הדרך ליצירת אירוע בלתי נשכח!

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

אירוע בלתי נשכח! הוא אירוע שאנשים חוו בו משהו מיוחד ויוצא דופן. משהו גרם להם לחשוב על החוויה גם אחרי שהיא נגמרה, לדבר ולספר עליה לסביבה הקרובה (חברים ומשפחה), ל"עלות" מזיכרונם רגעים שחוו. הצלחה של אירוע כזה נמדדת בייחודיות ובמקוריות שלו, בצורה שהוא קלע לטעמם, מחשבותיהם ורגשותיהם של כמה שיותר אנשים שהשתתפו בו ובדרך שהוא הצליח "להפעיל"  "ולעורר" חושים שונים אצלם (חוש הראיה, השמיעה, המישוש, הריח והטעם). הצלחה כזו מושגת על-ידי שילוב נכון ומדויק של סוג האטרקציה והתאמתו לקהל היעד.

אמן חושים מוביל ומרתק- עופר ביסקר

אחת הדרכים המוצלחות ליצירת אירוע בלתי נשכח היא שימוש באפקט ההפתעה. באפקט זה קורה לנו משהו חדש שלא ציפינו לו. משהו שונה וייחודי מהמצב שבו אנו רגילים. שינוי זה גורם לנו להיות קשובים, להתעמק להתעניין ואף להשתתף בחוויה החדשה והלא רגילה שמתרחשת לנגד עיננו וקהל האורחים שסביבנו.

אירועים רבים קטנים או גדולים מחפשים דרך להעשיר את הנאת האורחים על-ידי הבאת בידור לאירוע וזאת מתוך הבנה שאוכל קולינרי טעים, ריחני ומיוחד לא מספיק לכך. חשיבות הבידור גדולה, היא גורמת לאנשים הנאה ורוגע ואף עוזרת לאנשים לשים את "מרתון" היום בצד ובכך לפנות את מוחם ונשמתם לצחוק ושמחה דבר החשוב מאוד לגוף ולנפש האדם.

שימוש באמן חושים באירועים ליצירת אירוע בלתי נשכח!

אמן חושים לאירועים היא בחירה מוצלחת ליצירת אירוע בלתי נשכח!, היא מפתיעה את הקהל ששבע מזמרים, להקות, דיג'יי, הרצאות, תצוגות אופנה ועוד. בעולמנו המודרני הרווי באפשרויות וסגנונות היא מביאה משהו חדש ושונה לאורחים. אמני חושים משתלבים יפה באירועים קטנים או גדולים כגון: מסיבות יום הולדת, ימי גיבוש לעובדים, אירוע חברה, מסיבת רווקות ועוד.

מיהו אמן חושים?

אמן חושים הוא אמן המרתק ומפתיע את הקהל על-ידי שימוש בפסיכולוגיה וטלפתיה, הוא גורם להם להיות שותפים למתרחש, להגיב, לתהות לצפות ולהיות קשובים ומרוכזים. אמן חושים מוצלח ישתף את קהל האורחים, ידבר אליהם בהומור מוצלח, יקרא את מחשבותיהם, יעשה מולם טריקים ואף ישתמש בתרגילי מחשבה שונים.

אמן חושים מוביל ומרתק- עופר ביסקר

בכדי להבין את גודל ההצלחה הטמון ביצירת אירוע בלתי נשכח! אתם חייבים להכיר את עופר ביסקר. עופר ביסקר הוא אמן מוביל בתחום ובעל ניסיון רב. הוא מצחיק ומהפנט את הקהל שלו על-ידי שימוש בטלפתיה וקסמים. קיסמו האישי גורם לקהל להתאהב בו כבר מתחילת האירוע. היכולות המדהימות שלו לקרוא את הקהל לסוגיו השונים והמגוונים (ילדים, נוער ומבוגרים) בלתי ניתנת לתיאור. אישיותו הכריזמטית והסוחפת והדרך בה הוא מדבר לאורחים בכבוד רב ובעברית רהוטה קונה את לבבותיהם ולא משאיר אף אורח מאחור. הוא יוביל את האורחים שלכם למסע לעולם העל-חושי והאירוע שלכם יצור להם חוויה חדשה ומיוחדת שתיחקק בזיכרונם להרבה מאוד זמן. חוויה מוצלחת זו תמיד תקשר במחשבותיהם לאירוע שלכם. עופר ביסקר מתמחי בהובלת ימי הולדת, ימי גיבוש, מסיבות למבוגרים, מסיבות רווקות ובכל סיבה למסיבה בה יש קהל הזקוק לריגושים והומור.

אמן חושים למסיבות רווקות זוהי דרך נפלאה להפתיע את המשתתפות. עופר ביסקר יהפוך את מסיבת הרווקות שלך לחוויה מיוחדת הכוללת: סטנד-אפ, בדיחות, טלפתיה ונומרולוגיה.

לסיכום, בעולם האירועים, עולם שלכאורה כבר ראינו בו הכול מהכול, האפשרויות רבות ומגוונות. אם ברצונכם ליצור אירוע בלתי נשכח! חפשו אטרקציה אשר תפתיע, תרגש ותרתק את האורחים היקרים שלכם. אנו ממליצים לכם להזמין אמן חושים, בעל ניסיון אשר ינעים את האירוע ויגרום לכל משתתף ומשתתפת שבו ליהנות מהחוויה המיוחדת והבלתי נשכחת.