אם אלה החיים בספארי: לא עוברת פלייליסט

קרן הקרנפה מפחדת שהאימהות תשנה את קרן פלס ובדרך מצליחה להסתבך עם עז עצבנית

קרן פלס, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
קרן פלס, עכבר העיר

מכירים את זה שהחברה הכי טובה שלכם יולדת ושוכחת מקיומכם? אין לה זמן יותר להיפגש? ואם אתן כבר מדברות, פתאום אין לכן בכלל נושאי שיחה? וכל מה שתספרי לה על היומיום שלך ייראה לה טיפשי, כי האימהות שינתה אותה? אז תארו לכם מה זה אם אתם והחברה הכי טובה שלכם אפילו עוד לא נפגשתם.

» אם אלה החיים בספארי - כל הטורים» ספארי רמת גן - שעות הפתיחה ופרטים נוספיםאני מודאגת, אני לא יכולה להגיד שלא, זה ככה מאז שעברי סיפרה לי שקרן ילדה. כלומר, אני שמחה בשבילה והכל, אבל אני חוששת שהיחסים שלנו ישתבשו, בייחוד כשהם עדיין כל כך שבריריים. ועוד את מי היא לקחה איתה לחדר הלידה במקום אותי? את מירי מסיקה, האלפקה הזאת. מה יש בה שאין בי? אין לה את הגוף שלי, את החינניות, את טוב הלב, את חוש ההומור והמודעות העצמית. אם היתה לה, היא לא היתה אומרת לאף מתמודד בכוכב נולד שהוא דרמטי מדי, תאמינו לי. אני מנסה להתגבר על הריחוק שנוצר בינינו. אפילו הכנתי מתנה. התלבטתי בין מובייל קרנפים לדיוקן שלי, והחלטתי ללכת על הדיוקן. בהתחלה עברי ניסתה לצייר אותי, אבל היא גרועה בפרופורציות, ציירה אותי הרבה יותר מדי שמנה. אחרי שרבנו והשלמנו, החלטתי לעשות את זה בעצמי - דיוקן עשוי בוץ וחציר וקצת שער עזים. יצא משהו.

קרן מהרהרת באופציית הפונדקאות (צילום: טיבור יגר)ובכל זאת זה לא מספיק. עברי אומרת שכדי שקרן ואני נוכל להתחבר באמת, חייב להיות לי קרנפון. היא יודעת שחשוב לי לשמור על הגזרה, ויש לה פתרון - עז פונדקאית. מתברר שיש אחת כזאת בספארי. היא עושה את זה ממניעים אלטרואיסטיים, אין לה שום שאיפות כלכליות, ממש צדיקה. עברי הבטיחה לקחת אותי אליה במהירות האפשרית. אז היום הלכנו לעז הפונדקאית, אנסטסיה קוראים לה. והיא מיד הסכימה, וסגרנו את כל הפרטים. אבל בדיוק כשהתכוונו לחזור לספא לאיזה טיפול בוץ חם, היא אמרה "אני מקווה שזה לא בגלל שקרן פלס ילדה ואת רוצה גם". "מה יש לך נגד קרן פלס?", שאלתי. "או הו", היא ענתה. מפה לשם התברר שחוץ מעז פונדקאית, אנסטסיה היא גם זמרת מזרחית. סליחה, ים תיכונית. ואפילו חתומה בחברה כחול לבן אמנים של ינאי רטפן ודודו אהרון. היא מנסה להכניס שירים לפלייליסט של גלגלצ כבר המון זמן ולא מצליחה. "רשימת ההשמעות שלהם הזויה!", היא צעקה עלינו, "לכו אתן והקרן פלס שלכן לעזאזל". ממש עכשיו היא בדרך למאהל המחאה מול אולפני התחנה ביהודה הימית, יחד עם שני קופים, היפופוטם, למור אחד וכמובן ישראלה הערודה האתיופית, שחייבת להידחף.בדרך הביתה עברי סיפרה לי שהמחאה מתחוללת כבר כמה ימים, ומספרים שמדוזה אחת אפילו הציתה את עצמה, לא לפני שחילקה לכל הדגים מסביב שיר שיוסי גיספן כתב לה. מי יודע לאן העניינים יידרדרו. ואם קרן תשמע על זה היא בטוח לא תבוא. הכל אבוד, אני כל כך עצובה. הדבר היחיד שיכול לרומם את מצב רוחי הוא שקרן תחליף את השם של הבן שלה לקרן, על שמי. כולם יודעים ששם של קרנף הוא סגולה לבריאות ואריכות ימים. מזל טוב!

כתבות מומלצות

בילי אייליש וטיילור סוויפט. חולקות תדהמה עם הקהל

"שבית המשפט יילך להז***": הכוכבים מוחים על ביטול הזכות להפלות

מצעד מחאה של תומכי הליכוד ונתניהו בכיכר הבימה בתל אביב, בינואר

במידה רבה, זהו סיפור כישלונו של השמאל הישראלי כולו

נבחרת הנוער של ישראל חוגגת. תהיה בחצי הגמר היורו, ובמונדיאל בשנה הבאה

נבחרת הנוער בכדורגל עלתה לחצי גמר היורו, ולראשונה גם למונדיאל

צילום: אמיל סלמן

האם ייתכן שמגע עם האדמה משפר את המערכת החיסונית?

משה טוב עם אשתו רות וילדיהם. הסיפור הוסתר במשך שנים

מתחת לאף של פינושה, השגריר הישראלי הציל מאות צ'יליאנים ממוות