5 סיבות ללמוד לדבר "כלבית"

תמיד הרגשתם חיבור מיוחד לכלבים? אז למה לא לעשות מזה קריירה? לפניכם 5 סיבות ללמוד את התחום ולהפוך אותו למקצוע:

תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
תוכן שיווקי

1) כי אומרים שמי שעושה את מה שהוא אוהב, לא יעבוד עוד יום בחייו.

2) בגלל השכר – 200 – 350 לשיעור אילוף שנמשך שעה. בחישוב פשוט, כדי להשיג שכר של 8000 – 10000 צריך לעשות כ 10 שיעורי אילוף בשבוע, כלומר שניים ביום בממוצע. בקורסי האילוף של מרכז אופק להכשרת מטפלים ומדריכים וחוות הכלבים של דרור, ניתנים מגוון רחב של כלים מוכחים ופשוטים ליישום בתחום השיווק והמכירות, אשר יאפשרו לכם תוך זמן קצר להפוך את העיסוק באילוף לעיסוק המרכזי שלכם.

דרור בר אל

3) בגלל השעות הגמישות והאפשרות לשלב עם העבודה הישנה שלכם.

4) אילוף כלבים מתבצע לרוב בבית הלקוח. לקוחות רבים ישמחו לפגוש אתכם לפני ואחרי שעות העבודה, וכן ביום שישי. המשמעות היא שבסיום קורס אילוף כלבים אפשר להתחיל לעסוק במקצוע מבלי לוותר על ההכנסה מהעיסוק הקודם שלכם. כך תוכלו בהדרגה להפחית את שעות העבודה במקצוע הישן, ולהגדיל את כמות שיעורי האילוף.

4) בגלל מגוון אפשרויות התעסוקה. מאלף כלבים מומחה יוכל, מלבד עבודה בבתי לקוחות, להשתלב במגוון רחב של עבודות. ניתן לעבוד כשכיר בחוות כלבים או בחברות ביטחוניות הנעזרות בכלבים, ניתן לשמש כפנסיון ביתי ללקוחות, ניתן לעשות אילוף כלבים בתנאי פנסיון ועוד ועוד.

5) כי הכלבים שלכם ושל אחרים יבינו אתכם טוב יותר, ואתם אותם. ברגע שמתחילים ללמוד אילוף, עוברים תהליך הדרגתי של מעבר מ"אוהב כלבים", ל"מומחה לכלבים". במילים אחרות, מתחילים לדבר "כלבית". את השינוי אתם והסובבים אתכם תרגישו תוך זמן קצר. בבית, אצל חברים ובגינת הכלבים, יתחילו להתייחס אליכם כאל יועצים ומומחים. יכולתכם להשפיע לטובה על חייהם של הכלבים הסובבים אתכם ובעליהם, תסב לכם הרבה סיפוק וגאווה, וזה רק בונוס על כל היתרונות שפירטנו כאן.

אז אם תמיד הרגשתם חיבור מיוחד לכלבים, זה הזמן לעשות מזה קריירה.

הכותב הוא עמרי לבני, מנכ"ל מרכז אופק המקיים קורסי אילוף וכלבנות טיפולית, בשיתוף חוות הכלבים של דרור בכפר מעש.

לפרטים נוספים על מסלולי הלימוד והורדת מדריך אפשרויות תעסוקה והשכר הקליקו כאן.