אם אלה החיים בספארי: לא טרנדית, מנהיגה

הקרנפה נכנסת לאווירת הבחירות הקרבות, ומחליטה לרוץ לראשות הספארי. אל דאגה - יש לה מצע ברור ביותר

קרן פלס, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
קרן פלס, עכבר העיר

כל כך מעט חציר, כל כך הרבה אינטריגות. בכל יום בספא מגיעה איזו חיה ומרכלת, וסיפורי השטנה נערמים ונערמים. קחו לדוגמה את שתי הצבועות האסטוניות אסתי ונויה. אסתי ונויה הן צ'ילבות ותיקות, עוד מהימים שבהם התקוטטו על צבוע בשם ראול. בינתיים ראול מת ב"שיבה טובה" (אני לא שוללת שפשוט נמאס לו משתיהן והוא שם קץ לחייו), אבל האיבה ממשיכה לשרור. ובכל פעם שאחת מהן מגיעה לטיפול - אסתי מגיעה לטיפולי פנים, ונויה למריטת שיער - הן מטנפות אחת על השנייה ללא הרף. אפילו לאנפה הפדיקוריסטית נמאס. "תגידי מה שתגידי", אני אומרת לה, "לפחות הן לא צבועות. הן שונאות זו את זו גם בפרצוף, והעיקר - בפרצוף שכוסה במסכת בוץ סוג אל"ף אל"ף, היישר ממעבדות המותג המשגשג keren-care".

» אם אלה החיים בספארי - כל הטורים» ספארי רמת גן - לכל הפרטיםאבל בגלל שאני קרנפה רגישה, החלטתי שלא אמשיך לספוג את הסכסוכים. לא ולא. החלטתי לעשות מעשה. לרוץ לבחירות. במקום לקטר - להיבחר. במקום להתריע - להשפיע. כינסתי מיד את העוזרות הפרלמנטריות שלי - עברי והאנפה, כדי לתכנן את מצע הבחירות של המפלגה שלנו - "הקרן החדשה". ואלה סעיפיו:1. להגדיל את חלוקת המזון בספארי. בייחוד בגזרת החציר, ושיהיה גם חציר אורגני, מחיטה מלאה. שמעתי גם על חיות שמבקשות להפוך לטבעוניות ואף אחד לא מתחשב בהן. לא מן הנמנע לפתוח פה סניף של השווארמה הצמחונית. 2. יש להתייעץ עם החיות ולא לכפות עליהן שידוך. כל חיה תקבל את הבן זוג שלה, שלא יקרה שוב מה שקרה לצבועות. 3. להרחיב את פעילות הפנאי. משחקים, סרטים, הרצאות. אפשר לחלק ספרים (המלצה שלי: "עקודים" של קרן פלס), אפשר גם לחלק דיסקים (המלצה שלי: "אם אלה החיים", "מבול", "בין העיר לכפר" של קרן פלס). אני באופן אישי מתנדבת להעביר הרצאה על היגיינה לחיות, פלוס דוגמיות מקו המוצרים החדש שלנו. 4. יש להתייעץ עם החיות לגבי שמן, כדי שאף חיה לא תקבל שם דבילי כמו "עברי" (עברי נעלבה כמובן מההצעה, אבל היא תתגבר על זה).

אומרות מה שהן חושבות בפנים. אחת מהצבועות בספארי (צילום: טיבור יגר)אחר כך תיכננו את הנאום שאשא בעצרת הבחירות. ציירתי את עברי ומתחתי באמצע הציור קו אדום, כדי שכל הדרישות שלנו ימולאו במלואן. האנפה שאלה מה הפואנטה, ועניתי לה שאין שום פואנטה. זה רק מאוד מבהיל ועושה את העבודה, בייחוד בקרב הזברות רפות השכל. עכשיו רק נשארו הפרטים הטכניים. הכנת אקססוריז - סיכות, דגלים וסרטים בצבע אפור קרנפי מטאלי. אני חייבת למצוא צלם חדש, הצלם של הספארי טיבור יגר מבזבז יותר מדי זמן על חיות אחרות. הסיסמה שנבחרה: "קרן לראשות הספארי - כדי שלא יהיה כאן ג'ונגל". לדעתי אנחנו בדרך לניצחון בטוח, בפרט בשל העובדה שלא שמעתי על עוד מתמודדים לתפקיד. ניפגש בקלפי.