ה־Legion Run מגיע לישראל

חופשת פסח בפתח ויחד אתה גובר הלחץ והשאלה איך ובמה להעסיק את הילדים על מנת להימנע מרצף המילים "אין לי מה לעשות". אם בא לכם לבלות עם המשפחה, להתלכלך, לעזור אחד לשני, קחו אויר, תפשילו שרוולים ו...היכון, הכן, מתחילים!

עכבר העיר, תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
משתתפים ב-legion run
אתגר משפחתי ייחודי. משתתפים ב-legion runצילום: סטיב זוניאס

לראשונה בישראל יתקיים פסטיבל אתגרי חוויתי למשפחות שיכלול זחילה במנהרות בוץ, שחייה במי קרח, ריצה דרך אש, טיפוס על חבלים וקירות, טיפוס על רמפה בגובה שבעה מטרים ועוד תענוגות דומים, המרכיבים את חמשת הקילומטר של מירוץ ה־Legion Run. זהו אירוע ספורט עממי, שכבר התקיים פעמים רבות ברחבי הגלובוס, בפילפינים, במלזיה, בצרפת, באיטליה, בפולין ועוד. 

ביום שישי ה-14 באפריל מוזמן הקהל הרחב (מגיל 6 ומעלה) לחוות את מה ש-80 אלף איש כבר אותגרו בו מסביב לעולם. מדובר במרוץ אתגרי שמטרתו היא שיתוף פעולה, עזרה הדדית, גיבוש וחברות ואין בו שום צד תחרותי. זו הזדמנות לתמיכה ועידוד משפחתי שקיימים רק בישראל - גם אם אין לך כוח, המשפחה תסייע לך. לא צריך להיות ספורטאי, כל מי שמתעניין בספורט ובכושר יכול להגיע. כמובן שברקע תתנגן גם מוזיקה ותוכל וליהנות עם בירה ומתחמים לילדים.

מסלול המכשולים הבנוי על יסודות בוחן המסלול הצהלי המפורסם כולל 200 טון בוץ, 33 מתקנים, 7 ק"מ, 30 מקלחות, מסיבה,  והכל בקצב שלכם. 

את המרוץ פיתח טום להב (26), עד לפני שלוש שנים לוחם ביחידה מובחרת במשמר הגבול. "את הרעיון פיתחתי עם שותף" מספר להב, "הוספתי אלמנטים מהצבא שלנו. גם אם חלק מהמתקנים בצה"ל לא חדישים כל כך, אנחנו תמיד נאמן ונתרגל חיילים לא לפחד, להגיע לקצה גבול היכולת ולהתמודד עם כל מכשול. רק בארץ אנחנו מאשרים לילדים בני 16 להשתתף במירוץ הבוגרים, כי פה ילדים בני 16 מתחילים להתאמן לצבא. במדינות אחרות אנחנו מאשרים השתתפות מגיל 18".

"אנו נמצאים בפתחה של עונה בה ענפי ספורט רבים התפתחו בשנתיים האחרונות והם בעלי אופי אימונים השאולים מהצבא. כמו אימוני בוטקאמפ, קרוספיט ועוד, המבוססים על אתגרים פיזיים של הרמת שקי חול, ריצה בים, צמיגים , חבלים ועוד" מסביר טום להב, יוזם הפסטיבל.

הפסטיבל ייערך בחוף קריית ים שבצפון, כשב- 1 ק"מ הראשון המשתתפים ירוצו בין רחובות העיר עם מכשולים מהונדסים במיוחד לתוואי שטח זה, היתר יתקיים בחוף הים ולקינוח – המון בוץ. 

איך משתתפים
המרוץ יערך בחול המועד פסח ב-14 לאפריל. ההזנקה הראשונה תערך ב-9:00 והאחרונה בשעה 13:00. אורכו של מסלול הבוגרים הוא 5 ק״מ (גילאי 16 ומעלה) ועלות ההשתתפות בו היא 220 שקלים. לעומתו, אורכו של מסלול משפחות הוא 2 ק"מ והמחרים הם החל מ-200 שקלים לשני בני משפחה ועד 270 שקלים למשפחה של חמש נפשות.

אורחים שירצו להגיע ולעודד את המשפחות והחברים אך לא מעוניינים להשתתף יוכלו להיכנס ללא עלות למתחם ולחכות לבני המשפחה. 

לפרטים נוספים ולהרשמה 

כך זה נראה. הצצה ל-Legion Run: