עכבר העיר, תוכן מקודם

כן, אנחנו יודעים. תמרורים הם חשובים ורציניים מספיק כדי להוות חלק ניכר ממבחן התיאוריה. הם גם מקור בלתי נדלה לעצבים, כשנהגים רבים נשבעים בדמעות לשוטר שעצר אותם בצד שהם לא ראו אותם ("כשאני עברתי לפני חמש דקות לא היה שם תמרור עצור. אולי הוסיפו אותו עכשיו"). בתוך כל העולם הרציני הזה, כיף ומשעשע לראות שיש גם תמרורים משונים, מיותרים או כאלה שאף אחד לא באמת יודע מה הם אומרים ותודה לאוסטרליה בירת התמרורים ההזויים.

» מה עושים היום? - לוח אירועים
» חנוכה 2017 - המדריך המלא
» 
הצגות חנוכה - לוח המופעים
» משפחה חוסכת - כל המבצעים למופעים הגדולים

זהירות – חיה שנכחדה לפני שישים ושש מיליון שנים עלולה לחצות את הכביש

התמרור הזה מציג דמות של דינוזאור בתנוחת לחימה, שמסיבה כלשהי עומד מאחורי פרה. התמרור כנראה מזהיר מפלישה של חיות אלה לכביש, בו אתה נוהג להנאתך, לכן שים לב. העובדה שמדובר בחיה שנכחדה לפני עשרות מיליוני שנים כנראה לא ממש הפריעה למחוקק, אי שם בערבות השוממות של אוסטרליה. הוא לא רוצה להיות במצב בו הוא יגיד "אמרתי לכם שצריך להזהיר", אם נהג כלשהו ידרוס דינוזאור. או משהו.

אוכלוסיה: שני מיליון יתושים

בשלט הזה המקדם את פני הנכנסים לעיירה שכוחת אל באוסטרליה, טורחים לציין שיש עשרים ושתיים אלף כבשים, שני מיליון יתושים ושלושים בני אדם. לא ברור מה אנשים אמורים לעשות עם המידע המאד חשוב הזה, אבל יש משהו מנחם בעובדה שבמקום כלשהו  ישנם אנשים כל כך משועממים, שהם סופרים את החרקים סביבם (וטורחים לציין "פחות או יותר", כדי שחלילה לא יקום עורך דין יתוש ויתבע אותם על מסירת מידע כוזב לציבור. היתושים).

השלט שמבקש שלא תהיו מגעילים

השלט הזה מבקש מכם, תפסיקו להקריפ אותנו. זה יותר מ"אל תגעילו אותנו", זה כבר ברמה של "אל תהיו מוזרים, תימהוניים, סטוקרים וקצת דוחים פיזית". תארו לכם שלט כזה בכניסה לתל אביב. יכול להיות אגב, שזה פתרון לא רע בכלל.

זהירות קנגורואים נופלים מההר

 תאר לעצמך שאתה נוהג ברכב שלך אחרי יום עבודה מתיש באיזו עיירה אוסטרלית צרובת שמש, מאזין לאליל האוסטרלי החביב עליך, חושב על הבוס החדש שלך מהעבודה אותו אתה מכנה בידידותיות "מייט", כולך חתיך זוהר בלונדיני עם עיניים כחולות, חושב על הסטייק שתצרוב הערב על המחבת ושואל את עצמך את מי מהידידות היפות שלך כדאי להזמין לארוחת ערב. פתאום, בלי שום הקדמה, נופל לך על האוטו איזה קנגורו. הרס לך בבת אחת את כל התוכניות. לא חבל? לא היה עדיף שיציבו איזה שלט אזהרה קודם, שקנגורואים חיים עלולים ליפול מקצה ההר. אגב, זה רק מוכיח כמה ביטוח חובה הוא באמת חובה בכל מקום בו אתם נוהגים, מאחר וזו פוליסה המגינה עליכם, ועל הרכב שלכם, ועם כל הכבוד כל דבר עלול לקרות בכל רגע. מסתבר שגם חיות שנופלות עליך מראש הר.

זהירות עוברים פה אנשי עסקים. רגע, מה?

השלט הזה קצת לא ברור. האם אנחנו צריכים לשים לב, כי אולי תהיה לנו קריירה מעבר לסיבוב?  האם אלה בוס ובוסית שיצאו לטיול בשדה, ואנו צריכים לשים לב לא לדרוס אותם? האם מדובר בעצם בתלמיד ותלמידה שנראים, איך לומר זאת בעדינות, קצת בוגרים לגילם?

זהירות באטמן לפניך!

לא ברור מה מקור השלט הזה, מה הוא רוצה להביע ואם זה שלט מהעתיד שבטעות השתרבב לפה באיזו פאשלה של מכונת זמן. מה שברור, שיש לנו פה שלט של שני באטמנים, גבר ואשה, שרצים בכביש. האם עלינו להיזהר לא לדרוס אותם? או שאנחנו צריכים להיזהר שהם לא ידרסו אותנו? אגב, אפשר גם לפענח את הציורים כאנשים עם כנף גדולה, אם זה עוזר לכם להבין את התמרור יותר טוב (כי מי לא מכיר אנשים כאלה?).

הורים גוררים את ילדיהם בכביש

תמרור משונה, שקשה להבין מה המשמעות שלו. בציור רואים הורים גוררים את ילדיהם בכוח, כשהילדים שכובים על הכביש במחאה. הדמות של האמא מושכת את הילד בזרועו, אך הגבר מושך את הילד ברגלו. הכיתוב אומר: הורים חוצים את הכביש. במידה ותמרור כזה היה מופיע בתיאוריה, לפחות במדינה שלנו, כבר היו קמים ארגוני ההורים - ובצדק. כנראה שיש מקומות בהם זה פחות רלוונטי להורה, שהילד שלו לא בעניין של לבוא אתו. או להיחטף על ידו, כפי שזה נראה בציור.