כל מה שצריך לדעת על השכרת רכבים

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

ניידות זהו ערך חשוב ביותר בימינו במיוחד בתקופה שבה נושאי התחבורה הציבורית עוברים בדיקות וטלטלות קבועות, הרכבות לא פועלות בימים כסדרם, מוניות השירות עתידות להיעלם מהמרחב הציבורי, ועדיין אין תחבורה תקינה וגורפת בשבת. כך שעם כל הרצון הטוב, אין שום דרך להסתדר ללא רכבים, גם אם לא לכולם יש  את האמצעים הפיננסיים לא רק לרכוש רכב אלא גם לתחזק אותו דרך קבע, בעיקר כאשר הצורך אינו יומיומי. כך שניתן לומר בוודאות ששירות השכרות רכב הינו קריטי וחיוני ביותר בימינו, וקהל היעד של שירות אוטוטו השכרת רכב הינו נרחב יותר ממה שנראה במבט ראשון.

מדוע השכרה רכב עדיפה על רכב פרטי או ליסינג?

שירות השכרת רכב יכול להפוך להרגל קבוע ואף הצלה אמיתית עבור אנשים רבים, גם כאלה שכיום עדיין לא מודעים ליתרונות של העניין. הבעייתיות העיקרית של רכבים פרטיים כיום זה העלויות הגבוהות של תחזוקתם. וככל שהרכב נמצא יותר זמן לרשותכם, כך התחזוקה עולה יותר. אך רכישה של רכב חדש כל שלוש-ארבע שנים לא אפשרית עבור רוב האנשים העובדים הפשוטים, ולכן מחפשים דרכים יצירתיות לממן את הרכב. לכאורה, ניתן לומר שיש דרך פשוטה יותר לפתור את הפלונטר רכישת הרכב בליסינג, מה שפותח דלתות רבות לרכבים מרשימים שלא תמיד יש דרך ישירה לרכוש אותם. עם זאת, גם היתרונות האלה מתגמדים במידה ואתם לא משתמשים ברכב כל הזמן. ובמקרים רבים הרכבים עומדים חלק מהזמן בחנייה. לא חבל? בדיוק לשם כך קיימים שירותי השכרת רכב, דוגמת אוטוטו . יתר על כן, חברה זו מספקת שירות , מה שמבטיח שאם גם אתם לא נוסעים בשבת לא תשלמו על הרכב שעמד בחנייה ביום זה.

מתי אתם עשויים להזדקק לשירותי השכרת רכבים?

קיימים מקרים רבים שבהם הופעה יחידה ברכב מרשים יכולה להשפיע בצורה משמעותית, בעיקר בעולם העסקי. דמיינו לעצמכם את המשקיע שלכם שמגיע לארץ ומחכה לכם בשדה התעופה. אם תתלוו אותו לרכב שרד יוקרתי מחברה ידועה הרושם יהיה שונה לגמרי מאשר אם תסיעו אותו ברכב מהמאה הקודמת. והעובדה שהאפשרות הראשונה זהו רכב מושכר והשנייה הרכב שלכם, לא עושה שום הבדל בתודעה. מלבד הצורך להרשים אנשים, השכרת רכב מועילה מאוד גם עבור אנשים המתגוררים באזור ירושלים שבו התחבורה הציבורית בו עדיפה לפעמים על פני רכב פרטי, בעיקר בימי חול. כך, במקרים כאשר נדרשת נסיעה  מרוחקת באופן יוצא מן הכלל (לדוגמא, לנופש משפחתי או זוגי בצימר בצפון) לתושבי ירושלים, בית והסביבה יהיה הרבה יותר פרקטי להשכיר אמצעי תחבורה למספר ימים, מאשר להחזיק רכב כל השנה בשביל מספר מצומצם של ימים שבהם יש לכם צורך ממשי בו.

סוג האנשים שיקבלו את מלוא התועלת משירותי השכרת רכב

אנו חיים בעולם מאוד מיידי. רובנו לא מעוניינים להתחייב לטווח הארוך על שום דבר, משום שאף אחד לא יודע מה יהיה מחר, ומחויבויות כספיות קשות לא מצדיקות את החשש הזה להיות תקועים במקום אחד בחיים וזו בדיוק התחושה שרבים מקבלים עקב הצורך לקחת הלוואה של מאות אלפי שקלים על מנת להתהדר ברכב החלומות שלהם. ניתן ליהנות מנסיעה ברכבים מקצועיים מהצי הגדול של אוטוטו השכרת רכב ולעשות זאת ללא מחויבות. ראוי לציין, גם רכבים שכורים מבוטחים ביטוח חובה, מקיף וצד ג' והאחריות לשמור רכב שכור זהה לרכב שלכם, כך שמה שהכי חשוב בתחום זה, זה תמיד לנהוג בזהירות ולזכור שעדיף לאבד רגע בחיים, מאשר חיים ברגע!

לקבלת הצעות משתלמות להשכרת רכבים לזמנים משתנים עוד היום.