מרפאת השיניים Les Experts: כך משיגים חיוך מושלם

עם צוות מומחים וטכנולוגיה מתקדמת, מרפאת Les Experts מציעה גם השתלת שיניים והלבנה בתוך יום אחד, לצד שורה של טיפולים מקיפים מכל הסוגים

לידור יעקב
תוכן מקודם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מיטת טיפולים במרפאת שיניים
לידור יעקב
תוכן מקודם

Les Experts – המומחים, כשמה כן היא: מרפאת שיניים חדשנית ומתקדמת, המעניקה מגוון טיפולי שיניים, מרופאים מובילים בתחומם, להשגת חיוך מושלם. המרפאה, הממוקמת בנתניה, היא השלוחה הישראלית של רשת Les Experts, שסניפיה פועלים בהצלחה בעיר ליון שבצרפת כבר שנים רבות. הסניף בישראל, הפועל כבר ארבע שנים, כולל מכשור טכנולוגי מהמתקדמים בעולם, בחדרי טיפול חדשניים, עם הקפדה על הניקיון והאסתטיקה.

מיום שהוקמה המרפאה בישראל היא שירתה אלפי לקוחות מאוד מרוצים. כאשר מומחיותה הגדולה של המרפאה היא בטיפולי אורתודנטיה – יישור שיניים, לילדים ולמבוגרים, בתהליך טיפולי הכולל שימוש בסדים שקופים של החברה האמריקאית המובילה INVISALIGN, ובגשרים, בהתאם לצורך.

כל טיפולי השיניים תחת קורת גג אחת

מלבד טיפולי אורתודונטיה, מספקת המרפאה מגוון טיפולי שיניים לילדים ולמבוגרים, בהם ניתוחי חניכיים, השתלות שיניים, טיפולים שיניים אסתטיים, טיפולי מניעה וטיפולים משמרים, פריודונטיה, טיפולי שורש, לצד שירותי רפואה דחופה.

את הטיפולים מספק צוות רופאי שיניים מקצועי ומנוסה, הכולל רופאי שיניים מצרפת, ספרד וניו יורק, לצד רופאים ישראליים. כל רופא מתמחה ועוסק בתחום אחר, ובעל ניסיון רב, שאותו רכש לאורך שנות עשייה רבות.

בין הרופאים העובדים במרפאה: ד"ר גיא שרון, רופא שיניים מוביל בתחום השתלות השיניים; ד"ר רחל קרני, עוסקת באסתטיקה דנטלית וביצירת חיוך מושלם וד"ר עומר אל ח'לילה, העוסק בניתוחי פה וטיפולי שיניים. באמצעות הצוות המקצועי והמיומן, מעניקה מרפאת Les Experts מעטפת של שירותים וטיפולי שיניים תחת קורת גג אחת, ומבלי שהמטופלים ייאלצו לעבור בין מספר מרפאות שונות, לצורך קבלת הטיפול המיטבי שדרוש להם.

כל סוגי הטיפולים תחת קורת גג אחתצילום: אליהו שוקרון

יחס אישי והתאמת הטיפול למטופל

דבר נוסף שמאפיין את המרפאה, הוא שהצוות מקפיד על מתן שירות אישי לכל מטופל. כבר בביקורו הראשון של המטופל במרפאה ולאחר הבנת הצורך הטיפולי, בונה עבורו רופא השיניים הרלוונטי תוכנית טיפולית, המותאמת באופן אישי למצבו, מבנה הפה ומאפיינים נוספים, תוך התחשבות בצרכיו, רצונותיו והעדפותיו. בבניית תוכנית הטיפול, ניתן דגש על הצורך בשמירה על בריאות הפה ובשיקום השיניים, לצד השגת תוצאה אסתטית מושלמת.

בנוסף, המטופל מקבל את מירב המידע על התוכנית הטיפולית שהותאמה עבורו, שלבי הטיפול השונים ובחלק מהטיפולים ניתן אף לבצע הדמיה לנראות הפה והשיניים בתום הטיפול. כל אלו מבטיחים טיפול מקיף ומקצועי, תוך התחשבות במטופל ושביעות רצונו.

