חצאיות חוזרות לאופנה?

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

אמנם השם שלה מגיע מהמילה "חצי" בגלל הגזרה שלה, אבל את בטח יודעת כמה היא שווה ומיוחדות בפני עצמה. חצאית יכולה להשתלב עם כל כך הרבה חולצות, בגדים ופריטים - ובאינספור סוגים ועיצובים, שפשוט נוצרת חגיגה בארון הבגדים כל יום מחדש.

החצאיות החמות ביותר

לא משנה אם את אוהבת גזרה גבוהה או נמוכה, חצאית צרה או רחבה, מיני, מידי או מקסי - הכל הולך היום, וגם את תוכל למצוא בדיוק את מה שאת אוהבת. תוכלי גם להתחדש בחצאית חדשה מסגנון שאת אינך רגילה ללבוש בדרך כלל, ולגלות כמה יופי יש גם בחידוש. בגדי ערב לנשים למעשה ניתן ללבוש כמעט בכל סוג של אירוע, בין אם זהו ערב מיוחד ובין אם לובשים אותן בשגרת היומיום, ואפילו בבית: לעבודה, לאירועים או סתם ליום של חול - לכל אירוע יש מגוון רחב מאד של אפשרויות, טקסטורות וצבעים - ועוד יותר מכך סוגי גזרות, כך שבאמת השמים הם הגבול.

הדגמים הארוכים

בקטגוריית החצאיות הארוכות תוכלי למצוא מגוון רחב מאד של סגנונות: החל מצרות ושיקיות, ועד למתנפנפות שעשויות מבד רך יותר, ולפעמים גם חצי שקוף. ובתוך המנעד הרחב הזה, ישנן אינסוף אפשרויות של בדים, טבעיים וסינתטיים, כאשר בין הבולטים שבהם תוכלי למצוא את הג'ינס האהוב, צמר, טריקו או כותנה, ולצד זאת גם בדים מסוגננים יותר כמו דמוי עור, קרדיגן וכדומה. כמובן שבחירתה של כל חצאית תלויה בבגד שיילבש איתה, ובגזרה ובסגנון המיוחדים לך.

בגדי ערב באורכים שונים

בגדי נשים, באורכים משתנים, הן טרנד לוהט בעולם האופנה: ניתן לשלב אותן עם אינספור חלקים עליונים (וגם תחתיים חותלות למשל!) והכל ניתן לבחירה שלך לפי העדפותייך האישיות. כאשר את ניגשת לבחור חצאית קצרה, זכרי כי במקרה הספציפי הזה כדאי במיוחד להתחשב בגזרת הגוף שלך ובמה שהכי מתאים לו. כל גוף נשי הוא יפה, והשאלה היא רק כיצד הכי נכון להראות זאת. והדבר נכון לא רק בשאלות של גזרה, אלא גם של צבע: ממש כמו חולצות או פריטי לבוש אחרים, כדאי ומומלץ לבדוק מה מתאים ומה לא מתאים לגוון העור הספציפי שלך. למשל, נשים שיש להן צבע עור "צהוב" יחסית, לרוב יעדיפו לרוב שלא ללבוש בגדים צהובים, או לחלופין לנשים שסובלות מצלקות בולטות (ואפילו אדומות) באזורים חשופים הקרובים לפריט הלבוש הספציפי, לא מומלץ ללבוש בגדים שיש בהם צבע אדום דומיננטי, על מנת שלא להבליט זאת.

עם מה כדאי לשלב?

נכון שיש אופנה יפיפייה של בגדים תואמים בגזרה ובצבע (למשל חולצה וחצאית שחורה יחד), אבל למרות זאת לרוב נהוג ללבוש חלק עליון ותחתון באופן מעט קונטרסטי, כך שיהיה "מעניין בעין": חולצה רחבה למשל (אבל לא רחבה מדי!) עם חצאית צרה, או להיפך, וכן צבעים שונים, אך כמובן כאלה שמשתלבים יחד. כך תבטיחי לעצמך מראה מלא בשיק וביופי, ותחגגי בכל יום את המבחר המיוחד שלך.

הכתבה בחסות:STG סוכנות פרסום דיגיטל