תעבירו את זה הלאה: חברות הובלה שכדאי להכיר לפני שעוברים דירה

מעבר דירה היא חוויה מלחיצה לכל אחד, בין אם אתם עוברים בקרבת מקום באותה העיר או בחרתם לגור באזור מרוחק וחדש, וחשוב לבחור חברת הובלה שתסייע לכם במעבר בראש שקט. להלן חמש חברות הובלה שישמרו על התכולה ועל השקט הנפשי שלכם בעת המעבר

דניאל דותן
תוכן מקודם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מוביל
דניאל דותן
תוכן מקודם

מהלך העברת תכולת הבית מדיר שינה מעיניהם של רבים הן בשל השאיפה לשמור על שלמות החפצים והריהוט כך שיגיעו בבטחה למשכנם החדש, והן בשל ההתמודדות עם מובילים שלא תמיד שמים לנגד עיניהם את עניין האדיבות והשירות.

כדי להבטיח שחברת ההובלות שבחרתם תספק לכם שירות אדיב, אישי, מקצועי ואחראי, חשוב לבחור בחברה מהימנה, אשר מבינה את פן הרגישות ללקוח לצד תחושת האחריות שבהעברת החפצים היקרים ללבו.

להלן רשימה של מספר חברות הובלה מומלצות אשר עונות בהחלט על הדרישות הללו, ומבטיחות לייצר לכם שקט נפשי בזמן מעבר הדירה, כך שתוכלו לזכות לחוויה חיובית ומרגשת.

יקיר אקספרס הובלות

יקיר סרוסי, בעלי חברת יקיר אקספרס הובלות, מממש את חזון אביו ז"ל ופועל לשינוי מאסיבי של כל עולם ההובלות כפי שהוא היום.

חברה אמינה, מקצועית ומנוסהצילום: באדיבות יקיר אקספרס הובלות

חברת 'יקיר אקספרס הובלות' שמה לה לדגל את מתן המצוינות בשירותי ההובלה. מדובר בחברה אמינה, מקצועית ומנוסה, אשר דואגת להעברת המטען היקר שלכם מתוך תפישה ייחודית שהלקוח הוא במרכז והכל נעשה למענו ולמען שביעות רצונו.

"הכסף הוא הדבר האחרון שצריך לעמוד כשיקול" אומר יקיר סרוסי. "את זה אני רוצה להנחיל לכל המובילים בישראל ולא רק לעובדי העסק שלי. החזון שלנו הוא להפוך את עולם ההובלות שכיום מלא בחאפרים ותאבי בצע, לתחום שכולו על טהרת האמינות, המקצועיות וחווית הלקוח המקסימלית".

"כל מקצוען יכול להעביר חפצים מנקודה א 'לנקודה ב', העבודה שלנו היא הרבה מעבר. המטרה שלנו היא לייצר חוויה חיובית שתהיה הרבה מעבר לכך. הלקוחות הם שגרירי המותג שלנו ואנו מבינים ומוקירים זאת. הם אלו שימליצו עלינו לטובה ויביאו אלינו לקוחות נוספים". סרוסי אומר.

יקיר אקספרס הובלות דואגת לחוויה הכוללת של הלקוח, מה שאומר להפוך את המעבר שלו לקל ונוח ככל האפשר. זה מצריך גמישות מיטבית הן בשעות ההובלה והן בדרישות ורצונות הלקוחות. החברה מצוידת בצוותים של שלושה מובילים, 2 משאיות וטנדר וכן בנגר מומחה שעובד עם הצוות באופן קבוע, ודואג לפירוק והרכבת הציוד באופן מקצועי. צוות החברה מיומן ומנוסה ונבחר בקפידה על פי עשרות שנות הניסיון המוכח שלו, האדיבות, האחריות והחיוך.

