נחיתה רכה

הצעה לשיעורים פרטיים בשיטת לימוד חדשה, איך מתמודדים עם הפרעות קשה וריכוז ללא תרופות? מה נותנים לילדים לאכול? וגם לוח החופשות המלא לשנת הלימודים תשע"ח 2018. בהצלחה!

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

מורה פרטי לחיים

שיטת מ.פ.ל (ראשי תיבות של 'מורה פרטי לחיים') שפותחה בישראל על ידי אייל בר דוד - מורה וחוקר חינוך ותרבויות, היא שיטת לימוד חדשה ומתקדמת שלוקחת את הלימודים אל מקומות חדשים של אינטראקטיביות, משחק, משוב קבוע וגירויים קוגניטיביים, זאת לצד העברת והטמעת החומר הלימודי באופן מעמיק ויסוד.  התלמידים שמשתתפים בתוכנית מ.פ.ל יכולים לעשות זאת במפגשים פרטיים של אחד על אחד עם מורי השיטה, בכיתות ובשיעורים פרונטליים בקבוצות קטנות, או אונליין מול המחשב. היתרון בלמידה אינטראקטיבית הינו בהעברת התכנים הלימודיים בצורה מוחשית ופעילה בכל המקצועות. שיטה זו מעשירה ומבססת את ההבנה הקוגניטיבית של הילד, כשהדגש הוא על פידבק הדדי בין התלמיד למורה ולהיפך. 

למנוי לאתר מ,פ,ל במחיר מיוחד לחברי ויטרינה לחצו כאן >>

קשב וריכוז עולים כיתה

על פי ריקי סימון, מאמנת נוירו-קוגניטיבית לשיפור יכולות קשב וריכוז בחברת אטנגו, הטיפול בהפרעות קשב וריכוז שהפכו להיות כה נפוצות אצל ילדים ומבוגרים כאחד, לא חייב להיות באמצעות טיפול תרופתי שגורר אתו תופעות לוואי ושגרת חיים בעייתית. לדבריה, ילדים עם הפרעת קשב וריכוז אינם חולים, אלא מוחם עובד באופן שונה ומתבטא בקושי קוגניטיבי. על כן לפני מתן טיפול תרופתי, כדאי ואפילו חובה לנקוט בדרכי טיפול טבעיות. באמצעות האימון הקוגניטיבי שהוא טבעי לחלוטין, אשר נבדק במחקר וצבר כבר כמה שנות ניסיון, אפשר יהיה לסייע לכל ילד וילדה עם הפרעת קשב להתמודד טוב יותר ולהתגבר על הקשיים. 

לפרטים נוספים ולהרשמה לשיטת אטנגו בהטבה מיוחדת לחצו כאן >>

לומדים לאכול

לקראת פתיחת שנת הלימודים ממליצה חלי ממן, המנהלת קבוצות תמיכה לאורח חיים בריא, על מגוון של כריכים עשירים ומועשרים בחלבונים, סיבים ודגנים מלאים, לארוחת עשר מאוזנת משביעה וטעימה. מומלץ להכין לילדים כריכים מפנקים, מפתיעים ומזינים לבית הספר ובכך לעזור להם להעביר את יום הלימודים הארוך עם הרבה אנרגיות ויכולת ריכוז גבוהה, ובנוסף ליהנות גם מארוחה מפנקת ועשירה בטעמים באמצע היום.

מתכונים של חלי ממן לכריכים טעימים ובריאים לבית הספר >>

לוח חופשות לימודים 2018