דיאטה מהירה שבאמת עובדת

חולמים לרדת במשקל? עייפתם מכל הדיאטות שלא מצליחות? נמאס לכם לחכות לשינוי? יש לנו את הפתרון בשבילכם! את הפתרון חשוב לשלב בתזונה נכונה, שבהחלט לא צריכה להשאיר אף אחד רעב או מתוסכל. דיאטה מהירה באמצעות תוספים ותמיכה תזונתית להשקטת הרעב באופן טבעי עובדת, התוצאות בהחלט מדברות בעד עצמן.

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

דיאטה מהירה - להפוך את החלום למציאות

גם אתם וגם אתן כבר מכירים את התסכול מעוד דיאטה שלא מצליחה, עוד ירידה ולאחר מכן עליה, עוד מבט מאכזב עם המכנס שלא נסגר או החולצה שלא יושבת טוב על הגוף. אם גם לכם נדמה ששום דיאטה לא עוזרת, שיש הרבה מאוד שיטות וכלום לא עובד, דעו לכם שיש דרך אחרת. יש בהחלט מה לעשות כדי להפוך את החלום - למציאות...

דיאטה מהירה - איך עושים את זה נכון?

כדי להצליח בדיאטה מהירה חשוב לעשות זאת נכון. לא כל דיאטה מהירה באמת הוכחה כטובה ויעילה ולא ניתן פשוט להרעיב את הגוף (גם לזמן קצר), ולצפות לתוצאות טובות שגם מחזיקות מעמד. אם יש אירוע חשוב שמתקרב, אם רוצים להוריד במשקל לקראת עונת הרחצה המתקרבת, אם רוצים תוצאה מהירת מכל סיבה – צריך להתבסס על כמה עקרונות חשובים:

שינוי חילוף החומרים – על מנת להשיג שיפור ניכר בתהליך חילוף החומרים חשוב לשלב פעילות גופנית. לא חייבים לבלות שעות במכון הכושר, אבל אפילו הליכה מתונה, עליה וירידה יומית במדרגות או אימון משקולות בבית ישיגו זירוז בחילוף החומרים. כדי לתמוך בשיפור חילוף החומרים או אם אין זמן לבלות בחדר הכושר, ניתן להיעזר בתוספים טבעיים כגון תה מרענן להרזיה או קפה ירוק. חידוש נוסף שניתן למצוא על המדפים ואשר מסייע לזירוז חילוף החומרים ושריפת שומנים הינו גרסיניה קמבוג'יה. תוסף זה, שגם הוא מבוסס על מרכיבים טבעיים בלבד, מגיע בכמוסות ואף במדבקות הרזיה מיוחדות – מדביקים ומרזים.  

שליטה במנגנון הרעב והשובע – הקושי בדיאטה בכלל ובדיאטה מהירה בפרט נובע מכך שבגוף פועל מנגנון של רעב ושובע. מנגנון זה מקשה מאוד להוריד במשקל. אך ניתן להשפיע על תחושת הרעב, כך שאפשר לרזות בלי להרגיש רעבים ובלי להיכשל. פתרונות טבעיים שהוכחו כיעילים יכולים להיות למשל פרי האסאי או צמח ההודייה המביאים לתחושה של שובע. חידוש בתחום זה כולל מסטיק מיוחד ללעיסה הכולל את מרכיבי הצמח הייחודי. יש גם כמוסות מצמחים אלה, שאותן נוטלים בתקופת הדיאטה, על פי הוראות היצרן.  

שתיית מים – אי אפשר להצליח באף דיאטה מהירה בלי שתייה מרובה של מים. מעבר לעובדה שהמים חיוניים לבריאותנו, הם בהחלט תורמים להרגשת שובע ושומרים על איזון במשק המינרלים והמלחים בגוף ושיפור פעולת הכליות.  

צריכת סיבים תזונתיים – בדיאטה מהירה מומלץ לשפר את עיכול המזון ולסייע בתחושת שובע גם באמצעות צריכת סיבים תזונתיים. סיבים אלה ניתן למצוא במזונות שונים בעיקר ממקורות צמחיים. סובין ודגני בוקר, למשל, עשירים בסיבים שאינם מעוכלים אך מסייעים לעיכול ולתחושת שובע. גם בתוספים כגון פטל קטון (כדורי דיאטה מיוחדים), ניתן למצוא סיבים תזונתיים וכן מרכיבים חשובים לא פחות שנקראים נוגדי חמצון.

אם נרצה לסכם את הדברים לכדי המלצה ברורה, הרי שיש לשאוף לבצע דיאטה מהירה מאוזנת. תוספי דיאטה וכדורי הרזיה טבעיים שבאמת עובדים מסייעים לתהליך הטבעי ולהשגת תוצאות. לקבלת מידע נוסף וכן לרכישת פתרונות טבעיים כגון משקאות לירידה במשקל (תה וקפה להרזיה), תוספים בכדורים או מדבקות - היכנסו לאתר סלים דיאט.