עבור לקוחות המעוניינים בסידור וארגון הבית לאחר ההובלה מספקת החברה שירות זה. אריזת הבית בארגזים נעשה ע"י צוות אורזות מקצועי וביכולת הצוות להעביר את תכולת הדירה והריהוט באופן זהה לדרך בה הוצבו בדירה הקודמת, ממש עד הצבת ספל הקפה במקומו החדש בדומה להיכן שהיה כשעזבתם אותו.

חברת 'יקיר אקספרס הובלות' זכתה ללא פחות מ- 1,080 המלצות מאומתות  באתר מידרג.

"אנו שמים את עיקר הדגש על חוויה נעימה ללקוח ורואים בשירות שלנו אחריות לכלל חברות ההובלה בארץ. נשמח שהן תצטרפנה אלינו ויחד נשנה את עולם ההובלות בישראל ונהפוך אותו לחיובי, אמין, ואותנטי ומעל הכל נהפוך את העולם לעולם טוב יותר".

פייסבוק: www.facebook.com/yakirexpress

טלפון: 053-4333444

מישל אב גב שירותי הובלה

מעבר דירה הוא צעד חשוב מבחינה כלכלית ורגשית. בין כל ההחלטות החשובות המתקבלות בעת המעבר, ישנה בחירת חברת ההובלות האמינה והאחראית, שתקל את מעבר הדירה ואת החשש לגביי השמירה על תכולת הבית שלכם.

אחת החברות המובילות בתחום הובלת הרהיטים והתכולה היא, 'מישל אב גב שירותי הובלה'. החברה פועלת בתחום הובלות הדירות והמשרדים מזה 31 שנה, בבעלותו ובניהולו של מישל בנואליד.

ל'מישל אב גב שירותי הובלה' 3 משאיות ייעודיות להובלת ככל הציוד שלכם, וכל צוות הובלה מיומן ומקצועי כולל בין 3-4 מובילים מקצועיים, אדיבים ושירותיים.

את המובילים החברה בוחרת בקפידה על פי הכישורים המתאימים למשימה, כמו גם הבנת צרכי הלקוח, התכולה אותה הוא רוצה להעביר, היעד ממנו הוא עובר והיעד אליו הוא מעביר את חפציו.

הצעת המחיר הראשונית מתקבלת כבר במהלך השיחה עם הלקוח לאחר הבנת הפרטים העיקריים, ועם ההגעה למקום מתקבלת הצעת מחיר סופית. מישל בנואליד מבטיח כי: "הצעת המחיר לא קופצת באופן משמעותי מזו המקורית. אנחנו לא מחפשים דרכים להעלות מחירים ללקוחותינו, להפך – משתדלים לבוא לקראתם ככל האפשר". עוד בנואליד מציין כי: "הלקוחות שלנו עובדים איתנו במשך שנים והם חוזרים שוב ושוב לכל מעבר. כיום אנחנו משרתים דורות שניים של משפחות שעבדו איתנו בתחילת הדרך".

אנשי צוות ההובלה מסבירי פנים וסבלנותם רבה במיוחד. הם מאפשרים שאילת כל השאלות הן בטרם ההובלה והן במהלכה, כדי שהלקוח ירגיש סמוך ובטוח כי רכושו מועבר בשלמות ובבטחה למקום היעד.

מלבד דירות, חברת 'מישל אב גב שירותי הובלה' מספקת שירותי הובלת משרדים, קטנים וגדולים כאחד. החברה אף מספקת קרטונים למעבר בגדלים ואפיונים שונים בהתאם לצרכי הלקוחות. אריזת הריהוט לפני המעבר כלולה במחיר ומבוצעת ע"י צוות ההובלה של החברה, ובמידה והלקוח מעוניין באריזת חפצים, תתקבל הצעת מחיר מיטבית והולמת.

ההקפדה היא על שירות לקוחות איכותי ונעים ללקוח, מקצועיות, אחריות ומעבר בטוח להתחלה החדשה שלכם.

אתר אינטרנט: www.av-gav.co.il

טלפונים:  052-2504641 03-9227731

מוריס הובלות

חברת מוריס הובלות מקריית אונו, קיימת מזה 53 שנים. היא הוקמה בשנת 1965 ע"י אבי המשפחה וכיום מנוהלת ובבעלות הבן: אייל גניש.

