החוג שהילדים שלכם הכי אוהבים

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

תעסוקה לילדים פעמים רבות הנושא הזה הופך לקריטי במיוחד עבור ההורים כבר ברגע הלידה! חוגי שחייה לקטנטנים, יוגה לתינוקות, התפתחות המוטוריקה ועוד. אך מה קורה בשנים מאוחרות יותר, כשהילדים גדלים ורוצים יותר ויותר גיוון, ואנחנו לא תמיד מסוגלים לתת להם משהו שיאתגר אותם בצורה מספיק טובה ויאפשר להם לפתח תחומי עניין שונים ובעלי פוטנציאל גבוה לתרום להצלחה בחיים בבגרותם? החיים בזמננו משתנים מהר מאוד, וברגע שבו הילדים שלנו יתבגרו, כל יתרון שיש להם על פני האחרים עשוי "לסדר להם את החיים". וגם אם לא מסתכלים כל כך קדימה, עיסוק במשהו מוחשי יצמצם את שעות הבהייה במסכים וייתן להם משהו מרגש לחכות לו. כך שחוגים זה בהחלט משהו שצריך להשקיע בו גם בשנות בית הספר היסודי, גם אם נראה שהעומס בבית הספר גם ככה מספיק גבוה מה שצריך לעשות זה למצוא את החוג שמרגש, מרתק ומעניין את הילדים, ולרכוב על הגל עד לחיי מימוש וסיפוק של כל המעורבים!

איזה חוגים יכולים להתאים לילדים בגילאי בית ספר יסודי?

כאמור, בעולם המדורני שלנו המשתנה במהירות מהקצה אל הקצה, ניתן לחשוב שכל מה שהיה פעם פופולרי ומקובל כבר איבד מהאקטואליות שלו: לא כולם רוצים לעסוק בספורט, חוג ציור זה משעמם, וחוגי מוזיקה עשויים להיות מאוד תובעניים מהרגע הראשון. שלא לדבר על כך שלא לכולם יש את הנטייה הטבעית לעסוק בתחומים האמנותיים או הספורטיביים כאחד. עם זאת, התפתחות של החשיבה הלוגית, ההופעה של "מדינת ההיי-טק" שבה כל אחד רוצה לבוא עם הרעיון הבא שיהיה שווה מיליארד דולר פיתוח החשיבה על רבדיה השונים עשוי להיות הפיתרון הטוב ביותר עבור חוגים לילדים, בנים ולבנות. מוסדות שונים מספקים חוגים ברמות שונות העוסקים במדעים. היכולת של מוסדות אלה להעביר נושאים מורכבים בדרך יצירתית ומלאת משחק קוסמת לילדים בגילאים שונים. בראשון לציון ניתן למצוא חוגים שונים ומגוונים, אך תמיד כדאי לפנות למוסדות הפועלים ברמה גבוהה ובפריסה רחבה.

חוג רובוטיקה מה זה נותן?

תחום הרובוטיקה מהווה כיום את אחד העולמות המרתקים ביותר בעולם ההיי-טק רובוטיקה הולכת יד ביד עם התפתחות הבינה המלאכותית שעתידה לתפוס רבים מהתפקידים שבני אדם ביצעו עד היום. בניית מכונות מכניות וגם מתוחכמות מרתקת ברמה הלוגית, מסקרנת, וגם מסייעת לתפוס ללא כל קושי את תחומי המתמטיקה, החישובים, הפיזיקה ועוד. ניתן לקחת את התחום הזה למגוון שימושים רבים, מה שהופך אותו לאטרקטיבי במיוחד גם עבור מערכת החינוך, מה שיבטיח שיתוף פעולה מצד הגורמים האחראיים שם.

יתרונות נוספים של חוגים בראשון לציון

ראשון לציון היא אחת הערים המתפתחות ביותר באזור מרכז הארץ, וזה בא לידי ביטוי גם ברמה החינוכית. בעיר זו יש אינספור חוגים והזדמנויות חינוכיות שונות המאפשרות ליצור חוויות מפרות ואיכותיות לילדים בכל הגילאים. כאשר אתם מחפשים חוגים לילדים בראשון לציון, תמיד תוכלו להתרשם לטובה מהחוגים המועברים על ידי הייטקי חברה ששמה לה למטרה להביא את תחומי המדעים וההיי טק לדור החדש בצורה מהנה, מפרה ומרגשת, תוך שיתוף פעולה עם מרכזי העשרה שונים מתל אביב ועד אשקלון כולל את אזור ראשון לציון. החברה מעבירה חוגים טכנולוגיים לילדים מכיתה א' ועד ו'. בחוגים בונים מכשירים ממונעים שונים על בסיס טכנולוגיה הנדסית, כולל רובד תקשורתי. החוג למתקדמים אף כולל הפעלת הרכבים שנבנים באמצעות מכשיר הסמארטפון. בזכות חוגי רובוטיקה של מרכז הייטקי הילדים הופכים במהרה לחלק מהעולם הטכנולוגי המרתק שבו אנו חיים.