נמאס לכם לקום ולסגור את הוילון כשיש שמש?

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

מאז ומעולם היו הווילונות אחד הפריטים החשובים בבית. גם בשל התרומה העיצובית שלהם לאווירה של המקום, וגם בשל הפונקציונאליות שלהם בהצללת המרחב. פונקציה נוספת אותה ממלאים הווילונות היא בהיותם מסייעים לפרטיות במרחב, לא פחות חשוב. לא כל סוגי הבדים מתאימים לכך, אולם האופציות במידה וכן, רבות.

ייעוץ מקצועי בבואכם לרכוש וילון חשמלי

לאחרונה אנו עדים לשינוי משובח בעולם הווילונות והוא וילונות חשמליים. אם גם אתם מתעניינים בפריט זה, הנה כל הפרטים הרלוונטיים.

מדוע להתקין וילונות חשמליים?

השאלה הראשונה שעולה לנו בראש, ברוב המקרים, היא לשם מה אני צריך וילון חשמלי, נכון? אז הנה, גם אנחנו שאלנו את עצמנו את אותה השאלה, ומסתבר כי הזמנים המודרניים מאופיינים בחלונות גדולים, גבוהים, רחבים, בעלי צורות שונות. הניסיון להפעיל את הווילונות של החלונות הללו באופן ידני, יכול להקשות ואף לגרום נזק לווילון או לחלון. מתוך זה עלה הרעיון של הפעלה חשמלית עבור הווילונות. באמצעות ההפעלה החשמלית, אנחנו מקבלים נוחות, מהירות, קלות ושמירה על הבד ועל הווילון. מדובר בהשקעה שאינה יקרה, ומעלה את איכות החיים שלכם בכמה וכמה מונים.

יתרון נוסף שיש לווילונות אלו הוא התחזוקה הקלה שלהם. קל מאד לנקות אותם והם לא דורשים התעסקות רבה.

כיצד מפעילים את הווילונות?

לכל וילון יש מנוע חשמלי ומסילה חשמלית, אשר מותאמים לרוחב הווילון ולסביבתו. ישנם וילונות שנפתחים בהסטה לשני הצדדים, לצד אחד, וישנה גם האופציה לגלול את הווילון כלפי מעלה, כך שכל אחד יכול למצוא את מה שמתאים לו באופן המיטבי לביתו ולאופיו.

ישנם מנועים שמשלבים מעבר למצב ידני במידה ויש הפסקת חשמל או במידה ושומרים שבת ולא נוגעים בחשמל.

אתם יכולים להפעיל את הווילונות באמצעות שלט רחוק, מפסק בקיר והחידוש האטרקטיבי הוא חיישן שקולט את כמות האור שנכנסת למרחב, ומצל באמצעות הווילון. יותר מזה?

סוגי וילונות חשמליים

ישנו מגוון רחב של וילונות אשר לכולם ניתן לעשות את ההתאמה של מנגנון התפעול החשמלי, כך שכל אחד יכול למצוא את מה שמתאים לו ביותר. ניתן להתקין וילונות כאלו בסלון, בחדר השינה, בחדר העבודה, בעצם בכל מקום בבית, במשרד, בעסק, להתאמה המיטבית של הצרכים שלכם והאופי העיצובי של המקום.

ייעוץ מקצועי בבואכם לרכוש וילון חשמלי

חשוב שתקבלו את הייעוץ המקצועי מבעלי מקצוע אמינים ואיכותיים, וכמובן בעלי ניסיון, אשר התקינו אינספור וילונות כאלו בעבר ויכולים לעזור לכם לבחור מה מתאים לכם, מה הווילון או הווילונות שמתאימים לבית שלכם וכו'. חשוב מאד לבחור מה השיטה שהכי מתאימה בביתכם להפעלת הווילונות, אם יש ילדים צעירים בבית, לא בטוח שמתג חשמלי הוא הפתרון האופטימאלי עבורכם. על כל אלו ועוד יוכלו לתת לכם מענה אנשי מקצוע מומחים.

הכתבה בחסות: STG סוכנות פרסום דיגיטל