לחברה משאית הובלות וצוות של 3-4 פועלים מקצועיים, אדיבים וסבלניים ובעלי ידע וניסיון רב שנים בתחום.

החברה שמה דגש על אחריות, מקצועיות, שירות מיטבי ללקוח ועמידה בזמנים כמובטח. אם שאפתם לבחור בחברת הובלות שתייצר עבורכם שקט נפשי ותדאג שכל תכולת ביתכם תגיע בבטחה ליעדה החדש, זו אחת מאותן חברות שיודעת היטב לספק זאת. מעבר הדירה יטופל בצורה מקצועית, מהירה, אחראית, במחירים סבירים ודיוק בזמנים.

החברה שמה לה לדגל לספק שירות אדיב ואיכותי ללקוחותיה ובהתאם לכך, הלקוחות החדשים נשמרים וחוזרים להובלות נוספות עם השנים שוב ושוב. הצביון המשפחתי נשמר בחברה ומועבר היטב ללקוחות, החשים כי מעבר להובלת תכולת דירתם, יש להם שותף אמיתי למהלך על כל ההיבט הרגיש והמלחיץ שהחוויה מייצרת.

החברה קיימת מזה 53 שניםצילום: באדיבות מוריס הובלות

אייל גניש נמצא שם עבור כל לקוח ולקוח. הוא קשוב לצרכיו ומבין את חשיבות וערך החפצים והריהוט של הלקוח ושומר עליהם כאילו היו שלו. הוא נענה לבקשות שונות מלקוחות כגון: צורות אריזה מסוימות, שמירה יתרה על ריהוט עתיק או שביר, פירוק התכולה למיקומים מסוימים בדירה החדשה וכן הלאה.

בין השירותים שהחברה מספקת: העברת משרדים, דירות ובתים, שירותי אריזה, הובלות למרחקים ארוכים, שירותי אחסנה ושירותי נגרות מקצועיים – לפירוק והרכבה של ריהוט.

הכל נעשה במקצועיות, באחריות ובדיוק, לשביעות רצון הלקוח ולווידוא כי הלקוח ימשיך להמליץ על השירות המיטבי שקיבל מהחברה גם ללקוחותיה הבאים.

טלפון: 050-5343726

'אסי את אור'

אם אתם מחפשים מובילים טובים ואחראיים באזור המרכז, הגעתם למקום הנכון.  אסי את אור ידועים בשירות הייחודי שלהם ללא רבב, ובמחירים נוחים.

חברת הובלות 'אסי את אור' מבקשת לחולל מהפכה בתהליך העברת הסחורה שלכם, תוך הקפדה על שלמות הציוד, איכות הביצוע ושירות מוקפד, הרבה מעבר לתודעת השירות הישראלית.

החברה הוקמה ומנוהלת בידי השותפים אסי מזרחי ואור דאנה שצברו מעל ל- 10 שנות ניסיון בעולם ההובלות, ומתוך הבנה כי נדרש שינוי משמעותי בשוק. כך, צוות הסבלים של 'אסי את אור' מספקים שירות אופטימלי, ומעבר הדירה שלכם ייעשה תמיד בהקפדה על שירות אדיב וסובלני, מענה לשאלות באורך רוח, והחשוב מכל – חיוך, כל הזמן, תוך כדי עבודה.

"הובלת דירה לא צריכה להיות עונש, אלא תהליך מרגש ומשמח כמו המעבר עצמו למקום חדש". אומר אסי מזרחי. "המטרה שלנו היא לספק חוויה חיובית ושונה מזו שקיימת לצערי, כיום. ולכן, שמנו דגש על היחס ללקוח, הרגישות כלפיו והבנת החשיבות של החפצים היקרים ללבו, וכן ורצונו להבטיח שהם יגיעו בשלמות ויועברו בעדינות ובבטחה למקומם החדש".
"מעבר דירה זה מהלך מלחיץ לכל אחד והדבר האחרון שהאנשים צריכים הוא לחץ נוסף ומיותר מצד המובילים" אומר אור דאנה.  "הם צריכים להרגיש שהם בידיים טובות, ושהם יכולים להיות רגועים ושקטים שהמובילים יגיעו בזמן, יהיו מדויקים, אמינים ואדיבים, ושהכל יעשה ברוח טובה ובחיוך על השפתיים".

