לשבת על ניקולטי ולהרגיש על גג העולם!

נוכחות רהיטי ניקולטי בתערוכות החשובות בחו"ל, מאפשרת לחברה לזהות את הטרנדים ולהפתיע כל שנה בקולקציה מעודכנת ומרשימה. ניר רודמן מנכ"ל ניקולטי ישראל מספר על הטרנדים הבולטים בעיצוב הבית ובעיקר חלל חדר האורחים, שהתחילו ב-2016 וימשיכו גם לשנה הבאה

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

"מאפייני המוצר, תהליכים חברתיים, מסרים, תהליכים פסיכולוגיים אישיים וקבוצתיים, כל אלה תורמים יוצרים ומשנים טרנדים" אומר ניר רודמן מנכ"ל רהיטי ניקולטי ישראל הידועים בבשורות העיצוביות והתרומה שלהם לעיצוב ושינוי חדר האורחים הישראלי, מאז שחדרו לארץ בשנות ה-80. החברה גאה בפריטי הריהוט האיטלקי המקורי של ניקולטי המעוצב באיטליה ע"י טובי המעצבים והמשווקים ל-35 מדינות.

"פחות עץ ויותר מתכת"

אחד האלמנטים החדשים שחודרים היום לכל בית, מסביר ניר רודמן הוא שבירת העיצוב המסורתי שמכניס לכל בית עץ בחדר השינה במסגרת של המיטה או בספות וכורסאות הסלון. כעת רואים מגמה בולטת של כניסת מתכת וגם שחורה. למתכת יש נראות מאוד מודרנית וחדשה. מדובר על אומנות של רתכי מתכת ואצל ניקולטי כל מערכות הישיבה הן במסגרת מתכת וגם הפריטים המהודרים המשלימים שיכולים להפוך כל חדר אורחים לחדר אומנות יוקרה בסטייל ייחודי.

עם הטרנד הזה של המתכת משתלבים באופן הרמוני מערכות הישיבה של ניקולטי העשויות עור והמשדרות עיצוב מודרני בגימור מושלם, סוג של התאמה מנצחת לכל סוגי המתכת בפריטים משלימים.

צורות גיאומטריות ממש כמו הספות של ניקולטי!

טרנד נוסף בעיצוב הבית שמשתלב מצוין עם מערכות הישיבה של ניקולטי הוא כניסה של פריטי ריהוט בעלי צורות גיאומטריות שונות. זה יכול להיות כיסא, כורסא וגם תמונה על הקיר. ,אם תשימו לב" אומר ניר רודמן "לחתכי קוי המתאר של ספות ניקולטי, בוודאי תבחינו כי הקו הישר מזמן מוטה אצלנו באופן שגורם לתחושה שהספות מרחפות באוויר, וזה אחד הטרנדים העולמיים הבולטים שהופכים את פריטי הריהוט שלנו להכי מודרניים בכל חדר אורחים".

"כל מי שרואה ספה של ניקולטי חייב ללטף את העור המשובח שלה לפני שהוא מתיישב עליה, זה סוג של הערצה וכבוד ליוקרתיות ולעבודת האומנות שבה" אומר ניר רודמן.

מגמה נוספת בעיצוב הבית הולכת על מסר של יוקרתיות. יוקרתיות בעיצוב לא תמיד אפשר להסביר ואם ללכת לפי ההסבר של ניר רודמן, מנכ"ל רהיטי ניקולטי ישרראל, אז היוקרתיות של ניקולטי היא סוג של סטטוס שכל אחד היה רוצה ליהנות ממנו.

"אני שומע מהרבה לקוחות שלנו, שלפני שהם מתיישבים על ספה של ניקולטי, הם חייבים ללטף את העור המשובח" אומר ניר רודמן "זה סוג של הערצה וכבוד ליוקרתיות ולעבודת האומנות שבה, והתחושה שהיא יוצרת סטטוס שאתה חלק ממנו. ספה של ניקולטי זה תכשיט מעוצב יפהפה ומוקפד, ואנשים מאוד נהנים וגאים לשבת על מעטפת יוקרתית כזו, זה נתן להם תחושה שהם הגיעו למשהו וזה נכון, זה באמת משהו!".

