לצלוח את הקיץ הישראלי

מגוון רחב של מוצרי טיפוח ואיפור עומדים לרשותך כדי שתוכלי להתמודד בהצלחה עם תנאי מזג האוויר הקשים של הקיץ הישראלי. החל מסופחי שומן לפנים, דרך איפור עמיד למים ועד תכשירים ייעודיים להסרת איפור - כך תיראי רעננה גם בימים הכי לחים וחמים בלוח השנה

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

שמירה על מראה רענן בימי הקיץ היא משימה מורכבת שמוכרת היטב לכל אישה בישראל. הקיץ בארץ הקדוש מתחיל מוקדם מאוד ונדמה שהוא לעולם לא נגמר, אך למזלנו יש לא מעט תכשירי טיפוח שנוצרו במיוחד בשביל זה. היכרות עם התכשירים האלה יכולה לעשות פלאים לעור הפנים ולמנוע נזקים בלתי הפיכים.

איך מתאפרים בקיץ?

קודם כל, את צריכה לדעת שהחום והלחות משבשים את האיפור. הפתרון הוא להעדיף איפור עמיד במים ולהשתמש בחומרים שמתייבשים מעצמם גם בלי פידור. מוצרי איפור עמידים מתאימים לנשים שמזיעות הרבה, למי שסובלות מעור פנים שמן ומעורב ולבנות גיל הזהב שחוות גלי חום. כמו כן, מוצרי איפור עמידים למים מעולים לנשים שעוסקות בפעילות גופנית או לכאלה שלא מוותרות על בילוי בחוף הים.

השימוש במוצרי איפור עמידים שונה מהשימוש במוצרי איפור רגילים. חשוב מאוד לטפח את עור הפנים ולהשתמש גם במייק אפ עמיד. רק לאחר מכן ניתן לאפר את הפנים ומומלץ שהבסיס תמיד יכלול מוצרים עמידים. העמסת איפור אינה מומלצת לאורך הקיץ והיא עלולה לגרוע מהיעילות של התכשירים הקיימים.

הסרת איפור מתבצעת בסוף היום ואחרי שמנקים היטב את עור הפנים. יש מסירי איפור ייעודיים לאיפור עמיד וכדאי לקחת בחשבון שהמרקם של האיפור העמיד הוא ממילא מעט יבש יותר. על כן, הפתרון היחיד שעל הפרק הוא להקפיד על טיפוח עור הפנים גם לפני הסרת האיפור.

שאר תכשירי הטיפוח לקיץ מושלם

שגרת הטיפוח שלך בקיץ לא כוללת רק את האיפור. כדאי להצטייד כבר עכשיו במוצרים סופחי שומן לפנים, לרכוש ערכת טאץ' אפים שיעמדו לרשותך בכל מקום וכמובן לקחת בתיק מגבונים לחים. זכרי שאזור העפעפיים נחשב בעייתי כי הוא נוטה להזיע ולהפוך לשומני, אך תוכלי לייבש את המקום בעזרת הנחת מעט טלק ורק לאחר מכן צלליות.

בנוסף, מים מיסלריים יעזרו לך לנקות את הפנים במהירות ובעת הצורך להסיר איפור ביעילות. תכשירים מים מיסלריים נמכרים בחנויות הטיפוח והם יעמדו לרשותך גם בחורף. המים מועשרים באלוורה שמעניקה לחות ומרגיעה את עור הפנים לאחר חשיפה ממושכת לשמש, ובחלק מהתכשירים יש תמצית שמיועדת לכיווץ הנקבוביות ולהענקת מראה מאט ולא שומני.

כדאי שגם השפתון שבו תבחרי להשתמש לאורך הקיץ יהיה עמיד. שפתון טוב ימנע יובש וסדקים באזור השפתיים, אך רצוי להקדים תרופה למכה ולמרוח ישירות על השפתיים מעט קרם לחות ושכבת פודרה דקה עוד לפני השפתון עצמו.