גריל הפחמים הטוב ביותר לכבוד יום העצמאות

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

מי מאיתנו לא אוהב את ריח הבשר הצלוי שממלא את הארץ בחג העצמאות? האמת היא, שאם להיות כנים, יש גם אנשים שאוהבים להדליק את המנגל בכל יום שישי. ואתם? עד כמה אתם מכורים לבשר צלוי וטעים, לריח הטוב ולכל התוספות? אם גם אתם רוצים ליהנות מהטוב ביותר בעולם הגרילים אתם צודקים כי אם אתם כבר משקיעים וקונים בשר טוב, למה שלא תצלו אותו בנוחות? אם גם לכם היה הרגל בעבר לקנות גריל פחמים חדש בכל פעם שאתם מזמינים את החבר'ה לעשות ברביקיו במרפסת שלכם, לא הגיע הזמן שתתקדמו? הבעיה עם קניית הגרילים החד פעמיים היא שצריך להשקיע בכך. ההשקעה באה לידי ביטוי בכך שצריך לצאת מהבית ולקנות את הגריל ובנוסף לכך, לאורך השנים זה גם עולה לא מעט. לכן, אם אתם אוהבים לעשות "על האש" בגריל פחמים הגיע הזמן שתחשבו על קניית גריל איכותי שמחזיק מעמד לשנים.

בוודאי יצא לכם לשמוע את שמה של חברת "וובר", שכן מדובר על חברה אמריקאית שנוסדה בשנת 1957 והיום מוכרת גרילים מסוגים שונים בלא פחות מ72 מדינות בעולם! החברה החלה את דרכה אומנם לפני שנים אך היא לא מפסיקה לייצר הפתעות ושינויים בעולם הגרילים. אין ספק שבזכות חברת וובר הרבה אנשים גם עברו לצלות בשר בעזרת גריל גז, אך האמת היא, שאפשר להבין אתכם אם זה לא מדבר אליכם. יש אנשים שחלק ממה שגורם להם אושר בכל החגיגה הזאת שנקראת ברביקיו זה להדליק את הפחמים, להתעסק עם האש וגם לשמור עליה דולקת. לכן, אם גם אתם מאמינים שהטעם של הבשר טעים יותר כשהוא צלוי ישירות על אש ולא על גז, כדאי שתדעו שלוובר יש הרבה מאוד סוגים של גרילים איכותיים להציע לכם.

כשתתחילו לראות את הקטלוג של הגרילים שעובדים על פחמים של חברת וובר תבינו עד כמה העולם הזה עשיר ובלתי נגמר. למעשה יש גם אנשים שמרגישים מעט אבודים, כי איך ניתן לבחור בין כל כך הרבה אפשרויות של גרילים איכותיים? ראשית, חשוב לדעת שחברת וובר היא הכתובת הכי טובה שלכם לגרילים מכל הסוגים פשוט כי המכשירים שלא לא מאכזבים. החברה מעניקה אחריות לשנים רבות ולמעשה הגרילים שלה מחזיקים מעמד גם 25 שנה! שנית, כשאתם רוצים לבחור לכם גריל פחמים חדש, איכותי וכזה שיוכל ללוות אתכם לשנים רבות, כדאי יהיה לבדוק לגביו כמה פרטים, כמו:

  • האם הוא מספיק גדול עבור השימוש שאתם צופים לו אך לא גדול מידי?
  • האם הגריל נוח לשימוש?
  • האם הגריל כולל גם עמדה מצד ימין או שמאל שעליה ניתן יהיה להניח את הבשר, את הירקות ואת כלי העבודה?
  • האם הגריל כולל גם כיור קטן או ארון לאחסון?
  • האם מדובר על גריל שמגיע עם גלגלים וכך תוכלו להזיז אותו ממקום למקום?

כמובן שכאשר מדברים על קניית גריל פחמים חדש של חברת וובר כדאי יהיה גם להחליט על התקציב ויפה שעה אחת קודם. העניין הוא שהגרילים של חברה זו אינם זולים ולכן, אם תדעו כמה אתם מוכנים להשקיע, זה יסייע לכם לצמצם בין האפשרויות השונות. מה שכן, אתם יכולים להיות בטוחים שאפילו אם מדובר על הוצאה כלכלית לא קטנה, זה עדיין ישתלם לכם כי הגריל ילווה אתכם אפילו עד שיהיו לכם נכדים!

גריל פחמים גחלים

מוגש בשיתוף עשהאל דרייר.