שידות איפור

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

מקובל לחשוב שחדר השינה כולל בתוכו רק ארונות ומיטה - במילים אחרות, רק "מה שצריך", באופן המינימלי ביותר. אך במקרים רבים אין זה המצב כלל וכלל ולמעשה משולבים בחלל עוד שלל אלמנטים פונקציונאליים ודקורטיביים.

ואכן, אין כל סיבה שהחדר המיוחד והחשוב הזה יהיה מוזנח ויסבול מהיעדרם של מאפיינים אסתטיים. כך למשל, בהרבה מקרים משולבים בחדר השינה רהיטים וחפצים שונים כמו מראה מעוצבת, שידת איפור, ארון נעליים ומתלים מיוחדים לבגדים ובדים שונים, כאשר שידות האיפור היא מהאפשרויות הנפוצות והאהובות ביותר.

יתרונותיה של שידה ייעודית לאיפור בחדר השינה

הנה סוד שלא רבים יודעים: גברים ונשים סובלים במידה שווה מריבוי חפצים לא קשורים ולרוב אפילו שניהם יהיו מעוניינים במציאת פתרון מתאים לבעיה. אלא שמקור ה"בלאגן" הזה מגיע דווקא מהמין היפה ולכן ההאשמה מוטלת מיד על הנשים - גם אם הן סובלות מהמצב בעצמן. בדיוק לשם כך נועד הפתרון של שידות איפור, כדי שלכל חפץ ולכל אביזר תהיה הפינה המיוחדת עבורו ויימנעו בעיות של מקום ואחסון. זכרו כי בכל הקשור לעיצוב הולם לבית - הפתרון תמיד, אבל תמיד יהיה קשור לנושא של אחסון והצבה של הפרטים השונים במקומם הנכון בבית.

עיצובים

שידות איפור יכולות להיות גדולות או קטנות, צבעוניות או בעלות גוונים טבעיים - הכל בהתאם לסגנון שאתם בוחרים וכמובן גם בהתאמה מסוימת לעיצוב שכבר קיים בחדר (ובבית בכלל). מבין שלל האפשרויות תוכלו לבחור לא רק בעיצובים שונים, אלא גם בסוגי חומרי גלם שונים ובשידות המכילות מגוון גדול של פתרונות אחסון: מגירות, מדפים, ארונות נפתחים ועוד. הקדישו גם מחשבה גם לכך, מפני שכמותם וגודלם של החפצים בהקשר זה היא קריטית והכרחית לבחירת בשידה הנכונה.

הכתבה בחסות: STG- חברה לשיווק באינטרנט