החגים כבר פה, ואיתם – הזדמנויות לחדש את הבית

את תקופת החגים רבים מנצלים בכדי לשפץ ולחדש קצת את הבית שלהם: מצד אחד אנחנו מארחים ורוצים להשאיר רושם חיובי על המשפחה והאורחים שלנו, ומצד שני יש לנו קצת זמן פנוי בזכות החגים, חול המועד וימי החופש שהם מביאים איתם

תוכן מקודם, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
חדר שינה שמכיל מיטה, מרפסת ספה ועוד רהיטים, מצולם באור יום
תוכן מקודם, עכבר העיר

ראשית, חשוב להבין מדוע ישראלים רבים בוחרים דווקא בתקופת החגים בכדי לחדש את הבית שלהם בצורה כזו או אחרת. הזמנים האלה מאפשרים לנו לצאת לחנויות השונות בכדי למצוא את האלמנט שישדרג ויחדש את הבית שלנו, ובמרבית המקרים חנויות הריהוט, מכשירי החשמל ועיצוב הבית מתכוננות לכך בעצמן עם מוצרים איכותיים ומבצעים אטרקטיביים לתקופת החגים. כעת, ננסה להכיר מעט יותר את האלמנטים השונים שתוכלו לחדש בבית שלכם.

» סוכות – לכל האירועים, הפסטיבלים וההמלצות לחג
» איפה אוכלים בחול המועד סוכות?
» המדריך המלא לפסטיבלי מוזיקה לסוכות
» פסטיבלי ילדים בסוכות
» עד 30 שקלים: איך להעביר את סוכות בזול?

חדר השינה שלכם הוא מרחב שבהחלט יכול להתרענן קצת

חדרי שינה הם המרחבים האישיים ביותר של כל אחד מאתנו בבית, ובמקרים רבים מדובר גם במרחבים שאנחנו רוצים לחדש בתדירות הגבוהה ביותר. התחדשות בחדר השינה יכולה וצריכה להיות פשוטה – מספיק אלמנט חדש אחד, כמו מראה מעוצבת הממוקמת במקום נכון, או החלפה של גוף תאורה בחלופה אסתטית ומעוצבת יותר. כך אנחנו יכולים להוסיף לחדר השינה שלנו ממדים שלא היו לו לפני כן – לתת נוחות ותחושת עומק בעיצוב באמצעות מראה, או לשנות את המראה שלו ואת התחושה שלו באמצעות תאורה שונה. כמובן שניתן ואולי כדאי גם לשנות שינוי דרסטי יותר ולהתחדש במזרון חדש ואיכותי, עם מיטה חשמלית מפנקת – אבל זה כבר שינוי מהותי יותר שצריך לשקול בכובד ראש.

אולי הגיע הזמן להתחדש במערכת בידור חדשה ומשוכללת?

אם יוצאים מחדר השינה ומגיעים לסלון, מגלים אפשרויות רבות להתחדשות וחפצים רבים שיכולים לשדרג את החיים בבית ואת האירוח בו. עם זאת, אולי אין אפשרות איכותית יותר ממערכת בידור חדשה. אולי הגיע הזמן להשקיע בטלוויזיה גדולה ומשוכללת, או במקרן להקרנת סרטים בסלון? יש מי שמערכות סאונד הן האלמנט החשוב ביותר מבחינה בידורית בבית עבורו, וכאן ניתן להשקיע במערכת חדשה או אפילו ברמקול או רסיבר חדש. כל האפשרויות האלה הן איכותיות ביותר ביצירת סלון מעוצב ומשוכלל.

במטבח – אפשר להוסיף אלמנטים שמשדרגים איכות חיים

אם החלטתם שדווקא המטבח יהיה החלק בבית שבו תתחדשו, יש לכם אפשרויות רבות גם כן. אנחנו מציעים להתחדש במכשירים שנותנים את הערך המוסף במטבח, ומעניקים איכות חיים ולא רק את הצרכים הבסיסיים ביותר של מטבח. כך, מכשירים כמו מכונת קפה או מסחטת מיצים יכולים להיות בדיוק מה שחסר לכם בשביל לשדרג כל בוקר, ולתת לכם גימיק נחמד ומהנה לאירוח.

בחרו בכל אלמנט שתרצו בכדי לחדש את הבית – ותצאו מהחגים ברגל ימין

כשאתם משדרגים את הבית שלכם היטב, ונותנים לעצמכם את האלמנט החדש שנותן לכם תחושה רעננה בבית, אתם נהנים מהבית שלכם יותר מאי פעם בעבר – ואנחנו תמיד ממליצים לעשות זאת עם החגים, בשביל להתחיל כל שנה ברגל ימין.