סופשבוע מחויך במלון יערים

אומרים שיש לחודש אדר השפעה קסומה על מצב הרוח. אולי בגלל פורים, אולי בגלל שמתחילים להריח את האביב.

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

במלון יערים לא מתווכחים עם העובדות ומזמינים אתכם לסופשבוע מיוחד במינו, בו הדגש הוא על ההומור והצחוק מלוא החופן, זאת בנוסף לפינוקים, לטעמים ולחוויית האירוח המדהימה של המלון.

כי הצחוק טוב לבריאות

אז אכן, משנכנס אדר מרבים בשמחה. חודש בסימן פורים, מצב רוח טוב והאוויר שמתחיל להריח מניחוחות אביביים.

זה הזמן לחוש את האווירה השמחה בשילוב עם אירוח חלומי במלון יערים, שמזמין אתכם הפעם ליהנות משילוב מנצח של נופש, מנוחה, והמון פרצי צחוק שטובים מאד לבריאות.

חוויית האירוח במלון היא מסע שלם של קסם טובל בנוף שלא ניתן לשבוע ממנו, במיקום מקסים על ראש פסגת הר ירוק, חדרי אירוח משופצים, מרווחים ומפנקים, וכל מה שאתם רק יכולים לחלום עליו בסוף שבוע שכולו חוויה.

במסגרת סופי השבוע הייחודיים במלון יערים, שם הדגש הוא על אירועי תרבות ברוח ארץ ישראל הטובה והאהובה, יוצא המלון לכבוד חודש אדר העליז, בסוף שבוע מיוחד במינו, על טהרת הצחוק, ההומור ומצב הרוח הטוב.

צילום: אסף פינצ'וק

אז בואו לצחוק כל הסופשבוע!>>>

כל מי שכבר חווה ביקור ביערים מכיר את האנרגיות החיוביות שעוטפות אותו מכל עבר וגורמות לחיוכים שבעי רצון. הפעם, לחיוך יתלוו פרצי צחוק, והרבה כאלו!

כי כשצוחקים, העולם יפה יותר

אסור להפסיד! סופשבוע צחוק והומור ביערים מזמין אתכם למופע סטנדאפ קורע עם יוסי וידר, "קומיקאזה",מופע אלתורים משעשע, מופע זמן הומוריסטי עם אסף אשתר ובליווי מוזיקלי, פעילות ספורטיבית היתולית ומיוחדת לפורים, מופע הומוריסטי שנון עם לני רביץ וכמובן, בין לבין, מטעמים ממטבחו של השף, מרגוע במתקני הספא, פינוק בחדרים ומשעולים שמזמינים אתכם להתהלך בהם.

כל הפעילות המיוחדת לפורים כלולה במחיר האירוח.

כי פורים יש רק פעם בשנה

אם אתם מתלבטים איך לחגוג את פורים, את האביב ואת החיים, פנקו את עצמכם בסוף שבוע מהנה במיוחד, באווירה נינוחה ונעימה ועם המון צחוק בריא במלון יערים שחושב עליכם, על אירוח מוקפד ועם יופי של פעילות מיוחדת.

צילום: אסף פינצ'וק

זוגות, משפחות, קבוצת חברים ומבוגרים- סוף שבוע של צחוק מתאים לכולם. בין הספא המפנק לארוחות הטובות, בין סיור רגלי בשבילי ההליכה המפתים לשחייה בבריכה המחוממת, תוכלו לתבל את יומכם במנה הגונה של הומור ותגלו עד כמה הצחוק מדבק!

לכל חובבי הנופש האיכותי, במקום מיוחד ונפלא, שמחפשים גם פעילות מיוחדת לפורים ולחודש אדר השמח, שרוצים לצחוק ולצאת משגרת החיים הלחוצה, ולפנק את הגוף ואת הנפש, מחכה סוף שבוע שנתפר במיוחד למידותיכם.

צילום: אסף פינצ'וק

זה הזמן להבטיח לעצמכם סוף שבוע של מרגוע ונחת, של צלילים, ריחות, טעמים ומראות ובעיקר, הרבה, אבל הרבה מאד צחוק.

אז בואו לצחוק כל הסופשבוע!>>>