אימוני כושר לגיל השלישי

השמירה על שגרת כושר, חיזוק השרירים ובריאות הגוף חשובה עבור כולנו, אך משמעותית אף יותר עבור בני הגיל השלישי. שיטת האימון של EMS Club מתוכננת במיוחד בכדי להוות פתרון בעבור בני הגיל השלישי ולהציע להם אימון מהפכני ויעיל, ללא חשש מפציעות!

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

חשיבות האימון הגופני לבני גיל הזהב

כיום כבר אין ספק ששמירה על אורח חיים בריא ופעיל משנה לחלוטין את תפקודו של האדם במהלך יומו, והופכת קריטית כאשר האדם מתחיל את הגיל השלישי בחייו. בני גיל הזהב נתקלים בלא מעט מכשולים המגיעים עם הגיל ותהליך ההתבגרות, הכוללים לרוב כאבים פיזיים, חולשה, שבריריות העצמות בשל בריחת סידן, וחוסר יכולת לבצע את הפעולות הרגילות אותן ביצעו בעבר. הוכח כי מבוגרים הנשארים פעילים לאורך כל חייהם, במיוחד כאשר הם פוסעים אל תוך הגיל השלישי, מצליחים לעבור את שנות הזהב עם פחות כאבים וקשיים מאשר מבוגרים שאינם פעילים, וכי שמירה על הכושר הגופני מהווה נקודת מפתח ביכולתו של המבוגר לנהל אורח חיים בריא ומתפקד לחלוטין.  למרות זאת – הפעילות הגופנית אינה מתבצעת בקלות עבור אותם אנשים. ישנם היבטים רבים שיש לקחת בחשבון כמו בחירת אימון שיתאים לכושר הנוכחי של המתאמן, אימון שיטפל בחלקים החשובים מבלי לפגוע באיברים כואבים או פצועים, אימון שישחרר מעט את הגוף ויקל על הכאבים, ומבוגרים רבים אף מצהירים כי הם מחפשים אימון שיסייע להם לפרוק אנרגיה ולהירדם טוב יותר בלילה.

איך שיטת EMS Club יכולה לעזור?

שיטת האימון של EMS Club פועלת על מנת לתת מענה מדויק לכל הצרכים הללו. שיטה זו מתאימה במיוחד לבני הגיל משום שהיא איננה מאפשרת פציעות, נפילות או נזקים. אימון EMS  במכוני רשת EMS Club מתבצע אחת לשבוע, והוא אימון בן 20 דקות בלבד. בתחילת האימון מולבש המתאמן בחליפת אימונים ייחודית המכילה אלקטרודות פנימיות ששולחות פעימות אל השרירים ומעודדות אותם לבצע את פעילות הכיווץ הטבעית של השריר. אותן פעימות מאפשרות לשריר לעבוד מבלי להפעיל כל לחץ או עומס על איברי הגוף ועל המפרקים ואף עוזר לטיפול בכאבי גב ומפרקים, חיזוק היציבה ושיפור ההליכה.

היתרונות בשימוש בשיטה

מלבד ההבטחה הגלומה בעומס המינימלי על הגוף, שיטת EMS Club יכולה למעשה אף לרפא או להקל על שלל כאבים כרוניים. השיטה פותחה במקור לאסטרונאוטים של נאס"א על מנת למנוע מהשרירים שלהם להתנוון כשהם במשימות, אך מהר מאד התגלתה היעילות שלה גם בטיפול בכאבים. אותן פעימות שנשלחות במהלך האימון דומות לפעימות המתבצעות במהלך טיפול פיזיותרפיה ולכן יכולות לאפשר מתיחה והקלה של האזור הכואב מבלי לגרום לו נזק. שיטת EMS Club הוכחה כיעילה במיוחד בטיפול בכאבי גב ומפרקים כרוניים והיא פועלת לחיזוק הגוף והקלה על הכאבים כאחד.

מנות קרב של פעילות גופנית

עו"ד יואלה הרשפי שמתאמנת בשיטת EMS Club כבר שלוש שנים מתרגשת לספר על סיפור האהבה שלה  עם השיטה. יואלה, בת 81 מתל אביב, מספרת כי כל חייה רצתה לעסוק בפעילות גופנית כי האמינה בחשיבותה, אך מדי שנה ראתה כיצד מנוי החברות לחדר הכושר אותו רכשה במיטב כספה שוכב בארון ולא זוכה למימוש. מדי שנה חדשה יואלה את המנוי שלה והבטיחה לעצמה שהשנה היא תלך, מבלי לקיים. עד שנכנס לחייה אימון EMS Club. יואלה אומרת כי: "הקסם של 20 דקות בשבוע נראה לי כמו מנות קרב של פעילות גופנית המבטיחות לי פעילות ותנועה. זהו השילוש הקדוש, אני המכשיר והמאמן, במשך 20 דקות המדריך צמוד אליי, לא מסיר ממני את המבט, מתקן כל תנועה שאיננה מדויקת ודואג שאשתה מספיק, אז מבחינתי EMS Club הוא סיפור אהבה שלא מאכזב!"

ליצור שינוי אמיתי בחיים גם בגיל השלישי

לקוחות נוספים בני גיל הזהב של רשת EMS Club מספרים על ריפוי מכאבי גב, כאבי רגליים, ואפילו חיזוק מנטלי ונפשי. הם מספרים כי הגילוי של הכוח הזה בעצמם חיזק אותם והעצים אותם, ונפתח להם עולם חדש של אימון בטוח, בו הם יכולים לדחוק את הגוף שלהם למקומות שלא האמינו שאליו יגיע, בביטחון מלא אותו מקנה להם המדריך והשיטה עצמה.

רשת EMS Club מזמינה את בני הגיל השלישי להתנסות בשיטה באחד מסניפי הרשת הפזורים בכל רחבי הארץ!

כנסו לאתר לפרטים נוספים