רינה בהיר, מעצבת שמלות כלה הטובה בעיר

כל כלה רוצה להיראות ביום כלולותיה לבושה בשמלה כלילת יופי ושלמות. על מנת ליהנות מהשמלה היפה ביותר, ההולמת את הכלה באופן מושלם, חשוב ואף חיוני להתאים אותה מבעוד מועד בהתאמה אישית. תפירתה ועיצובה של שמלת הכלה על פי מידותיה וטעמה היא הערובה ליצירתה של שמלת הכלה האולטימטיבית עבורה

תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
תוכן שיווקי

מה שמייחד ומאפיין את יצירתה העיצובית של רינה בהיר הוא החוש, הידע (רינה היא בעלת תואר בעיצוב אופנה) והיכולת המוכחת לתפור לכל כלה שמלה ההולמת אותה מכל הבחינות. את גופה. את יופיה. את אופיה.

מעודכנת ב"הצעקה האחרונה" של אופנת שמלות כלה

רינה בהיר משתתפת בתצוגות ובירידים, לומדת ומתעדכנת, מתחדשת ומחדשת. היא פתוחה- ערנית ודרוכה- לכל טרנד, לכל קו עיצובי, לכל מגמה. היא מתוודעת כל העת אל סוגי בדים חדשים ואל החומרים והאקססוריס המשדרגות, מעשירות ומעצימות את האפקט החזותי של שמלות כלה. כאשר כלה מגיעה אליה לייעוץ ראשוני ונחשפת אל מגוון שמלות, היא משתפת אותה ברצונותיה ובחלומותיה על אודות שמלת הכלה המושלמת. רינה משוחחת עמה על חלופות שונות, מתאמת ציפיות, מציעה וממליצה, אבל תמיד, ללא תנאי, משאירה לכלה את זכות המלה האחרונה. היא עושה זאת לא רק מתוך כבוד ללקוחה אלא בשל הכרתה בזכות המלאה והמוחלטת שלה לקבוע מה תלבש בליל כלולותיה.

רינה בהיר משלבת במקצועה שתי אהבות

מאפיין ייחודי נוסף של מעצבת שמלות כלה ושמלות ערב רינה בהיר היא השילוב הטבעי והמרשים שלה בין שתי אהבות: אהבת אדם ואהבת עיצוב שמלות. כבר בפגישת ההיכרות הראשונית לומדת רינה על עולמה של הכלה, על טעמיה והעדפותיה, על ציפיותיה מהשמלה.
אתר הבית של רינה בהיר מעצבת שמלות כלה מהמובילות בישראל.

למודת ניסיון רב ועשיר רינה תופרת ומעצבת שמלות שהכלות לא רק ייראו במיטבן, במלוא יפעתן, הדרן והידורן, כשהן לבושות בשמלה שעוצבה בטוב טעם ובכישרון, אלא שירגישו בה נוח. כלה מסתובבת במשך חתונתה, רוקדת, עוברת בין השולחנות, מצטלמת. רוב משך החתונה היא עומדת על רגליים, מסתובבים בין האורחים. היא מצויה בתנועה מתמדת. לכן כה חשוב שהשמלה תהיה נוחה, אוורירית, לא צמודה מדי לגוף, לא מהודקת ולא כובלת.

קולקציית שמלות מרהיבה ומלהיבה

רינה בהיר, יחד עם כל הצוות המקצועי העובד עמה בסטודיו, מציעה קולקציה ססגונית ומרהיבה של שמלות כלה ושמלות ערב. רגישה, קשובה וסבלנית היא משקללת את כל הנתונים והשיקולים הרלוונטיים לבחירה מושכלת של שמלה מושלמת. היחס אישי, חם ולבבי. ההבנה כי אין הזדמנות שנייה להשאיר רושם ראשון מלהיב ומרהיב, תקפה ביתר שאת בעיצוב שמלות כלה. מכאן נובעת חשיבות קיומו של תהליך מסודר של הבחירה, ההתאמה האישית, העיצוב והגימור של שמלת הכלה כמו גם שמלת הערב המיוחדת.

כדי לא להיקלע לקוצר ובעיקר ללחץ זמן, חשוב להתחיל את תהליך בחירת השמלות מבעוד מועד. היות שבמהלך החודשים הקודמים לחתונה או לאירוע צפויות נשים לעלות או להפחיד ממשקלן, כדאי לבצע את המדידה הסופית כשבוע לפני האירוע.

משוב חם ומחמיא שזוכה לו רינה בהיר לעתים תכופות הוא העדות המובהקת לטיב ולאיכות עבודתה, למקצועיות ולניסיון ויותר מכל- לאהבה שבה היא תופרת ומעצבת ומאפשרת לנשים להיראות יפות כפי שלא היו מעודן.

השורה התחתונה היא שורת הטיפ: כשאתן בוחרות שמלה בכלל ושמלת כלה בפרט חשוב שהיא תהיה לא רק יפה אלא גם נוחה. במיוחד אם במהלך האירוע אתן צפויות להיות בתנועה במשך שעות אחדות.

מדי חודש מוגרלת שמלת כלה שמוענקת חינם. כדאי להירשם. מומלץ לזכות...

רינה בהיר ממתינה לצלצול שלכן כאן ועכשיו - 03-6855582