רהיטי ניקולטי- מערכות ישיבה מהמהודרות והיוקרתיות בעולם!

רהיטי ניקולטי ישראל נחלקים לכמה קטגוריות של ריהוט. יש קולקציה קלאסית, מודרנית, קולקציה מיוחדת, כורסאות וכורסאות טלוויזיה.

בקולקציה שולטים צבעים בהירים כגון קרם אבל גם חום-אדמה (חמרה), שחור, כחול רויאל וחום כהה. חלקם של הפריטים נפתח בצד הגב או קדימה, יש מערכות שניתן להפריד חלקים מהם, וחלקם מעוצב בדוגמת קפיטונאז'.

בקולקציה של 2016 רואים את הצורך המשפחתי בעיצוב הספות, הן גדולות, רחבות ונוטות להתעגל וליצור סוג של מתחם ישיבה לכל המשפחה, נוח וחם.

בקולקציה המיוחדת והמרשימה מערכות מהודרות, בזויות עיצוב שונות, בעלי מספר יחידות משתנה ויש גם את מערכת "סאמר" פאר היצירה עם בד מודפס בגווני ירוק וכתום, אין מילים לתאר איזו עוצמה משדרת מערכת הישיבה הזו.

"כל אחד והניקולטי שלו"

הכורסאות של ניקולטי הן עבודת אומנות בפני עצמה. מתעגלות, נמוכות, מקושתות והכול בעבודת אומנות ובגימור מושלם. כל כורסא והעיצוב שלה, כל אחד והניקולטי שלו.

בכורסאות רואים את המגמה של העיצוב העגול, הזורם עם נגיעות של ארט דקו משובח. אין ספק שניקולטי מנצחת בכל החזיתות, וגם הדום כורסא של ניקולטי הוא פריט מיוחד במינו ומרשים שכל אחד היה רוצה שיהיה לו בבית.

קשה מאוד להתחרות עם העיצוב הזה. זה לא רק מודרני ולא רק יוקרתי, אלה הם פריטי ריהוט ששווים מבט של אוצרי אומנות... שמזכירים עבודות אומנות של גדולי המעצבים בעולם. אצל ניקולטי יש שבירה של מוסכמות. אתה שוכח כל מה שידעת על עיצוב ולומד דרך הרהיטים שלה להסתכל על העולם מחדש. ניקולטי פותחת לך צוהר לדמיון מפותח, אין סוף יצירתיות והכול באומנות שימושית שנכנסת לכל סלון ישראלי והופכת אותו לצד הכי אומנותי ויפה של הבית. מרשים ומיוחד כמו במוזיאון, כבר אמרנו אבל זה הסלון שלכם!

ניקולטי ובקבוק ד'אמלפי לימונצ'לו ב-44 מיליון דולר!

"לא פעם נשאלנו איך אנחנו שורדים בעידן הייצור הסיני" אומר ניר רודמן מנכ"ל ניקולטי ישראל "האמת היא שהשאלה הזאת הביכה אותנו. האם היית שואל את פיקסו איך הוא שורד בעידן ציורי השבטים?רהיטי ניקולטי זה כל מה שמישהו חולם עליו אצלו בסלון. זה ריהוט לאנשים שרוצים להרגיש מיוחדים ולא מתפשרים על בינוניות. אין לנו מתחרים. לא בעיצוב, לא בקולקציות, לא בבשורות החדשניות, לא בחומרי הגלם, לא באיכות ובקריאטיביות. מי שרוצה לשבת על ניקולטי, אלה הם אנשים שמעריכים דברים יפים. אניני טעם אנשים שמעריכים את החיים, וכן ניקולטי הולך עם קוויאר שחור, נהדר, ואם אפשר בצד איזה יין ד'אמלפי לימונצ'לו עם 3 יהלומים של 13 קארט שעולה 44 מיליון דולר, אצלנו בניקולטי אנחנו לא מתרגשים...".