוקרת מאז הניסוי

נאס"א מנסה להשיב לידיה אבק ירח ושלושה תיקנים מתים