סלון כלות יוקרתי של מעצבת שמלות כלה

בערב החתונה מגיע לשיאו כל תהליך ההכנות והבחירה של התלבושות של החתן והכלה והמשפחה הקרובה. הכלה היא כמובן מרכז האירוע והיא היהלום שבכתר. ככזאת, היא שאף תמיד למצוא תמיד מעצבת שמלות כלה שתתאים לא רק לטעם שלה אלא תדע ללוות אותה בתהליך בחירת השמלה והעיצוב שלה לשביעות רצונה

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

 זה אמנם מאתגר לבחור שמלה לחתונה, כשיודעים שהיא תהיה חד פעמית ולכן הבחירה חייבת להיות מדויקת, אבל יש לדעת כי עם בחירת מעצבת שמלות כלה מנוסה ונכונה בגישה שלה זה אפשרי ואף עולה על כל המצופה. הבחירה בעיצוב הנכון לחתונה שלך יכול לעשות את כל הערב למה שהוא, משום שהוא מונצח בתמונות ומכאן נובעת החשיבות. אולם גם אם אין לך דימוי מסוים של שמלת החופה שלך בראש, מעצבת מנוסה ובעלת דמיון עשיר וחזון תוכל לשרטט יחד אתך את העיצוב שלך ולדאוג שיתפרו אותו מבדים מעולים ומכובדים לחתונתך. מכאן חשיבות בחירת אשת המקצוע הנכונה לכך.

שמלות כלה יוקרתיות

רוב שמלות הכלה של ימינו באות ממקורות שונים, כשלא כולן מעוצבות במיוחד לאירוע שלך. יש כלות שמעדיפות להצטנע ולקנות את שמלת הכלה במקום שבו יש עוד שמלות ערב מוכנות, בכל רמת מחיר, ויש כאלה שיקפידו לחפש ולמצוא את מעצבת השמלות שמיוחדת להן ושאתה יש להן כימיה מיוחדת עד שימצאו את העיצוב שמלות כלה הנכון לה. מכיוון שבימינו גם כלות בישראל החלו להחליף שמלה באמצע החתונה כדי שתהיה אחת לחופה ואחת לארוחה ולריקודים שאחר כך, המשימה היא כפולה למעשה. יש שתי שמלות שצריך לעצב שיעמדו בכל הקריטריונים של הכלה לערב זה. היא המוקד והיא זאת שאנשים מסתכלים עליה ורואים את האושר והאהבה קורנים מפניה. זוהי חשיבות העיצוב הנכון וההתאמה של השמלה לכלה. אם כך, שמלות כלה יוקרתיות נהדרות למי שמעריכה מאוד עובדה ייחודית לה, ומעדיפה שהעיצוב שלה יהיה חד פעמי ולא יתנוסס על גוף של נשים אחרות.

שמלות כלה לפי מבנה גוף

היום נהוג לעצב ולתפור שמלות כלה לכל מבנה גוף מבלי לדחות על הסף גם מבנה גוף שאינו קלאסי. מעצבת שמלות כלה טובה יודעת להוציא את המיטב מגוף הכלה לפי המבנה שלה ולהתאים לה את הגזרה הנכונה לה ושתראה אותה במיטבה. גם לכלות במידות שונות יש זכות לשמלת כלה ולכן האתגר, גם אם הוא שונה מעט מגוף קלאסי של דוגמנית, עדיין יכול להפיק שמלת כלה יוקרתית ומכובדת גם לה. בכלל, ידוע שלשמח חתן וכלה ביום החופה זוהי מצווה גדולה ולכן כל מה שמוציא את המרב מהנתונים הטבעיים ביד אמן ובעין מיומנת יהיה מבורך. זוהי גם הסיבה שמעצבות שמלת כלה יודעות שלסבלנות ולנחישות שלהן בזמן תהליך קבלת ההחלטות יש חשיבות מיוחדת. הכלה יכולה להיות מאוד אסרטיבית אך מבינה מעט מאוד בשמלות כלה ולכן טוב תעשה אם תניח למעצבת המנוסה הציע לה דגמים שיתאימו לנתוניה בצורה אופטימלית ביותר.

סלון כלות ייחודי בצפון

בצפון הארץ ישנו סלון כלות בחדרה, שמייעד עצמו לנשים שאוהבות שמלות כלה יוקרתיות ואציליות, כאהל שעוקבות אחר קווי המתאר הגוף הנשי. טלי דוד פינטו, מעצבת שמלות כלה בזיכרון יעקב ובסביבה בעין הטובה שלה לעיצוב שמלות במקום אינטימי ומיוחד שיש בו אווירה שמשחררת את הכלה מהמתיחות שלה ומאפשר לה לבחור לעצמה שמלת כלה יפה ומחמיאה. כשמשלבים את עם הגישה של טלי דוד פינטו להסביר בסבלנות, להדריך ולהקשיב קשב מלא לכלה ולרצונותיה, התוצאה המהממת במלוא מובן המילה תוצג לראווה בערב החופה לעיני כל.