יועצי מס במרכז: הליווי שיחסוך לכם כסף וזמן

תחום המיסוי הוא מורכב ומשתנה, לכן מצריך ידע והכרה בפרטים הקטנים. על מנת לצלוח תהליכים כמו מכירת דירה, פרישה לפנסיה, תיאום והחזרי מס, כדאי להיעזר בשירות של אדם הבקיא בנושאים אלו מקרוב

דניאל דותן
תוכן מקודם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שני אנשים עובדים על מחשב
דניאל דותן
תוכן מקודם

רוב האנשים מתמודדים עם תהליכים הנתפסים לכאורה שגרתיים ולגיטמיים: פרישה לפנסיה, החזרי מס לשכירים, הצהרות הון, חישובי שכר ועוד. אך לא מעט מהם נכנסים לעיתים למצבים בהם ההיכרות השטחית עם החוקים גוררת בעיות, תשלומים מיותרים או מהלכים כלכליים שגויים. כיוון שתחום המיסוי הוא רחב ומורכב, ליווי של אדם העוסק בתחום יכול למנוע סיטואציות דומות ולעשות סדר בבלאגן.

WTS ורטהים פתרונות פיננסים

ב-WTS ורטהים פתרונות פיננסים, פועלים במטרה לספק ללקוחות המשרד ייעוץ מס מתקדם ופתרונות מקיפים ומקצועיים. אבישי ורטהיים, פועל מתוך תחושת מחויבות ויצירת ערך ללקוח ומספק שירות בהתאמה אישית ובגובה העיניים לכל אחד  מלקוחותיו.

ורטהיים, משמש כיועץ מס משנת 1989, צבר שנות ניסיון רבות וידע מעמיק ומקיף במיסוי. הפתרונות המסופקים הם המקצועיים והמקיפים ביותר, להקטנת המס ושמירה על חסכונותיהם.

ייעוץ מס ייעודי לפרישה

אבישי ורטהיים, מספק ייעוץ ותכנון ייעודי למס על הפנסיה. "יש מגוון אפשרויות להקטנת המיסוי על הפנסיה באמצעות תכנון נכון של הכספים והמס, ואנו פועלים במטרה לספק את הפתרונות הללו עבור הלקוחות" הוא אומר.

"כשאדם מתקרב לגיל הפרישה, חשוב ביותר שהוא ייקח בחשבון את כל הכספים והחסכונות כולל  נכסים קבועים. העומדים לרשותו לגיל הפנסיה, כיצד להשתמש בהם בצורה נכונה ומה ניתן לעשות בכדי לנצל את יתרונות המיסוי ולהגדיל אתה  יתרת  הכספים שנשארים בידי הלקוח.

כיועץ פרישה בקיא ומנוסה בתחום, אני מבצע חשיבה מעמיקה ותכנון נכון עבור לקוחותיי תוך שאני לוקח בחשבון את כל הכספים לרבות החסכונות שהלקוח צבר לפרישה ובדיקת  הכספים  העתידיים  האמורים  להתקבל לאחר מועד  הפרישה , ומבצע תכנון מס אפקטיבי ומתקדם כדי לשמור עבורו כמה שיותר כסף.

ייעוץ מס לדירות

ב- WTS ורטהים פתרונות פיננסים, מספקים ייעוץ ייעודי גם בתחום המיסוי לדירות למגורים והשכרה, ומתאמים במדויק את פתרונות המס הטובים והאפקטיביים ביותר עבור כל בעל דירה.

אבישי ורטהיים, אומר: "ישנם דברים שבעלי נכסים לא יודעים וחשוב שיידעו, לדוגמה: כאשר אדם מוכר את דירתו, המדינה תתבע ממנו כספים עבור הפחת שלא נדרש על השנים שבהן הוא השכיר את הדירה בפטור או בתשלום 10%. המשמעות היא, שמוכר הדירה עלול למצוא את עצמו פתאום עם דרישה תשלום של סכומי ענק למס שבח, שהוא לא חשב עליהם.

"כאשר אדם מבצע מהלך כלכלי כלשהו, מומלץ וחשוב להתייעץ עם יועץ מס מקצועי בתחום בכדי לקבל את כל הטבות המס שמגיעות לו".

אבישי ורטהיים, יועץ מס מקצועי ובעל עשרות שנות ניסיון. הוא בוגר בחשבונאות, המכללה למנהל ת"א 1986, יועץ מס משנת 1989 ושימש בייצוג בפני המוסד לביטוח לאומי. ורטהיים שימש כחבר וועדת ביקורת מרכזית של לשכת יועצי המס בישראל, וכן כיו"ר סניף השרון של לשכת יועצי המס בישראל, הוא חבר ועדת מיסים לה"ב, ארגון העצמאיים והעסקים בישראל, חבר ועדת נדל"ן, לה"ב, ארגון העצמאיים והעסקים בישראל וכן חבר ועדת עסקים קטנים, לה"ב, ארגון העצמאיים והעסקים בישראל.

WTS ורטהים פתרונות פיננסים
רח' עין גנים 31 דירה 7, פתח תקווה
טלפון: 050-4810633
מעבר לאתר >>