משחקים בדרך לסדר: אפליקציות שוות לילדים

יוצאים לחופשה? קבלו חמש אפליקציות שיעבירו לילדים את הזמן בזמן הנסיעה בצורה נעימה ורגועה

חן קרופניק, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
חן קרופניק, עכבר העיר

לקראת הנסיעות המשפחתיות וימי החופש הארוכים שלפנינו - אנחנו עושים לכם סדר וממליצים לכם על אפליקציות שמתאימות לילדים. אם כבר לתת להם את הסלולארי, שלפחות יהיה יצירתי. » אירועי פסח - המדריך המלא» כל טיולי פסח 2014

ציפורים בכל מיני צבעים: B-tuki

אפליקציית כיף לילדים, שגם מבוגרים יוכלו ליהנות ממנה. התוכי האהוב והמוכר מהפרסומות של בזק בינלאומי, בקולו של שלום אסייג, עומד במרכז המסך, כשהמשתמש מוזמן להלביש אותו, לבחור את הבעת הפנים, לבחור לו אביזרים ממשקפיים משונים עד עניבה מגניבה, ולהפעיל אותו במיני צורות משעשעות. האפשרויות בלתי מוגבלות. האפליקציה מותאמת גם לאנדרואיד וגם לאייפון.להורדה באייפון או באנדרואיד.מי מספר 1? B-tuki (צילום מסך)

בונים בעלי חיים: Sago Mini Bug Builder

משחק צבעוני וחמוד, אשר המשימה הראשונית בו היא לצבוע חרקים דמיוניים בצבעים, לבחור את הצורה שרוצים ולשחק בהם כמו בטמגוצ'י של פעם - להאכיל, לנקות ולשחק. מי שרוצה יכול לשמור את היצירה גם באלבום התמונות הסלולרי. האפליקציה מושלמת לילדים בגילאי 2-4.להורדה באייפון.

חרקים דמיוניים. Sago Mini Bug Builder (צילום מסך)

וטרינרים צעירים: Kitten Doctor

הילדים חולמים להיות רופאי חיות? למה שלא תורידו את האפליקציה הזאת שתתן להם להרגיש לוטרינרים לרגע. המשחק מאפשר למשתמש לטפל, לנקות ולחבוש חתולים שונים, ולאחר מכן גם להאכיל אותם ולקשט אותם, עד שיהיו יפים ומבריקים.להורדה באייפון או באנדרואיד.

הכי מתוקים במרפאה. Kitten Doctor (צילום מסך)

משפחה גלקטית: Bondi Planets

אפליקציה שנועדה לחזק את הקשר בין הורים לילדים בדרך חווייתית. באפליקציה של גלקסיה בה משולבות הרפתקאות משותפות לילד ולהורה- יוצרים פועלים ותופרים בעיות ביחד. לומדים גם אחד על השני וגם יחד. להורדה באנדרואיד.אינטרגלקטיק. Bondi Planets (צילום מסך)

ציירו איך שתרצו: Kids coloring, kids paint

אפליקציית ציור פשוטה בה אפשר לצייר ולאייר במספר דרכים עם אמצעי איור או אפילו עם האצבע. כולל שימוש בצבעים ודמיון חופשי. באפליקציה מחכות לכם מעל 250 תמונות שונות. ניתן להוריד בחינם.להורדה באנדרואיד או באייפון.דמיון חופשי. Kids coloring, kids paint (צילום מסך)

פאזלים סלולריים: Lottogame puzzle

עם כל הכבוד לקדמה, גם הילדים של היום מרכיבים פאזלים וסביר להניח שגם הילדים שלהם יעשו זאת. מדובר באפליקציה שמאפשרת חיבור תמונות בסלולארי, שהוא הדבר הכי דומה לפאזל שיש. בין התמונות האפשריות ישנו מגוון רחב של תמונות אותם הילד צריך להרכיב - חיות, פירות ועוד. ניתן להוריד בחינם באייפון בלבד. מותאמת לכל המכשירים עם מערכת IOS6 ומעלה. כשהילד מצליח להרכיב את התמונה יש קולות ניצחון ואייקונים שמחים.להורדה באייפון.כל החלקים מתחברים. Lottogame puzzle (צילום מסך)