מה ניתן ללמוד בקורס שוקולטייר?

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

אם תציצו לאתר של Mokaya מיד ייכנסו בלוטות הרוק שלכם לפעולה... הפרלינים המושקעים והמשובחים מרשימים כל כך עד כי מתחשק גם לנו ליצור יצירות מופלאות וטעימות שכאלו. כאן ממתינה לנו ההפתעה הגדולה יש אפשרות ללמוד את רזי המקצוע! עודד מקסימוב מציע קורס שוקולייטר מקצועי לכל המעוניין!

נתחיל מהתחלה 

MOKAIA נולד במטבח הביתי של עודד מקסימוב לפני כחמש שנים. עודד חיבב תמיד את אומנות היצירה בשוקולד והחליט לממש את התשוקה האדירה הזו לשפת המעשה. עודד משתמש בחומרי הגלם המשובחים ביותר ובתהליך הכנת השוקולד הוא יוצק גם האהבה שלו לאנשים ולאסתטיקה וכמובן גם את האהבה לרגעים של שמחה.

אגב, מקור השם MOKAIA הוא על שמו של שבט אינדיאני עתיק. אלה היו הראשונים שזיהו את כוחם של פולי הקקאו לענג בהם את החך ולעשות טוב על הלב... חובבי השוקולד חייבים להם על כך רבות...

קורס שוקולטייר מקצועי

קורס שוקולטייר מקצועי של MOKAIA מופק על ידי עודד מקסימוב האיש שמאחורי האגדה המענגת מעביר הלאה לכל החפץ בכך, את התשוקה ליצירת השוקולד, בסדנאות ובקורסים אותם הוא מקיים בלב ליבו של MOKAIA בית היוצר של השוקולד המיוחד.

לשוקולד מקום של כבוד והאנושות יודעת להעריך זאת. סדנה של שוקולד אינה דומה לעוד סדנה של מגזרות נייר... ובגלל שהשוקולד מדבר בשפתו של כל אחד גדול כקטן הופכות הסדנאות הללו למבוקשות ביותר.

בקורס כמו גם בסדנת השוקולד מצליח עודד לחבר את כל המשתתפים לחומרי הגלם המשובחים בהם הוא בוחר להשתמש ואיתם הוא מייצר שוקולדים ופרלינים מופלאים. החוויה שבמגע עם השוקולד גורמת להנאה מופלאה, חושנית ובלתי שגרתית.

סדנת שוקולד למי זה מתאים?

סדנאות השוקולד מתאימות ממש לכל גיל. זוגות ואף סדנת שוקולד למבוגרים ימצאו ענין רב בסדנאות הללו ויפיקו ממנה הנאה רבה. היא מתאימה לימי הולדת או למפגש חברים, גיבוש עובדים או כל הזדמנות אחרת של מפגש אנשים. הסדנאות הללו מתקיימות בבית MOKAIA אך לא רק שם. ניתן להזמין את עודד אל בית הלקוח או לכל מקום אחר בו מעוניינים לקיים את הסדנה. סדנה ייחודית שכזו זוהי הזדמנות לבילוי מיוחד ושונה מכל בילוי אחר שאנו מכירים. הטעם המיוחד של השוקולד יחד עם הניחוחות הארומטיים המופלאים נשארים בפה ובתודעה עוד הרבה זמן אחר כך.

מה לומדים שם?

כמו בכל מקצוע יצירתי, כך גם אמנות השוקולד. היא בנויה על פרטי פרטים שמתחברים יחד לכדי יצירה מושלמת כמו פרלין, או בון בון, טראפלס  או טבליית שוקולד ועוד.

אנו לומדים איך להגיע אל התוצאה המיוחלת. מכירים את חומרי הגלם שמשמשים את השוקולטייר בעבודתו, אנחנו מטמפררים, ממיסים ומזלפים, מחברים טעמים מעניינים ומייצרים פרלינים בצורות נפלאות.

כל מה שנותר לנו בסיום הסדנה, זה לקחת הביתה ולכבד את המשפחה או החברים ביצירות שיצרנו ויחד עמם להתענג על כל ביס של היצירה המופלאה.

 סדנאות שוקולד לילדים

עודד מקיים סדנאות גם לילדים. הוא משתף את הילדים בתהליך היצירה, ואף מאפשר להם לגעת ולגלג, ליצור וליצוק את השוקולד לתבניות הפרלינים המיוחדות. הילדים מופתעים ונדהמים לראות את חומרי הגלם שהפכו ליצירות פאר תוך זמן כל כך קצר. הם יוצרים בשוקולד ארנבות ומכוניות, ליצנים ולבבות, כך שמדובר בהחלט בחגיגה גדולה ואמתית עבורם.

 בסופה של הסדנה יוצאים הילדים עמוסי חוויות, הם יהיו קצת מרוחים ודביקים אך מי מסתכל על זה כאשר האושר נשפך מהם...

 העיסוק המשותף עם השוקולד והיין, העבודה הידנית יחד עם החברים, כאשר ברקע מתנגנת מוסיקה טובה, הופכים את החוויה הזו למיוחדת ובלתי נשכחת.

אז כל מי שאוהב שוקולד (ומי לא?) נשים וגברים, צעירים וילדים, כל אחד בכל גיל מוזמן לבוא ללמוד את רזי הפרלינים והשוקולד.