גיפט קארד: לא רק 300 שקלים לסופר

מתנה גנרית כמו תלושי חג לקניות בסופר כבר לא עושה את העבודה והיא עלולה ליצור תחושת תסכול אצל עובדים או בני משפחה. הפתרון הוא להראות קצת מחשבה עם מתנה מקורית, שמביאה לידי ביטוי את הצרכים של קהל היעד. הנה כמה אופציות שכדאי להכיר.

עכבר העיר, תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
גיפט קארד במתנה
עכבר העיר, תוכן שיווקי

נהוג לתת מתנות לחגים המרכזיים בלוח השנה העברי ועם הזמן הן הפכו להיות חלק בלתי נפרד מהאווירה המיוחדת בבית ובמשרד. הבעיה היא שהרבה אנשים מקבלים לחג כרטיסים מגנטיים רגילים לחלוטין, שמיועדים בדרך כלל לקניות בסופר. אלו כרטיסי מתנה גנריים שלא מראים שום סוג של מחשבה יצירתית מצד המעסיק, והם עלולים אפילו ליצור תחושה של תסכול.

כמו כן, לא כדאי להשתמש במתנה כזו אם רוצים להפתיע בני משפחה ולהביע אהבה והערכה לקראת החג. מצד שני, לא חייבים לוותר על היתרון של גיפט קארד ואפשר למצוא גם בקטגוריה הזו של המתנות הרבה הצעות מעניינות. הנה כמה מהן.

» כל מה שקורה בתל אביב
» מדור אוכל - עכבר העיר
» המדריך המלא להופעות חו"ל

איפור ומוצרי טיפוח

נשים שאוהבות את עולם הטיפוח והאיפור צריכות לקבל מתנות שעולות בקנה אחד עם הצרכים שלהן. אפשר למשל למצוא גיפט קארד ייעודי למוצרי איפור וטיפוח, לצרף ברכה אישית ולשלוח הכל יחד עם זר פרחים למקום העבודה של בת הזוג או אם המשפחה. כל אישה כבר תמצא מה לעשות עם הגיפט קארד הזה והוא מראה על מחשבה אישית הרבה יותר מאשר תווי קניה לסופרמרקט. 

מסעדות ובתי קפה

עוד דרך לפרגן לבני משפחה וחברים לקראת החג היא להעניק להם גיפט קארד למסעדות ובתי קפה. יש הרבה חברות שמציעות כרטיסי מתנות מן הסוג הזה ואפשר לבחור את המסעדות ובתי הקפה מתוך רשימה מגוונת במיוחד. אופציה אחת היא למצוא גיפט קארד למסעדה אקסקלוסיבית ויקרה, ואופציה שנייה היא לרכוש סכום מסוים מראש ולתת למקבל המתנה לבחור איפה לאכול. 

אלכוהול

מתנה מושלמת היא כזו שמישהו רוצה אך לא יקנה לעצמו, בין אם משיקולי תקציב או מסיבות אחרות. לפער הזה בדיוק נכנס גיפט קארד לקניית אלכוהול של פאנקו. בעזרת הגיפט קארד אפשר לקנות אלכוהול ישירות מאתר האינטרנט של פאנקו, לרענן את ארון המשקאות לפני ואחרי החג או לנסות מותגים חדשים שבדרך כלל נחשבים אצל אוהבי אלכוהול לפריבילגיה של בעלי הון בלבד. 

בתי מלון

התקציב שלכם גבוה במיוחד? צריכים רק מתנה אחת אבל חייבים שהיא תהיה מיוחדת? העניקו גיפט קארד על סכום של כמה אלפי שקלים לבילוי של לילה או סוף שבוע בבית מלון. אלו כרטיסי מתנה שנמכרים ישירות על ידי רשתות בתי המלון בארץ, ובדרך כלל ניתן להשתמש בהם לכל אורך השנה. זו מתנה מושלמת לאדם קרוב ודרך מעולה לפרגן לאימא, אבא ובני המשפחה שאירחו אתכם בליל הסדר.