לרגש ולהפתיע בעזרת קליפ לאירוע מיוחד

כאשר אתם מחפשים את המתנה האולטימטיבית אבל לא יודעים כיצד להעניק מעצמכם יותר ממה שאפשר, תשמחו לדעת שיש עוד דרכים לרגש ולתת משהו מעצמכם ליקיריכם

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

דמיינו לעצמכם את המתנה האולטימטיבית שאף פעם אינה מתיישנת ואף פעם אינה נמאסת, אלא היא נשארת לכל החיים עם זה שמקבל אותה, ואנחנו לא מדברים על כתובת קעקע, כמובן. אנחנו מדברים על מתנה מוחשית, משהו שהשקעתם בו את כל זמנכם ומרצכם ומיטב החשיבה היצירתית שלכם, והצלחתם ליצור מתנה נפלאה שיקיריכם יאהבו וישמרו עליה כל החיים. זה בערך מה שאפשר לספר על היוזמה התרחבת של אנשים בשנים האחרונות ליצור מתנה מרגשת לאירועים שונים, שתהיה מקורית ככל האפשר, מצד אחד, אבל גם תהיה אפשרית וזמינה להפקה על ידי אנשי מקצוע שיוכלו להוציא אותה לפועל בשבילכם. הפקה כזאת נחוצה במיוחד אם לכם אין את הידע והאמצעים לכך.

לרגש ולהפתיע בעזרת קליפ לאירוע מיוחדצילום: Dreamstime

קליפ לאירוע מיוחד, לא נפלא לתכנן את זה?

קליפ חתונה או קליפ לאירוע מיוחד הוא יותר מטרנד הולך ומתגבר, הוא מתנה נהדרת שיש ממנה כל כך הרבה דוגמאות לאחרונה, שקשה היום לוותר על כך כשמתכננים אירוע מסוים. אנחנו מחפשים קליפים כאלה כאשר אנחנו רוצים לשמור מזכרת מיוחדת מבני המשפחה שלנו, אנחנו מנציחים רגעים מסוימים של אירועים שונים ושל ילדות נעורים בוודאי. אנחנו יודעים גם שאנשי ההפקה של הקליפים האלה בוודאי ראו את כל סוגי הקליפים שבעולם ולכן הניסיון שלהם עומד לרשותנו בצורה יצירתית וטכנית ככל שנידרש לכך. למעשה, הם אלה שדואגים לכך שכל העבודה תיעשה ואנחנו רק נעלה את הרעיונות ונייצב לבצע זאת בעצמנו מול המצלמה. אנחנו נביא את המחשבות שלנו על יקירינו ומה שרצינו מאוד שייצא מכך, ולאיזו מטרה זה נועד, והם כבר יפיקו את הקליפ שלנו בכל האמצעים הטכניים העומדים לרשותם.

מגמת הקליפים העצמאיים מתרחבת

בהנחה שאינכם אנשי מקצוע או כאלה שאוהבים לשחק עם מצלמת הטלפון שלכם וליצור כל מיני דברים, הרי שחברות הפקה כמו "קליפ נולד" ידעו לזהות את המגמה המבורכת הזאת של הפקות עצמאיות לחלוטין, והחליטו למנף אותה לכדי חברת הפקות עצמאית של ממש, כאשר המטרה שלהם היא קהל הבית, פשוטו כמשמעו. אם אין לנו דרך גישה לאולפנים של תכנות טלוויזיה אנחנו ניצור את הטלוויזיה בעצמנו, ועוד תהיה לנו שליטה מלאה בכל מה שנראה בקליפים המיוחדים האלה שניצור כמתנה. כל מה שנחוץ לנו הוא אולפן וצוות הפקה וביצוע טכני בלבד.

כיצד יוצרים את הקליפ של בת המצווה שלכן, למשל?

חשבו על בר או בת המצווה שלכם, שמחכים בהתרגשות ליום הגדול שלהם והם עדיין מעט ילדים שרוצים מאוד להראות את העולם הפרטים שלהם לאורחים, או שהם רוצים לקבל משהו מיוחד משלהם כמתנה מכל מי שאוהב אותם באמת. קליפ לאירוע מיוחד שיופק על ידי בני המשפחה והחברים, או כזה שאתם תפיקו להם יהפוך להיות המתנה האולטימטיבית והחד פעמית, פשוטו כמשמעו. רגעי התקופה הזאת לא יחזרו. כל מה שתנציחו כעת ייקח את הקסם שאתם חווים כעת עם הילדים שלכם לעתיד, וזה מה שיזכיר לכם ויוכיח שפעם הייתה לנו ילדות קסומה ונפלאה, ותראו איזה יופי קליפ בת מצווה או קליפ בר המצווה הנהדר והמרגש מוכיח זאת.

קליפ חתונה יש ייחודי מזה?

אין כמו רגע החתונה והאיחוד הטהור של האהבה כדי לחגוג את כל מה שהיה לפניו והוביל אתכם הלום, למעבר שבו בני הזוג צועדים יחד. הקליפ יכול להיות שיר ייחודי שלהם או כזה שהם אוהבים, להצטלם בו לבד או עם חברים, או שאתם יכולים להתקבץ יחד ולהכין להם את הפתעת חייהם ולרגש אותם במתנה ייחודית. כמו תמיד, הצוות המקצועי המיומן בכל הגימיקים והשטיקים וסודות העריכה וההפקה המוצלחת עומדים לרשותכם באולפני קליפ נולד צילום אירועים במרכז.