מהו החלק החשוב ביותר בחתונה?

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

בשעה טובה ומוצלחת נקבע המועד לחתונה. סגרתם כבר על אולם, סיכמתם עם שירותי הקייטרינג את הפרטים בדבר כמות המנות והתפריט המדויק, עכשיו נשאר לכם 'רק' לבחור מי זה שיהיה אחראי על החלק השמח והמרקיד בחתונה שלכם.

מה בוחרים? תקליטן או להקה

כאשר אנו עומדים בפני הבחירה של המוסיקה לחתונה אני ניצבים בפני הספק, מה עדיף? תקליטן או להקה? מה עדיף? האם יש מקום לחישוב כלכלי כאשר זה נוגע לתחום כה מהותי כמו המוסיקה בחתונה? ננסה לעשות מעט סדר בדברים ולחדד את ההבדלים בין שתי האפשרויות ולגרום לכם לבחור בהחלטה הנכונה והשמחה ביותר עבורכם. 

מהי העבודה של התקליטן?

התקליטן מביא עמו חומר, מוסיקה טובה ואיכותית אותם הוא משמיע על פי קצב האירוע. יש לכך יתרון משמעותי על פני כל להקה היות והמוסיקה איכותית ומקורית לגמרי. מלבד זאת המחיר זול באופן משמעותי ביחס לתזמורת מורכבת של להקה.

איך עובדת הלהקה?

אין ספק שאי אפשר להשוות את האווירה הנוצרת בחתונה כאשר הלהקה מופקדת על סעיף התזמורת והריקודים. ההופעה של הנגנים עם הכלים העוצמתיים והמרשימים יוצרים אווירה מרוממת ומיוחדת שלא יכולה להשתוות בשום אופן לאווירה הנוצרת באירוע עם תקליטן. את זה אתם הייתם רוצים לאירוע שלכם. אווירה שמחה ומרקידה שתסחף את כל האורחים שלכם אל רחבת הריקודים.

להקות לחתונה כי מתחתנים רק פעם אחת...

הבנו את עוצמתה של שהיא זו שמעצימה את האווירה ומעלה אותה לרמות עילאיות שאף תקליטן לא יצליח לעשות. אז נכון שהתקליטן גובה סכום נמוך באופן משמעותי לעומת הלהקה, אך היות ומדובר בהוצאה של פעם בחיים, יש מקום לשקול את ההוצאה הגדולה שאולי תכביד עליכם יותר אך בסופו של דבר תהיה לכם חתונה שמחה במיוחד.

אוברטון -להקות לאירועים ולחתונות

אוברטון זוהי להקה לאירוע נוצץ, מיוחד, יוקרתי ובלתי נשכח מהמובילות והאיכותיות כיום בישראל. להקת אירועים דינאמית ותוססת, בעלת ניסיון רב באירועים שונים פרטיים ועסקיים.

ללהקה יכולת להקסים ולרגש ואף להעניק ערך מוסף לכל אירוע איכותי שיהפוך להיות בלתי נשכח. הניסיון הרב שצברנו באותם מאות אירועים שונים ומגוונים הם אלו ששדרגו את היכולות שלנו עד כי כיום אנו מסוגלים להעלות ולרומם כל אירוע בהתאמה מלאה לאופי הקהל, הסגנון וטווח הגילאים.

הרכב קבלת פנים

חשיבות רבה. רק להקה מקצועית יודעת להתאים את המנגינות הנכונות ואת השירים הנכונים והמתאימים לקבלת הפנים. להקת אברטון תיצור עבורכם את האווירה המיוחדת ביותר. האורחים שלכם יבחינו מיד שלא מדובר פה בסתם דיסק שמתנגן ברקע. האיכות מורגשת ומשפיעה מאוד על האווירה וזה מה שהופך את קבלת הפנים של האירוע לפתיחה האידיאלית לאירוע מושלם.

להקת קאברים

להקת הקאברים היא מהלהקות האיכותיות והמובילות ביותר כיום בארץ. מאחורינו מאות אירועים פרטיים, ועסקיים, חתונות ומסיבות, השקות וקבלות פנים ועוד הרבה אירועים ייחודיים. הלהקה מתאימה גם כמופע קונספט לחתונה, מופעי פריצה לאירועים או מופע מרכזי מקפיץ למסיבות בהן מעוניינים להביא את כל האורחים לרחבת הריקודים.

נחשבת בעשור האחרון מהמובילים ומהייחודיים והמנוסים ביותר בתחום ההופעות באירועים ובחתונות כמו גם באירועים עסקיים ועוד. היתרונות הן מבחינת איכות המופעים המיוחדים והקסומים, הן מבחינת הפרזנטציה יחד עם הלוּק הבימתי הנוצץ ומשובב הלב, והן בזכות ההגשה וההנחיה שהופכת את ההפקה המוסיקלית לאירוע מנצח.

כל האורחים שלכם ירקדו משמחה ויזכרו לכם את האירוע עוד זמן רב.

נותר לנו רק לברך שיהיה במזל טוב ושתדעו מעתה רק אושר.