יגרמייסטר סטייל: מה שאפשר לעצב מבקבוקים

מעצבים צעירים נענו לאתגר: לעצב מבקבוקי יגרמייסטר גופי תאורה, אלמנטים מעוצבים לבר ואפילו שולחן פוסבול

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שולחן כדורגל

לא תאמינו מה אפשר לעצב מבקבוקי יגרמייסטר! מותג האלכוהול מהמובילים בעולם קיים לראשונה בישראל שיתוף פעולה עם עמותת "לצאת מהקופסא", המקדמת מעצבים צעירים בישראל, במסגרתו  נענו לאתגר ה"JAGER BAR ART" - לעצב ממאות בקבוקים פריטים עוצרי נשימה שמוצגים בברים מובילים ברחבי הארץ.

לירון הרשקוביץ, מנכ"ל עמותת "לצאת מהקופסא" מספר, "זו הזדמנות טובה עבור מעצבים להביא לידי ביטוי את היכולות שלהם ולהציב את העבודות במקומות ציבוריים עם חשיפה גבוה לאלפי אנשים. תהליך העבודה היה מעניין, במהלכו זכו המעצבים לעבוד עם לקוחות עסקיים גדולים ועם מקומות בעלי אופי ייחודי ואמירה. אין ספק שהשילוב יצר עבודות ייחודיות מאוד".

הפריטים אשר עוצבו בעבודת יד קפדנית בידי חמישה מעצבי מוצר מוכשרים, משקפים את ערכי המותג יגרמייסטר ואת אופיו של הבר בו הם מוצגים: 

המעצב אור בן נפלא לקח את דמות האייל האייקוני מהלוגו של יגרמייסטר והרכיב את הראש והקרניים מבקבוקי הזכוכית הירוקה, כך שהוא נראה כמו המנורה- סמל מהיהדות ההיסטורית, המשקף את החיבור לעיר הקודש ירושלים, בה ממוקם בר "החבית".

סטודיו "Suit-Case Workshop" של המעצבות קרן ודניאל סינגר, התבקשו לעצב אלמנט עבור הבר "ביאליק 26" בבאר-שבע, יצרו מחווה למשורר הלאומי ולשירו הידוע "קן לציפור". הן לקחו את האייל, סמלו של המשקה, ויצרו אלמנט הנושא בקרניו המדומות לעץ, קן לציפורים ובו בקבוקי יגרמייסטר.

עיצוב של קרן סינגרצילום: קרן סינגר

המעצב אורי ארואסטי יצר בעבודת יד שולחן משחק "פוסבול" (כדורגל שולחן) אינטראקטיבי המפעיל את האנשים המבלים בבר. השולחן עוצב ברוח המותג והשחקנים המקוריים הוחלפו בבקבוקוני יגרמייסטר מיניאטוריים המדמים את השחקנים החובטים בכדור. 

המעצב תומי נתנאל לוי עיצב גופי תאורה בהשראת בר "הסמטה" בתל-אביב, המאופיינים באלמנטים הלקוחים מעולם הרחוב. הוא תלה עשרות בקבוקי יגרמייסטר מכבלים התלויים על התקרה, כשם שזורקים נעליים ישנות להתלות על כבלי החשמל, ובקבוקים נוספים הוצבו כמו פחיות ספריי צבע לצד עבודת גרפיטי שצוירה על הקיר.

סטודיו GROOVE DESIGN של המעצבים שרון שמילה ואלון ליבוביץ', עיצב אלמנט עבור בר "אלפנט" שבחיפה. במטרה לשלב בצורה ישירה ונקייה את העוצמה של יגרמייסטר עם חוזקם של הפילים (אלפנט) נוצר -"The Jägermeister herd" עדר פילים המעוצבים מעץ לבוד בחיתוך לייזר ובקבוקי יגרמייסר במראה תעשייתי ומחוספס אך בו זמנית מאוד מדויק ונקי.