ציפויי שיניים: החלום שלכם לחיוך המושלם בדרך להגשמה

ציפויי שיניים מבצעים שינוי דרמטי נפלא לחיוך שלכם, במהירות ובאיכות הנשמרת לאורך שנים. הגיע הזמן שתכירו את התהליך ותשדרגו את החיוך שלכם

דניאל דותן, שרית ליבנה-אשכנזי, תוכן מקודם
תוכן מקודם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
ציפויי שיניים: החלום שלכם לחיוך המושלם בדרך להגשמה
דניאל דותן, שרית ליבנה-אשכנזי, תוכן מקודם
תוכן מקודם

רבות כבר נאמר על כך שהחיוך שלנו הוא כרטיס הביקור שלנו, הדבר הראשון שמבחינים בו כשמסתכלים בנו. לרפואה שיטות רבות לשפר את מראה החיוך בכל הקשור לשיניים שלנו, אך איזו שיטה תהיה מיטבית עבורכם? ואצל איזו מרפאה כדאי לכם לבצע את התהליך? ובכלל – מהו משך התהליך והאם ניתן לסמוך עליו? על שאלות אלו ועוד נענה בכתבה הבאה על ציפויי שיניים באמצעות חרסינה למראה טבעי ויפהפה, כמו שתמיד רציתם לדמיין את החיוך שלכם. בואו להכיר את הרופאים בתחום: Dolev Aesthetics מרפאת שינייםד"ר מאיה בן צבי

Dolev Aesthetics מרפאת שיניים

"ציפויי חרסינה משמשים לתיקון הצורה של השיניים, ליישור שיניים, וכמובן לקבלת הצבע הלבן היפהפה במראה טבעי לחלוטין", אומר ד"ר קובי דולב, בעלי מרפאת השינייםDolev Aesthetics. "ציפויי חרסינה מעניקים למטופל מראה אסתטי נפלא הנשמר לאורך שנים".

ד"ר קובי דולב הוא רופא שיניים המתמקצע באסתטיקה דנטלית אשר צבר שם ומוניטין בתחום ציפויי השיניים. מרפאתו מוקדשת ליצירת מהפכים דנטליים וחיוכים מושלמים. "חיוך הוא חלק מרכזי ברושם הראשוני שאדם משדר וכשיש לו חיוך יפה החושף שיניים לבנות ואסתטיות, הסביבה מקבלת אותו באהדה", אומר ד"ר קובי דולב.

"במרפאה אנו חשים בתחושת שליחות של ממש, להחזיר לאנשים את הביטחון והערכה העצמית על ידי אסתטיקה דנטלית באמצעות ציפויי השיניים ויצירת חיוכים בריאים ויפים, שתורמים להם בחיי היומיום ומסייעים להם להשיג הצלחות".

מרפאת השיניים Dolev Aesthetics בראשון לציון, היא בבעלותם של האחים ד"ר אלי וד"ר קובי דולב. ד"ר קובי דולב עוסק בתחום האסתטיקה הדנטלית מזה שש שנים, התמחה בכך וצבר ידע וניסיון מקיף כאחד הרופאים הטובים והאיכותיים בתחום. הוא מתמחה בציפויי חרסינה באיכות גבוהה ובהתאמה אישית למטופל. הציפויים מיוצרים במעבדה מתקדמת על פי תכנון והכנה מראש, וכל עבודה נעשית בהשקעה וביסודיות רבה להשגת שיניים יפות וצחורות המדמות את הלובן הטבעי ושקיפות השן האותנטית".

מהם ציפויי חרסינה?

"ציפויי חרסינה עשויים משכבות חרסינה דקות מאוד, מודבקות על גבי השן הטבעית בכדי לכסות על פגמי מרקם וצבע, להסתיר בעיות קוסמטיות וליצור מראה חדש. ציפויי חרסינה הם פתרון אידאלי ואפקטיבי לשיניים לא מיושרות, סדוקות ומוכתמות, לקבלת מראה שיניים אסתטי נפלא ויצירת חיוכים מושלמים, ממש כמו של ידוענים הוליוודיים ובכלל".

מהם היתרונות בציפויי חרסינה?

