כל אביזרי המיתוג לשיפור הנראות

היום כל חברה וכל בעל עסק כבר מזמן יודעים כי לא ניתן להסתדר בעולם ללא המיתוג המתאים

מיתוג העסק הוא הצעד הראשון והחשוב ביותר בעולם השיווק, היות והמיתוג מאפשר למעשה ליצור לעסק את המוניטין הדרוש לו לצורך הפריצה הגדולה. חברות וסטרטאפים רבים משתתפים אחת לתקופה בכנסים ותערוכות שונות כאשר המטרה היא כמובן קידום ומיתוג העסק. על מנת לבצע קידום מכירות בצורה האפקטיבית ביותר, יש צורך למתג את המוצר או השירות המדובר בצורה אטרקטיבית הפונה לקהל היעד. המטרה הסופית היא לגרום ללקוח הפוטנציאלי להתעניין במוצר או בשירות שהחברה מציעה ולבסוף לרכוש אותו, למרות שלפני כן הוא לא התכוונן לעשות זאת בכלל. לכן, העיצוב של מתקני תצוגה מהווה את אחד המפתחות החשובים ביותר להשגת המטרה, היות ועיצוב מחושב יביא להצלחה ואילו עיצוב רשלני עלול להוביל לכישלון ואף להרעת הדרך שבה הלקוח הפוטנציאלי רואה את החברה ואת מוצריה.

מעמדי תצוגה הם למעשה אביזרים המיועדים להצגת המסר השיווקי של החברה או העסק. ניתן היום למצוא מתקני תצוגה שונים, כגון רול אפ, מעמדי קטלוגים ועוד. מוצרים אלו מהווים דרך מצוינת להעביר את המסר ללקוח הפוטנציאלי. הרול אפ הינו פרסומת עומדת הניתנת לגלגול מחדש בתום השימוש, דבר המאפשר נוחות מקסימלית בתצוגות ובכנסים השונים. מטרתם הכוללת של כל מעמדי התצוגה היא למתג את העסק, לפרסם את הלוגו של החברה וליצור אווירה שיווקית עבור הלקוחות הפוטנציאלים. מומלץ לבחור מעמדי תצוגה נוחים לתפעול והרכבה, על מנת לחסוך זמן יקר ולאפשר את התמורה הגבוהה ביותר עבור המאמץ שלכם. חברת סטיקי מתקני תצוגה לתערוכות, מעניקה ללקוחותיה את המוצרים האיכותיים ביותר, בכללותם מתקן רול אפ הכולל הדפסה איכותית ומתקן מפואר ומרשים בעל בסיס אלומיניום. מדובר במתקן יוקרתי בעל רגליים נסתרות, המאפשר קיפול מהיר ונוח וכולל הדפסה שאינה דוהה בשמש.

כיצד לבחור מעמדי קטלוגים?

רוב החברות והעסקים השונים משקיעים סכומי כסף בלתי מבוטלים ביצירת קטלוג מושקע ואיכותי עבור המוצר או השירות שאותו הם מוכרים. אך על מנת לעודד את הלקוח הפוטנציאלי לעיין בקטלוג, יש צורך להצטייד במעמד קטלוגים מתאים. ניתן היום למצוא בשוק לא מעט מעמדי קטלוגים שונים, הנבדלים אלו מאלו באיכות שלהם, בצורה העיצוב, בצבע, בגודל ועוד. כל אחד צריך לבחור את המעמד שישרת את המטרות שלו בצורה הטובה והאפקטיבית ביותר. חשוב לדאוג כי המעמד יהיה בגובה הנכון, על מנת לאפשר ללקוח הפוטנציאלי גישה נוחה אליו. חשוב לבחור מעמד קטלוגים בולט, על מנת שיתפוס את העין ויעורר את החשק לגשת אליו על מנת לעלעל בקטלוג.

מה היא החשיבות של פולדרים ומדוע חשוב לעצב אותם נכון?

פולדר הוא למעשה מעין כריכה שבתוכה מאוגד כל המידע לגבי השירות או המוצר שאותו מספקת החברה או העסק. פולדר איכותי ומושקע יכיל כמובן את שם החברה והלוגו המסחרי שלה, על מנת לשמר את המסר השיווקי ולסייע בתהליך המיתוג. חשוב לוודא כי הפולדר יכיל את כל פרטי הקשר של העסק או החברה, כגון מספר טלפון, כתובת מייל לפניות, כתובת אתר האינטרנט וכדומה. חשוב לבחור בעיצוב שימשוך את העין, כדי לוודא כי הלקוח הפוטנציאלי ישים אליו לב.

שילוט תלת מימד כל היתרונות במקום אחד

שילוט תלת מימד מהווה את אחת הדרכים האפקטיביות ביותר למיתוג העסק. האותיות בולטות ותופסות את העין בצורה אוטומטית, דבר המהווה יתרון עצום לבעל העסק. שלט מסוג זה ימשוך את תשומת ליבם של הלקוחות ויאפשר זרימה של לקוחות פוטנציאלים רבים.