חמשת הטיפים שיעזרו לכם לבחור מנעולן בתל אביב

נתקעתם מול הדלת והמפתחות נעלמו? התקלקל לכם הקודן? אבד צרור המפתחות של הרכב? זיכרו את כל הטיפים הללו כשאתם בוחרים לעצמכם מנעולן. הם יעשו עבורכם את ההבדל בין בחירת בחובב לבין קשר עם מקצוען

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

אחד מבעלי המקצוע שראוי לבחור בקפידה, על מנת להקדים תרופה למכה, הוא מנעולן. אנחנו לא מדברים רק על מנעולן לשעת חירום, כזה שנזקקים לו כשנתקעים מחוץ לבית, אלא על מנעולן מקצועי, כזה שבידו מופקד הביטחון של העסק שלכם וכמובן הבית הפרטי. לשם כך ערכנו לפניכם מדריך מפורט, שיכוון אתכם לבחירה הנכונה של מנעולן בתל אביב. אחד כזה שלא רק יעשה את העבודה שלו וייעלם, אחד שלא הגיע רק מהסטיקר שמודבק על הדלת של השכנים, אלא איש מקצוע שיספק לכם תחושת ביטחון ויהיה זמין עבורכם בכל שעה, 24-7 אם צריך, ויתן מענה לכל בעיה.

נתקעתם מחוץ לבית ?  – זו הסיטואציה הנפוצה ביותר בה אנחנו נזקקים למנעולן. אנחנו במדרגות, המפתח לא בתיק, הצרור נעלם או לפעמים נשאר בבית אחורי דלת טרוקה, ואנחנו חסרי אונים. זה גם יכול לקרות מחוץ לרכב ממש מתחת לבית. לא נעים. למישהו יש טלפון של מנעולן? אולי נחפש בגוגל? או נציץ במגנט שעל תיבת הדואר. בינתיים התינוק בוכה על הידיים. מה עושים? הדרך הטובה ביותר להימנע מהמצב הוא להצטייד מבעוד מועד בטלפון של מנעולן אמין, כזה שהגיע אליכם אחרי סקר שוק שביצעתם. אפשר גם להיעזר בהמלצות של בני משפחה, חברים שכבר היו במצב הזה ואפילו שכנים. נכון שגם גוגל יכול לעזור, אבל כאן כבר צריך להיות חכמים, כי יהיו גם מנעולנים שינצלו את מצב המצוקה שלכם.

כמה עולה פריצת דלת ?  - מנעולן שמגיע לביתכם לקריאת חירום לא אמור לעשות לכם חור בתקציב החודשי. ביקור כזה יכול לעלות כ-200 שקלים, אם מדובר בתיקון של הדלת או המנעול. לפעמים דרושה החלפה של הצילינדר, ואז יש להוסיף למחיר גם את המנעול או הצילינדר החדשים. עניין של עוד 50 או 100 שקלים. לא יותר. מה שלא פחות חשוב זו איכות העבודה וטיב המנעול או הצילינדר שקיבלתם. לפעמים כדאי לשלם מעט יותר ולדעת שטופלתם בידי מנעולן  בתל אביב מקצועי, אחראי ואחד שגם לא יעשה נזק. אל תתפשרו על האיכות רק בגלל שזו שעת חירום.

מה ההבדל בין מנעולן למקצוען ?  – למעשה, כל אחד יכול להציג את עצמו כמנעולן ולטפל בדלת שלכם. אלא שיש דרכים להבדיל בין חובב לבין בעל מקצוע.  מנעולן רציני מציג אישור ותעודת יושר מטעם משטרת ישראל. יש בידיו גם תעודה על הקורס אותו עבר והסמכה מהמשטרה. אנחנו לא רוצים מנעולן פיקטיבי, עם כוונות פליליות, שמתקין לכם מנעול ושומר לעצמו העתק פנוי לפריצה. מנעולן מוסמך זה אחד שיש לו הסמכה לפרוץ דלתות, מכוניות, בתי עסק ואפילו כספות. הקורסים מספקים לו ידע נרחב בכל הקשור לפריצות ורק הסמכה מטעם המשטרה תבטיח שהוא לא מנצל את הידע למטרות שליליות. זכותכם לבקש שיציג בפניכם את אישורי המשטרה וקורס ההסמכה שאותו עבר.

צילום: dreamstime

מה מגוון השירותים שמציע המנעולן שבחרתם ?  – מנעולן מקצועי הוא אחד שלא רק מסוגל לפרוץ דלת, להחליף צילינדר או לשכפל מפתח. אלה פעולות בסיסיות. מקצוען אמיתי זה אחד שמוכשר גם לשחזר או לתקן מפתחות ומנעולים של כלי רכב, אימובילייזר וגם מכשירי קודן. כדאי לוודא שהמנעולן שלכם מומחה במגוון תחומים.

האם המנעולן שלכם זמין 24-7 ? – זה כבר עניין קריטי. במרבית המקרים אנחנו זקוקים למנעולן בשעת חירום. אם אתם גרים בתל אביב והמנעולן שלכם הוא מהרצליה או ראשון-לציון, לא בטוח שיש לכם את הזמן לחכות לו באמצע הלילה. אתם רוצים מנעולן שיתייצב אצלכם במהירות ושיהיה זמין גם בסופי שבוע וגם בחגים. ודאו שהמנעולן שלכם נמצא בסביבת המגורים שלכם.

זיכרו את כל הטיפים הללו כשאתם בוחרים לעצמכם מנעולן. הם יעשו עבורכם את ההבדל בין בחירת חובב לבין קשר עם מקצוען.