אם אתם מחפשים מובילים טובים ואחראיים באזור המרכז, הגעתם למקום הנכוןצילום: באדיבות 'אסי את אור' הובלות

ל'אסי את אור' צוות סבלים מיומן ומקצועי שפועל בתחום מזה שנים רבות. הצוות אדיב ובעל ניסיון מקצועי שנצבר לאורך שנים. 

חברת 'אסי את אור' מספקת שירותי הובלה מקצועיים לסקטור הפרטי, העסקי, המוסדי והציבורי לכל סוגי ההובלות כגון: שירותי פירוק והרכבה, הובלות לפריטים בודדים, הובלות דירות בכל הגדלים, הובלות מנוף ועוד. כמו כן, מבצעים הובלות משרדים, מעבדות ומחסנים לוגיסטיים, ושינועי סחורה ומשטחים בכל הארץ מהמרכז ועד לצפון ולדרום. האריזות נעשות באופן מקצועי ובטיחותי, כשהפריטים השבירים והעדינים ארוזים בקרטון עמיד. החברה מספקת אחריות לכל הובלה, ומציעה ביטוח סחורה עד 200,000 ש"ח. לחברה שלוש משאיות וצוות העומד לרשותכם בכל עת.

טלפונים: אסי מזרחי 050-4887531, אור דאנה 052-6641119

 שלך-שלי הובלות

חברת 'שלך-שלי הובלות' הוקמה ומנוהלת ע"י נתי גרמה, מוביל מקצועי ואיכותי בעל ניסיון רב ותפישת שירות ייחודית. על פי תפישתו, תכולת הדירה/המשרד של הלקוח והציוד שהוא מעביר הם החשובים ביותר ולב ליבת העסק. בהתאם לכך הוא הגה את שם החברה: שלך-שלי הובלות (הציוד שלך הוא כמו שלי והיחס אליו בהתאם).

זה סיפור שהחל במשאית והתפתח לעסק מתקדם ומצליח. כיום, בצוות 'שלך-שלי הובלות' מובילים מקצועיים, כולל נתי, וההובלות נעשות מהמרכז אל כל רחבי הארץ.

שלך שלי הובלותצילום: באדיבות שלך שלי הובלות

שני דגשים עיקריים מיושמים בחברה: שירותיות, ואחריות.

שירות הלקוח הוא יוצא דופן, כך שהלקוח, צרכיו ורצונותיו תמיד במקום הראשון. "ישנם לקוחות עם ריהוט חדש ויוקרתי וחשוב להם שלא תהיה ולו שריטה קטנה על הריהוט במהלך ההובלה". אומר נתי גרמה. "עבור לקוחות אלו, נבצע ריפוד ואריזה מיוחדים בהקפדה מקסימלית על שמירת שלמות הציוד ונראותו".

"אחרים, עומדים בלחץ של זמן לפינוי הדירה והם לדוגמה מובילים ריהוט ישן ומתקלף. הדגש אצלם הוא פחות על האריזה ויותר על מהירות ההובלה ולכן, במקרה שלהם, אוציא להם משאית כמה שיותר מהר ונבצע העברה מזורזת".

החשוב ביותר עבור נתי וצוותו הוא שהלקוחות יהיו מרוצים ושבעי רצון מהשירות ויספרו על כך לאנשים נוספים. "חוויה חיובית היא ליבת העסק, זה מה שמייצר לקוחות נוספים". נתי אומר "והמשימה שלנו היא להתאים לציפיות הלקוחות על ידי התאמה אישית של השירותים שלנו, עבורם".