"הציפויים מעניקים לשיניים צבע לבן יפהפה ושקיפות של שן טבעית, ובתהליך ההכנה לציפויים מתבצע יישור של שיניים לא מיושרות בלי הצורך בטיפול אורתודנטי. על ידי ציפויי חרסינה ניתן להשיג יישור, הלבנה, ושיפור הצורה, ולתקן מגוון בעיות שיניים נפוצות המשפיעות על המראה והתפקוד. הכל בתהליך אחד של שתי פגישות בלבד".

כיצד התהליך מתבצע?

"בפגישה הראשונה אני בונה עבור המטופל תכנית טיפול מותאמת אישית לאחר בדיקת הפה והשיניים, ובהתאם ליעדים הקוסמטיים האישיים שלו. בעזרת טכנולוגיית הדמיה תלת-ממדית חדשנית במרפאה אני מבצע למטופל סריקה דנטלית המייצרת מודל תלת ממד, כולל צבע השיניים, המנח, הצורה והמידות.

"המטופל יכול לראות ב'לייב' בדיוק כיצד השיניים שלו ייראו לאחר העבודה הסופית ואם יש לו בקשות להאריך/לקצר/לשנות את הצבע, ניתן לבצע הכל בשלב זה. אני מבצע שיוף מינימלי של שיני המטופל בעובי ציפויי החרסינה (0.5 מ"מ בלבד), ולאחר שהמטופל אישר את ההדמיה אני שולח למעבדה את התכנון הממוחשב כולל המידות המדויקות לציפויי החרסינה. במעבדה מייצרים את ציפויי החרסינה במידות המדויקות למידות שיני המטופל, על פי התכנון שבוצע.

"המטופל יוצא מהמרפאה עם ציפויים זמניים מחומר מיוחד המדמה את ציפויי החרסינה הקבועים, וכעבור שבועיים ציפויי החרסינה נשלחים חזרה למרפאה והמטופל מגיע לתהליך הדבקתם הסופי. הציפויים מודבקים לשיניים בהדבקה מיוחדת ומוקפדת עם דבק חזק מאוד, והטיפול יכול להחזיק עשרות שנים".

מהם יתרונות מרפאתך?

"אנו מובילים בתחום האסתטיקה הדנטלית. צברנו ידע וניסיון ומוניטין רב בתחום ולקוחות מגיעים אלינו מפה לאוזן לאחר ששמעו עלינו מלקוחות מרוצים אחרים. יש לנו את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר שכמעט אין באף מרפאה אחרת, ואנו מקדישים את חיינו לתחום האסתטיקה הדנטלית, משתתפים בהשתלמויות, כנסים והרצאות, ולומדים אותו עוד כל הזמן".

ד"ר קובי דולב Dolev Aesthetics
כתובת המרפאה: ז'בוטינסקי 51, ראשון לציון
מעבר לאתר
טלפון: 073-7400350

------------------------------------

ד"ר מאיה בן צבי - מרפאת שיניים

ד"ר מאיה בן צבי בעלת תואר דוקטור ברפואת שיניים וניסיון של למעלה מ- 20 שנה בשיקום הפה על גבי שתלים ואסתטיקה דנטלית. היא חברה בהסתדרות לרפואת שיניים בישראל IDA וחברה באקדמיה אמריקאית לרפואת שיניים קוסמטית AACD.

במרפאות שלה ניתן מענה בכל תחומי רפואת השיניים, לרבות טיפולי שורש, שתלים, יישור שיניים ושיקום הפה, זאת באמצעות טכנולוגיה מתקדמת ומכשור משוכלל.

חיוך הוא אחת מהבעות הפנים שובות הלב שיש. חיוך הוא גם לא פעם האמצעי הראשון שבאמצעותו נוצר קשר בין-אישי ופתח לתקשורת. אז מה הפלא שכולנו רוצים שהחיוך שלנו יהיה עם פה מלא שיניים צחורות ויפות? ובכן, אם להודות על האמת לא לכולנו יש את החיוך המושלם, אבל הבשורה הטובה היא שזו לא גזירת גורל. בעזרת טכניקות מתקדמות של ציפוי שיניים ניתן לשפר את מראה השיניים וליהנות מחיוך מושלם.

