טרנד ההרצאות תופס תפנית טובה

הזדמנות נפלאה לשלב ידע עם תרומה. שורה מרשימה של מרצים ואנשי תרבות התגייסו לטובת סדרת הרצאות מיוחדת, וכל ההכנסות קודש לפעילות עמותת אליפלט המסייעת לילדי פליטים.

תוכן מקודם בחסות אליפלט
תוכן מקודם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
תוכן מקודם בחסות אליפלט
תוכן מקודם

ההרצאות יתקיימו במרכז ענב לתרבות החל מ-6.9 ולאורך ספטמבר ואוקטובר. בתכנית: קובי מידן מספר על לאונרד כהן, אסף הראל על כתיבה טלוויזיונית, איתי אנגל עם מבט מבפנים על דאע"ש, אתגר קרת, פרופ' יורם יובל, אוהד נהרין ותומר הימן ("מיסטר גאגא") ונדב איל על משבר הפליטים באירופה.

איתי אנגל

אליפלט מאמינה כי לכל ילד מגיעה ילדות. וחיבוק מתנדבי העמותה פועלים בתוך "מחסני הילדים" בדרום ת"א, בהם מתו בשש השנים האחרונות 17 תינוקות, בני קהילת מבקשי המקלט מאריתריאה וסודן. מדי יום שוהים במקומות אומללים אלה 3,000 תינוקות ופעוטות בתנאים המסכנים את חייהם והתפתחותם. אליפלט מפעילה גם מועדוניות טיפוליות-חינוכיות המוענקות ללא תשלום לילדים המצויים בסיכון התפתחותי ורגשי גבוה במיוחד. מועדוניות אליפלט מעניקות לילדים משמורת חמה ומפתחת, ומסייעות להצלחתם במערכת החינוך המקומית.

לאחרונה, הוחרף מאוד מצבם של הילדים. סדרת ההרצאות נועדה לסייע לעמותה בגיוס משאבי חירום לפתיחת מועדונית לגילאי 3, ולתגבור הסיוע במזון חיוני להתפתחותם התקינה של הפעוטות.

יורם יובל

אליפלט היא עמותה א-פוליטית, המונעת מחמלה ואחריות לגורל הילדים. לעמותה 250 מתנדבים הבאים מכל קשת החברה הישראלית. הפעילות הענפה מבוססת על התנדבות ומתבצעת הודות לתרומות מאזרחים ומחברות שבוחרים להושיט יד לילדים חסרי הישע. על פעילותה זו זכתה אליפלט ב-2016 בפרס זכויות האדם של הרפובליקה הצרפתית, וב-2015 ב"אות הנשיא למתנדב" וב"פרס יגאל אלון למעשה מופת אזרחי".

לרכישת כרטיסים: https://www.eventer.co.il/user/elifelet

נדב אייל