הכנת דירה למכירה או השכרה בעזרת חברת ניקיון

לא פשוט למכור היום דירה ישנה או להשכיר אותה. שוכרים עתידיים או קונים פוטנציאליים אשר בודקים נכס, בודקים בעיקר את מצב האמבטיה והמטבח- אלו הם הקריטיים שיכריעו את העסקה- חברת "טופ פוליש" תיתן לכם את המענה המתאים

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

אין ספק שכלל לא פשוט למכור היום דירה ישנה או להשכיר אותה ביחוד באזור תל- אביב. כאשר אנשים מגיעים לנכס על מנת לקנות או לשכור, הם בודקים בעיקר את מצב האמבטיה והמטבח. אלה הם האזורים המכריעים בדירה שכן, אם הם לא נמצאים במצב טוב, יהיה מאוד קשה למכור את הנכס. כמו כן, גם האווירה והניקיון של הדירה מהווים גורמים מכריעים בקבלת ההחלטות. אפשר לזרז ולייעל את תהליך המכירה ע"י הזמנת חברת ניקיון שתשפר את מצבה באופן ניכר. חברת "טופ פוליש", מהחברות המובילות והוותיקות בתחום הניקיון, תשמח לסייע לכם בעזרת מגוון השירותים שהיא מספקת. להלן כמה שירותי ניקיון חיוניים למטרת השכרת או מכירת דירה.

ניקיון לאחר שיפוץ

במקרים רבים, דירה ישנה שלא תעבור שיפוץ, תישאר ריקה במשך זמן רב. אין ספק שכל קבלן שיפוצים מחויב לנקות את הדירה לאחר השיפוץ, אבל רוב הקבלנים לא יעשו זאת בצורה יסודית אלא בסיסית בלבד. לכן, לאחר שיפוץ, חשוב להזמין חברת ניקיון איכותית שתסיר את כל כתמי הצבע שנוצרו ואת האבק שהצטבר במקומות שקשה להגיע אליהם. חשוב מאוד להבין, שכדי שהשיפוץ יהיה מושלם, כדאי לבצע גם פוליש לרצפה על מנת לתת לדירה נגיעה של ברק. זה חיוני במיוחד לאחר השיפוץ עצמו שעלול להסב נזקים קלים לדירה עצמה למשל במידה והרצפה לא הוחלפה. גם את השירות הזה ניתן להזמין דרך חברת טופ פוליש.

הסרת עובש

עובש יכול להצטבר במקורות שונים בדירה בעקבות נזילות או איטום לא ראוי. כמו כן הוא עלול להצטבר בתוך המזגן וגם בחדרי אמבטיה שלא עוברים אוורור כהלכה. אם אין לכם חלון בחדר האמבטיה או שיש אבל אתם לא נוהגים לאוורר אותו לעיתים קרובות, העובש עלול להצטבר אפילו על המגבות. כמו כן, הוא יכול להצטבר גם מאחורי מכונות כביסה ובכל מקום אחר בו יכולות להיות נזילות מים. העובש בא לידי ביטוי בנקודות שחורות או ירוקות והוא לא קל להסרה. למעשה, אנשים רבים שניסו לעשות זאת לבד, גילו שהם פשוט מרחו אותו על הקיר ולא הצליחו להסיר אותו. העובש הינו מזיק לבריאות וכדי להסיר אותו באופן מקצועי וללא השארת כתמים על הקיר, חשוב להזמין חברת ניקיון שיש ברשותה את הכלים והחומרים הדרושים להסרתו. כמו כן, הסרת עובש מהמזגן הינה חיונית מאוד שכן מדובר באוויר שאתם נושמים. העובש מזיק לבריאות ולכן חשוב מאוד להיפטר ממנו.

הסרת שטיחים מקיר לקיר

דירות ישנות כוללות במקרים רבים חדרים עם שטיחים מקיר לקיר. לא כולם אוהבים אותם וכיום די נדיר לראות דירות עם שטיחים. לכן כדאי לשקול ברצינות את הסרתם לפני השכרה או מכירה. אין כל צורך להזמין קבלן שיפוצים למטרה זו, גם במקרה זה, נכנסת לתמונה חברת ניקיון איכותית כמו טופ פוליש, שתעשה עבודה נהדרת בהסרת השטיחים שלכם בצורה מקצועית וללא נזק לרצפה. קחו בחשבון שלאחר התהליך יהיה צורך לבצע פוליש לרצפה. במקרים אחרים, יכול להיות שיהיה צורך להחליף את המרצפות מכיוון שהן עלולות להיות שונות מהמצרפות ברחבי הבית. אפשרות נוספת היא להתקין פרקט בחדר שייתן אווירה חמה ונעימה. למעשה כיום, בפרויקטים חדשים, במקרים רבים כוללים במחיר הדירה את האפשרות להתקנת פרקט בחדר השינה.