מהפכת הדפוס בעידן הדיגיטל

בעולם הטכנולוגי, נדמה כי עולם הדפוס נשאר מאחור. רוב הקמפיינים מתפרסמים באינטרנט. עם זאת, יש עדיין מוצרים שיצטרכו את שירותי הדפוס כגון תוויות ואריזות וכמובן יש עדיין קהל שמעוניין לחוש במוצר בין האצבעות כמו ספר קריאה או תמונה מודפסת

בשיתוף עם דפוס פאר פרינט
תוכן מקודם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מהפכת הדפוס בעידן הדיגיטל
בשיתוף עם דפוס פאר פרינט
תוכן מקודם

בימי קדם, אנשים רבים כלל לא ידעו קרוא וכתוב, ובטח ובטח לא חשבו שיהיה ברשותם ספר או שיפגשו במוצרים ממותגים יום-יום באופן טבעי. מהפכת הדפוס הפיחה חיים במילה הכתובה, בתמונות וביצירות אמנותיות רבות, שכיום זמינות להדפסה בכל בית או בית דפוס. בנוסף, במאה ה- 21 ניתן לייצר מגוון של מוצרי מיתוג לתעשייה כגון תוויות ואריזות ממותגות בתהליכים פשוטים ומהירים, שמלאים ביצירתיות ומאפשרים לבצע שינויים בתוצר הסופי בקלות, במהירות וללא עלויות מוגזמות.

"שיטת הדפסת האופסט ודאי מוכרת לרבים שפונים לבתי דפוס דרך קבע. ועם זאת, כיום בחלק גדול מהמקרים, הדפסה דיגיטלית היא השיטה המקובלת והמועדפת על רוב בעלי העסקים, בין היתר בזכות המהירות, המחיר והתוצאות האיכותיות שהיא מספקת" אומרים לנו ב- 'פאר פרינט', מפעל דפוס מהראשונים בארץ.

שיטת ההדפסה הדיגיטלית בבתי הדפוס היא שיטה דומה לצורה בו עובדות המדפסות הביתיות, כאשר כל מה שצריך לעשות הוא לערוך את התוכן (טקסט / גרפיקה)  במחשב ולשגר פקודה אל מכונת הדפוס הדיגיטלית ללא צורך בשלבי ביניים.

רוב בתי הדפוס מציעים היום גם הדפסת אופסט וגם הדפסה דיגיטלית ויודעים להמליץ לכם מה הבחירה הנכונה ביותר עבורכם, כך שתקבלו תוצאה אופטימלית עם מחיר סביר.

אספנו עבורכם מספר יתרונות בולטים להדפסה דיגיטלית.

יתרונות הדפוס הדיגיטלי

Time To Market (TTM) - בעולם דינמי בו אנו חיים ובמיוחד בעולם העסקים יש משמעות גדולה ל- TTM . הדפסה דיגיטלית מעניקה בעולם התחרותי אפשרויות הדפסה לצורך מידי בזמן קצר ובאיכות מצוינת.

שיטה מתקדמת ונוחה לתפעול - הדפסה דיגיטלית מהווה את השיטה המתקדמת ביותר להדפסה של תכנים כיום. היא מאפשרת להדפיס מגוון רחב של עיצובים ישירות מהמחשב, ואף לבצע בהם שינויים של הרגע האחרון.

חסכון בעלויות - השלב היקר ביותר בהדפסת OFFSET הוא הכנת הגלופה שעולה לא מעט כסף.

לאחר שהגלופה שיצרנו מוכנה, כל עדכון, או כל טעות תדרוש בניית גלופה חדשה. בדפוס הדיגיטלי,  כל המידע מאוחסן במחשב, ההדפסה מתבצעת היישר על המצע הנבחר ללא צורך בהכנת גלופות וכל שינוי או עדכון יכול להתבצע בקלות ובמהירות. 

הדפסה על מגוון חומרים - הדפסה דיגיטלית מאפשרת להדפיס אינסוף סוגים של תכנים, עיצובים ומיתוגים מרשימים בגדלים שונים ועל כל סוג של מצע שהוא: מברזל ועד לבד, עץ, קרמיקה, קרטון ועוד.

הדפסה איכותית - הדפסה דיגיטלית מספקת תוצאות איכותיות ברמה מאוד גבוהה, הדפסות עם רזולוציה גבוהה ללא עיוותי צבע.

יכולת הדפסה בכמויות קטנות - על מנת לקבל עלות סבירה בשיטת האופסט יש להזמין כמות גדולה של הדפסות ולקחת בחשבון את עלויות המלאי והבלאי לאחסון לאורך זמן. לעומת זאת, הדפסה דיגיטלית מאפשרת לעסקים להזמין מבתי הדפוס כמויות קטנות של הדפסות, ללא דאגה לאחסון ובלאי.

מחיר - בהדפסת כמויות גדולות כגון הדפסת ספרי רב מכר ישנו יתרון לדפוס האופסט ובמספר קטן של עותקים ישנו יתרון לדפוס הדיגיטלי

שינויים בהדפסה - בדפוס אופסט כל שינוי תוכן הוא בניית גלופה נוספת ועלויות נוספות בהתאם. דפוס דיגיטלי גמיש ומאפשר שינויים בהדפסה ביתר קלות גם בדקה ה - 90.

הדפסת נתונים משתנים – בדפוס דיגיטלי, ניתן להדפיס מספר יחידות שבכל אחת מהן נמצא מידע שונה. זה יכול לשרת בעלי עסקים שרוצים להתאים את תוכן הקמפיין (גרפיקה ו/או טקסט) השיווקי על בסיס הדפסה אחר הדפסה לקהל היעד.

עבודת הדפסה נקיה יותר – בניגוד לדפוס אופסט, אין צורך בשטיפה וניקוי של המכונות לאחר ההדפסה.

ארכיון ללא נייר: דפוס דיגיטלי מאפשר אחסון ההדפסות הישנות במחשב האישי או ברשת. אין צורך באחסון חומרים ישנים בארונות אחסון.

למעשה, עסקים הזקוקים להדפסה בכמויות קטנות, מחיר סבר, הדפסה איכותית, מדויקת ומהר, הדפסה דיגיטלית היא הפתרון האידאלי ביותר עבורכם.

הדפסה דיגיטלית חוללה שינוי עצום בתעשיית הדפוס של היום ותרמה יתרונות רבים לתחום, לכן אין זה פלא שבתי דפוס ותיקים בתחום ממליצים על שיטה זו בחום.