בדרך לחיוך הוליוודי

"בעזרת ציפוי של השיניים ניתן לפתור בעיה של שינוי גוון השיניים שנבע, למשל, משתייה מרובה של קפה, כתמי ניקוטין, טיפול באנטיביוטיקה בילדות, או כתוצאה מטיפול שורש כתחליף לשיוף את השן ולהרכיב עליה כתר. כמו גם לאנשים שאינם יכולים לעבור הלבנת שיניים כימית מסיבות שונות", מסבירה רופאת השיניים ד"ר מאיה בן צבי. "בעידן בו טיפולים אסתטיים וקוסמטיים הפכו מאוד פופולריים ונגישים, ציפוי שיניים תופס מקום מכובד בקרב מי שמבקשים לשפר את מראה השיניים שלהם והוא תורם לא מעט לדימוי העצמי ולהעלאת הביטחון העצמי".

יש לציין שציפוי שיניים נועד גם למתן פתרון אלגנטי גם מקרים כמו סגירת רווחים, שינוי ושיפור צורת השיניים, מילוי סדקים, הארכה של שיניים "חתוכות" או שבורות. כמו כן, ציפוי שיניים מהווה אלטרנטיבה להתקנת גשר וטיפול אורתודנטי במקרים מסוימים בהם יש צורך ביישור של שיניים מסובבות או עקומות. "יש שני סוגים עיקריים מקובלים של ציפוי שיניים – ציפוי חרסינה/למינייט וציפוי קומפוזיט, אך לפני שניגשים לטיפול ובחירת הציפוי יש תחילה לקיים בדיקות במרפאה ולערוך תיאום ציפיות עם המטופל", ממשיכה ד"ר בן צבי. "בשיחה חשוב לא רק להבין מה המטופל רוצה או מה הוא אוהב, אלא גם מה הטיפול המתאים עבורו ביותר ואת זה יידע לעשות רק רופא שיניים מיומן שצבר ניסיון. לנו יש את היכולת והכלים להגשים למטופל את החלום על חיוך יפה, שיניים צחורות או את המראה ההוליוודי שהוא רוצה, אך יש לעשות זאת בצורה מושכלת ומותאמת אישית".

Digital smile Design בעזרת סורק דנטלי משוכלל

ציפוי חרסינה למינייט הוא למעשה מעטפת דקה של 0.2-0.5 מ"מ אותה מייצרים במעבדת שיניים ומודבקת על השן. לאחר בדיקה במרפאה יעבור המטופל הדמיה בעזרת סורק של הפה ובאמצעות תוכנה ממוחשבת תוך התחשבות במבנה הפנים והחיוך יותאמו השיניים. "בשלב זה המטופל מעורב בתהליך העיצוב ואף יכול לראות כיצד הוא יראה בתום הטיפול, כך שאין "הפתעות". לאחר שהוא מתנסה בשיניים זמניות, התהליך נמשך במעבדה של טכנאי שיניים - אומן לייצור של הציפוי.

האומן למעשה עושה את הגימורים, מתאים במדויק את גוון הציפוי לגוון השיניים הרצוי ואת השקיפות כדי לדמות לשן טבעית", מסבירה ד"ר בן צבי. "השלב האחרון נעשה במרפאת השיניים בו יודבק הציפוי במדויק ובמיומנות על גבי השן.

מה מיוחד בציפוי חרסינה למינייט?

מדובר בסך הכל בשני ביקורים במרפאה שאחריהם המטופל מקבל את החיוך עליו חלם. יתרה מכך, ציפוי הלמינייט הוא עמיד ושומר על הגוון שלו כך שהמטופל ייהנה מהתוצאה למשך שנים רבות".

הקונספט השני לציפוי שיניים הוא באמצעות ציפוי קומפוזיט הנעשה במפגש אחד במרפאה, בו לאחר תיאום ציפיות ובחירה של הגוון הרופא מעצב ובונה בעצמו את הציפוי בתוך פיו של המטופל. לדברי ד"ר בן צבי, החיסרון הבולט של הקומפוזיט הוא בכך שגוון הציפוי משתנה עם השנים כיוון שהוא סופג פיגמנטים של קפאין וניקוטין ודורש תחזוקה. בנוסף, אין לו ברק כמו של חרסינה או גלזורה המדמה את האמייל של השן הטבעית.

ד"ר מאיה בן צבי
כתובת: ברודצקי 43, תל אביב
טלפון: 03-6953947
כתובת: רוטשילד 55, ראשון לציון
טלפון: 03-9501271
מעבר לאתר
מעבר לעמוד הפייסבוק
מעבר לדף האינסטגרם