אוהל בין רגע, שנפתח תוך שתי שניות, ב-199 שקלים

באגף הקמפינג של רשת "לחייל ולטייל" מריחים את הקיץ ואת הביקוש למוצר שיהיה הדבר הבא בתחום האוהלים – "אוהל בין רגע", שנפתח בתוך שתי שניות והולך להיות הלהיט של ציוד הקמפינג והמחנאות. האוהל המבוקש מוצע במחיר אטרקטיבי, ששובר את כל שוק המחירים בתחום.

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

מה זה אוהל בין רגע? "פיתחנו אוהל שנפתח בתוך כמה שניות", מספר איציק מור יוסף, הבעלים של הרשת, "אוהל כזה נותן מענה מושלם לקהל הישראלי הצעיר, שעד כה נהג להשתמש במוטות לצורך הקמת האוהלים. האוהל החדש מצוייד בקפיץ והוא קופץ ונעמד תוך שתי שניות. הוא מותאם לארבעה אנשים. מחירו של אוהל כזה הוא בדרך כלל כ-500 שקלים והוא נמכר אצלנו עכשיו במחיר מבצע של 199 שקלים בלבד".

אוהלי בין רגע ברשת "לחייל ולטייל" מגיעים בשלושה גדלים. בנוסף לאוהל הסטנדרטי לארבעה אנשים, יש אוהל לשישה, שהמחיר המומלץ שלו הוא 900 שקלים ונמכר ברשת ב-399 שקלים ואוהל ענק לשמונה אנשים, שנמכר ב-499 שקלים במקום ב-1200.

"במקום להסתבך עם המוטות הישנים", אומר מור יוסף, "אנחנו מציגים כאן טכנולוגיה משופרת, קלה לתפעול, עם מנגנון פתיחה אוטומטי שלוקח לו כמה שניות להעמיד את האוהל. האוהל הזה הוא הצלחה מסחררת, הוא מושלם לקמפינג ואנשים חוטפים אותו לקראת הקיץ כי המחירים הם באמת ללא תקדים"

http://www.latayal.co.il/