קרש הקפיצה שלכם למגרש של הגדולים

יש לכם תואר ראשון ואתם רוצים להתקדם בארגון בו אתם עובדים ולהשתלב בעמדות מפתח? הכתבה הזו בדיוק בשבילכם. לגזור ולשמור

עכבר העיר, תוכן מקודם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
קוביות מסודרות על שולחן עץ ויוצרות את המילה law באנגלית
עכבר העיר, תוכן מקודם

תואר שני במשפטים, המיועד לבוגרי תואר ראשון במקצועות שאינם משפטים, ייתן לכם בדיוק את מה שרציתם: השכלה משפטית המתאימה למנהלים בכל תחומי העסקים. אם אתם שואפים לתת זינוק בחיים המקצועיים שלכם, אנחנו יודעים בדיוק איך תעשו את זה באופן יעיל ומהיר.

» עכבר סופ"ש - ההמלצות שלנו לסוף השבוע
» מה עושים היום? - לוח אירועים

האם אתה מרוצה מהחיים שלך כרגע?

זו איננה שאלה מכשילה במסווה, וזה לא ראיון עבודה שמנסה לברר עליך פרטים. זו שאלה אמיתית, שכדאי לכל אדם לשאול את עצמו מדי פעם: האם אני מרוצה מהחיים שלי? מהזוגיות שלי? מהמשפחה שלי? מהקריירה שלי? האם אני עושה מה שתמיד חלמתי, או שוויתרתי לעצמי מתישהו בדרך? האם העובדה שלא המשכתי בלימודים בגלל סיבות אלה ואחרות דופקת אותי כרגע, ואני מרגיש תקוע בעבודה שאין לה תוחלת ועתיד הראויים לי? אם התשובות הן חיוביות, כדאי שתדע שתמיד אפשר לעשות משהו.

רוב האנשים "נתקעים" בתפקיד שלהם במשך שנים ארוכות, מהסיבה שהם לא מתפתחים. תחשבו על זה מנקודת המבט של הבוס שלכם: אם עובד יודע ומיומן באיקס, הוא יעבוד במקצוע שצריך בו עד איקס כישורים וידע. מה שמעבר לאיקס, יהיה גם מעבר ליכולתו של העובד, נאמן וחרוץ ככל שיהיה. אז למה אנשים בכל זאת לא עושים מאמץ להתקדם? ישנן הרבה סיבות: מעבר לגיל מסוים יש תחושה שזה מאוחר מדי, למה להשקיע כבר בשלב זה של החיים והקריירה, איך אני אשלב את הלימודים עם המשפחה, עם העבודה התובענית, איך אני בכלל אהיה מרוכז? האם זה יהיה שווה לי בכלל? יש לי חשק עכשיו להשקיע? לא הייתי אמור להמשיך לתואר שני מיד אחרי הראשון?

תואר שני קל יותר לעשות מתואר ראשון

תואר שני נמשך פחות זמן, ויכול להתבצע בתנאים שמותאמים לאדם שעובד במשרה מלאה. הדרך לתואר שני פשוטה יותר מהדרך לתואר ראשון, במיוחד אם אתה כבר לא סטודנט אלא אדם שעובד ומרוויח משכורת. תנאי הקבלה פשוטים יותר כי מן הסתם כל הנרשמים הם אקדמאים עם תואר ראשון, משך הלימודים קצר לפעמים בשליש והשעות גמישות יותר.

למה דווקא תואר שני במשפטים?

העולם האקדמי פתוח, ואתה יכול לעשות להנאתך גם תואר שני בהיסטוריה או באמנות. אתה גם יכול לעשות דוקטורט בשפה ההונגרית. השאלה, מה יקדם אותך בחיים, מה יעניק לך את ההזדמנות לפרוץ את תקרת הזכוכית של עצמך? תואר שני במשפטים לא למשפטנים, אלא לבעלי תואר ראשון בשאר התחומים, הוא קרש קפיצה לעולם עסקי יוקרתי שפעם נראה לך כלא מושג כלל. עם תואר שני במשפטים אתה משיג בדיוק את רמת ההשכלה המשפטית שאתה זקוק לה כדי להתברג בצמרת הנהלה של חברה גדולה ומצליחה.

מנהל טוב צריך להבין בחוזים, במכרזים, בחוקים בינלאומיים, במסחר ועוד - בדיוק כל מה שההשכלה של תואר שני במשפטים תעניק לך. שלא תתבלבל - התואר פתוח לכולם, גם לעורכי דין: ודאי שיש עורכי דין שעושים תואר שני במשפטים, זה גם נחוץ לצורך התמחות בתחום מסוים. מנגד, יש גם הרבה מאד בעלי תואר ראשון שהולכים ולומדים את התואר הזה. לא כדי להיות עורכי דין, אלא כדי להשכיל מספיק כדי להצליח כמנהלים בכירים או כדי לפתוח חברה עצמאית ולשגשג.

יתרונות הלימודים לתואר שני במשפטים במרכז האקדמי למשפט ולעסקים:

הסגל האקדמי של התואר השני במשפטים מורכב משורה של מרצים נחשבים וידועים בתחום המשפט והעסקים הבינלאומיים. המרצים עובדים בין היתר כמרצים באוניברסיטאות נחשבות ביותר בחו"ל, כמו אוניברסיטת בראון היוקרתית, ועוד. הלימודים מבוססים לא רק על החומר הקלאסי, אלא מציעים גם קורסים בתחומים חדשניים של העולם הטכנולוגי החדש. לבעלי מקצוע מסוימים כמו רופאים ועוד ניתנות מילגות, וגם למצטיינים. משך הלימודים ותיכנון השעות מתחשב בכך שמדובר באנשים עובדים ועסוקים: מדובר בחמישים ושש שעות הנמתחות על פני ארבעה סמסטרים, ונלמדות פעמיים בשבוע, בימי חמישי משעה ארבע אחר בצהריים ובימי ששי בבוקר.

» מי זכאי ללמוד תואר שני במשפטים? בעלי תואר ראשון בכל המקצועות עם ממוצע ציונים של שמונים. ישנה אפשרות להשלים קורסים לצורך נקודות, וגם להגיש בקשות פרטניות במקרים חריגים.