חופש גדול כסף קטן: מוזיאון מכבי פייר גילדסגיים

סיור בחינם סביב המורשת הספורטיבית של העם היהודי, רגע אחרי שהמכבייה הסתיימה, שיתן תקווה לאולימפיאדה הבאה

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

מחפשים רעיונות לפעילויות עם הילדים בחופש הגדול? בכל שבוע ניתן לכם הצעה לפעילות חינמית או במחיר סמלי לכל המשפחה. והפעם: מוזיאון מכבי פייר גילדסגיים.» חופש גדול - כסף קטן - לעוד המלצות

המכביה, אירוע הספורט של יהודי העולם שאך הסתיימה, היא אירוע לא שגרתי בכלל. תחשבו על זה רגע, האם זה לא מזל שאנחנו עם קטן? נסו לתאר בנפשכם את אירוע הספורט של בודהיסטי העולם? איפה היו יכולים לאכלס אותו? ובכן, האירוע שלנו, קומפקטי ונוח לארגון, מתמקם לו אחת לארבע שנים בישראל ובסיסו המיתולוגי בכפר המכביה.

באותו כפר ממש שוכן גם המוזיאון המתעד ומציג את הישגי הספורט היהודי לאורך השנים. על פני שלוש קומות פרושות התצוגות המספרות סיפורים אישיים הנכרכים בסיפורים העולמיים והלאומיים. בקומת הקרקע תוכלו לחזות במצעד המכביה הראשונה, ללמוד על מייסדי התנועה ועל מועדוני מכבי הראשונים. בקומה הראשונה פינות מידע ותערוכות מתחלפות ובקומה השניה תצוגות מולטימדיה של המכביות ופינת יזכור לחללי הספורט. בין לבין תוכלו לחפש ולמצוא מידע מתוקשב על הישגי ספורט, על ספורטאים וספורטאיות בני עמנו לאורך השנים ולצפות בסרטונים, מדליות וגביעים. איך מגיעים? מועדון כפר המכביה, רח' פרץ ברנשטיין, רמת גן. סמוך למחלף האלוף שדה.מתי? ראשון עד חמישי 9:00-15:00. שישבת: סגור.  כמה? לגמרי בחינם.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