מבחינת האחריות, כאמור, הציוד של הלקוח הוא כמו הציוד של החברה והם ישמרו עליו בהתאם. כל הריהוט והתכולה יגיעו למקומם החדש בבטחה ובשלמות. כל חלקי הרהיטים מרופדים ומנוילנים וכמובן עטופים ללא תשלום נוסף, כדי להבטיח שהפריטים יגיעו ליעדם החדש בדיוק כפי שיצאו ללא כל נזק.

נתי הבעלים של 'שלך שלי הובלות' עוסק בתחום ההובלות משנת 2007. הוא בעל ותק וניסיון במגוון שירותי הובלות כגון הובלת דירות, משרדים, הובלות עם מנוף, שירותי אריזה ושירותי פירוק והרכבה ברמה גבוהה מאוד החל מארונות וספות ועד דלתות מקררים.

אתר אינטרנט: שלך שלי הובלות

עמוד הפייסבוק

טלפון: 054-4434362

אורן מוקי הובלות

״הובלה מקצועית באווירה חיובית״   זה הסלוגן והקו המנחה של חברת 'אורן מוקי הובלות' ובהתאם לכך האיכות, המקצועיות והשירות הנדרשים. אורן פועל בענף ההובלות מעל 12 שנים וצבר ניסיון רב ומקיף בתחום. לחברה 2 משאיות זמינות ולכל הובלה נשלח צוות של בין 3-4 פועלים מקצועיים, אדיבים וסובלניים, כולם יודעים את המקצוע, רגישים ללקוח ומבינים את כובד הראש המלווה במעבר דירה.

הדגש של אורן מוקי הובלות הוא ביחס אישי ללקוח. "אנו עוסקים בהעברת דירות ובתים על בסיס יומי ובהחלט אוכל לומר שזהו אחד האירועים המלחיצים ביותר שאדם עובר בחייו". אורן אומר. "ישנם אנשים שיש להם קשר רגשי לרהיטים שלהם, ישנם כאלו ששמרו על ריהוט וחפצים שעברו במשפחה שלהם במשך דורות, והלחץ סביב הרצון שלהם שהכל יעבור בשלמות ובבטחה לבית החדש, בהחלט מובן".

הובלה מקצועית באווירה חיוביתצילום: באדיבות אורן מוקי הובלות

כדי להבטיח את אותו יחס אישי ללקוח, אורן מוקי עצמו מגיע באופן אישי לכל ההובלות יחד עם צוות הפועלים ומוודא שהלקוחות יקבלו את כל מה שהם רוצים וזקוקים לו, ללא יוצא מן הכלל. כל רהיט וכל פריט נעטפים ביסודיות לשמירה מוקפדת. החברה דואגת לביטוח התכולה בהעברה ע"מ להבטיח שאם חלילה היה נזק כלשהו, הלקוח יקבל את מלוא ההחזר. גם במצבים בהם אירע נזק לציוד שאינו מכוסה, החברה תדאג להחליפו בחדש. לפני כל תיאום הובלה, מוקי מבקש מהלקוח סרטון מצולם של תכולת הבית כדי להעריך את היקף העבודה והמחיר. "המחיר שסוכם מראש אינו משתנה או קופץ בעת ההובלה, אנחנו שומרים על אמינות והתחייבות ללקוחותינו". הוא מציין.

שירותים נוספים שהחברה מספקת על פי הצורך: שירותי אריזה, הובלה, ופריקה, סידור ארונות, אחסנה במחסנים מסודרים ולא במכולות, פירוק והרכבה ע״י נגר מקצועי, וביטוח לתכולה כאמור.

אורן מדגיש כי הלקוחות הופכים לחברים עם הזמן וחוזרים שוב ושוב לכל הובלה נוספת. "הלקוחות הם הדבר החשוב בעסק, ואנו מקפידים לעשות כל שביכולתנו כדי להבטיח שהם יהיו מרוצים".

עמוד הפייסבוק

טלפון: 054-3155787

בחזרה למדור