מכשור וציוד דנטלי מהמתקדמים בעולם

טיפול שיניים מדויק ואיכותי נשען בין היתר גם על מכשור והטכנולוגיה העומדת לרשות הצוות הרפואי. Les Experts היא מרפאה דיגיטלית, העושה שימוש בציוד ומכשור טכנולוגיים מהמתקדמים בעולם בתחום טיפולי השיניים.

אחת הטכנולוגיות החדשניות שבהן עושה המרפאה שימוש היא סורק  iTero. מדובר במצלמה קטנה הנכנסת אל פיו של המטופל, סורקת אותו, ומאפשרת קבלת תמונה מלאה ומדויקת של מידות הפה ומצב השיניים, ברזולוציה גבוהה ובזמן אמת. כמו כן, לרשות המרפאה מכונת רנטגן דיגיטלית, המספקת צילומי פה ושיניים באיכות גבוהה. במרפאה נעשה שימוש גם במצלמה פנורמית, בעזרתה יכול המטופל לקבל את כל סוגי ההדמיות הנדרשים לו, במרפאה עצמה. הצילומים המופקים באמצעות אמצעי ההדמיה השונים, מועברים באופן ממוחשב אל מעבדת השיניים של המרפאה, לצורך הכנת כתרים, גשרים, מבנים ועוד.

צוות המרפאה עושה שימוש בעבודתו בתוכנות ממוחשבות, לצורך השגת תוצאות בעלות דיוק מקסימלי. תוכנות אלו מאפשרות בין היתר לבצע הדמיה לתוצאות טיפולי שיניים שונים, ולהציג בפניי המטופל את נראות הפה והשיניים לאחר טיפול אורתודנטי, טיפול אסתטי, השתלת שיניים וטיפולים נוספים.

השתלות שיניים וניתוחי חניכיים

המכשור המתקדם שברשות המרפאה, לצד הניסיון הרב של צוות רופאי השיניים, הם שמאפשרים למרפאה להציע ללקוחותיה השתלות שיניים ביום אחד, לצד השתלות שיניים בגישה המסורתית, ברמה הגבוהה ביותר.

השתלים עמם עובדת המרפאה הם של חברת STRAUMANN השוויצרית, הידועה באיכות הגבוהה, ובשרידותם לאורך שנים רבות. המבנים עצמם והכתרים הקבועים מיוצרים במעבדת המרפאה, מחומרים בעלי איכות גבוהה, ביניהן חרסינה וזרקוניה.

בימים הקרובים ייפתח במרפאה חלל חדש, המיועד כולו לניתוחי חניכיים, הרמות סינוס, השתלות עצם והשתלות שיניים. ייחודו של חלל זה הוא ברמת החיטוי הגבוהה שהוא עומד בה, בהתאם לסטנדרטים הנדרשים בחדר ניתוח. כך מבטיחה המרפאה חלל סטרילי, המאפשר מתן טיפולי שיניים גם עבור אוכלוסייה הנמצאת בסיכון.  

השתלת שיניים ביום אחדצילום: shutterstock

טיפולי שיניים אסתטיים

בנוסף לכל הטיפולים Les Experts מציעה מגוון טיפולי שיניים אסתטיים בשיטות מתקדמות, ובתוך יום אחד. בין הטיפולים המוצעים: הלבנת שיניים שנעשית במרפאה באמצעות שימוש ב-zoom technology. התוצאות מדהימות וכבר לאחר טיפול אחד ניתן להגיע להבהרה של שתיים עד שלוש דרגות בצבע השיניים.

צוות המרפאה מתמחה בעיצוב החיוך המושלם באמצעות ציפויים ובעל הכשרה הנדרשת לעיסוק בתחום. התהליך כולל אבחון למצב הפה, התאמת סוג הציפוי למטופל ולקיחת מידות לציפויים כך שיתאמו לצורה, גודל ומנח השן בפה. סריקה של פה המטופל מאפשרת לייצר סימולציה בתלת ממד (Mock-Up) לנראות הפה בסיום התהליך.

מרפאת Les Experts
כתובת: אגם כנרת 6, קומה 3, נתניה
טלפון: 09-7449726
למעבר לאתר המרפאה>>>
למעבר לדף הפייסבוק>>>