גורם ה-97% - כרוניקה של סנכרון אנרגטי והצלחה

"התגברתי על כל הספקות שלי ועל כל הפחדים", אמר המדליסט אורי ששון דקות לאחר הזכייה באולימפיאדה. רוב הצופים קרוב לוודאי לא התייחסו לדבריו, אבל אצל עילאי מיכאלי המשפט הזה מעורר את השאלה, "מה הסיבה מספר אחת לאי הצלחה? והתשובה היא, הפחד מכישלון (הפחד מדחייה)"

תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
תוכן שיווקי

אז למה אדם פוחד להצליח? אני מקשה... ועילאי מיכאלי מספק את התשובה, "אפשרות ראשונה היא שלאחר שאצליח, החשש הוא כי הציפיה ממני תהיה גבוהה יותר ואולי לא אצליח לעמוד בכך. אפשרות שניה היא כי לאחר ההצלחה, אנשים קרובים אלי יתרחקו ממני כי כבר לא יהיה לנו אותו מכנה משותף ולא נהיה באותו מקום".

האם הפחד משותף לכולם? על פי עילאי מיכאלי, "כולם פוחדים! אבל יש כאלה שמתגברים על הפחד. להתגבר אפשר בשתי צורות. האפשרות הראשונה, אתה מתגבר למען מטרה מסויימת, אתה מגייס את כל המשאבים ומתגבר על הפחד לזמן הקצר. האפשרות השניה היא שבמצבים מסויימים לאדם יש תכנות תת-מודע טוב ואז הפחד לא חוסם אותו". נשמע מבטיח אבל אז מוסיף מיכאלי, "האנשים האלה שלדוגמא מבחינה עסקית מאוד מצליחים (בעלי דימוי עצמי עסקי גבוה), ברמה הבינאישית הרבה פעמים לא מצליחים (עם דימוי עצמי אישי נמוך) או ההיפך. זה שיש לך תכנות טוב במקום אחד לא מבטיח תכנות טוב בשאר תחומי החיים".

ממה נובע הפחד? עילאי מיכאלי שלימד אלפי אנשים את הדרך להצלחה תבניתית, זיהה כי מרכיב הפחד נובע מהאמונה התת-מודעת של האדם. "איזו סיבה יש לאדם להיכשל, אלא אם כן יש לו אמונה תת-מודעת שהוא לדוגמה לא שווה או לא מספיק טוב? בשלב הזה חלק מהאנשים יאמרו, אבל לי אין אמונה כזאת... ועל כך אומר מיכאלי, "אין לך את האמונה הזו ברמה המודעת, אבל יש לך אותה ברמה התת-מודעת. לראיה התוצאה הקיימת שלך... והיא לא משקרת". הפתרון על פי מיכאלי הוא, "אם אתה רוצה שהתוצאה תשתנה במקום בו אתה נכשל שוב ושוב לאורך זמן, אתה חייב לשנות את האמונות התת-מודעות שלך וליצור סנכרון אנרגטי בין המודע לתת-מודע שלך".

צילום: Dreamstime

קח נשימה עמוקה כי אתה מוזמן להגשים את החלום שלך!

נניח והיו אומרים לך שכל מה שאתה חולם עליו יכול להתגשם? נניח ואת החלום הזה תוכל להגשים הרבה יותר מהר מכפי שאתה חושב? נניח וסוף סוף תשלים את הפרוייקט שהתחלת ואף פעם לא סיימת? נניח שתוכל להשיג תוצאות מדהימות בכל מהלך שתבחר לעשות?

מעניין אותך לשמוע איך? כדאי שתפנים!

מה שגורם לחלומות ולתוצאות להם אתה מייחל הוא אתה בעצמך!

וכאן חשוב שתדע "אתה בעצמך" משמעותו החלקים בך שאתה מודע אליהם, וגם החלקים בך שאתה לא מודע אליהם והאחרונים הם אלה שמנהלים מרבית הזמן את החיים שלך!

למה?

התוצאות שלנו תלויה בנו, ובכל זאת חלק מאיתנו לא מצליחים להגשים את החלום שלהם, נתקעים פעם אחר פעם באותה נקודה, ולא מצליחים לעשות את השינוי המיוחל. למשל, לא מחליפים עבודה במשך שנים, לא מסיימים את התואר, לא עובדים בתחום שבאמת מעניין אותם, מתפשרים ולא הופכים להיות מובילים בתחומם ועוד. חלק מאיתנו תולים את הסיבה לאי ההצלחה במדינה, בסביבה, בהורים, בבן/בת הזוג, אבל עילאי מיכאלי אומר שזאת לא הסיבה האמיתית ומביא את דבריו של תומס סיקינג, "אתם לא תוצר של בית הרוס, כלכלה כושלת, עולם במלחמה, קבוצת מיעוט, הורים שתיינים או שכונת עוני. אתם התוצר של תהליך החשיבה של עצמכם, וכל מה שאתם חושבים היום יהיה התוצאה שלכם מחר".

זכור שמדובר כאן בחשיבה המודעת שלך והתת-מודעת שלך, כן?

אז אפשר שאלה?

אם אתה לא מצליח לפרוץ את תקרת הזכוכית, השאלה היא האם אתה מבין שאתה חווה תוצאה תבניתית (חוזרת על עצמה), שמנציחה את המצב?

אם ענית בחיוב, הסיבה האמיתית היא חוסר סנכרון אנרגטי, בין הרצון שלך במודע לבין האמונה התת-מודעת. אם כך הפתרון השלם הוא סנכרון אנרגטי בין המודע לתת-מודע שלך, משום שזה הקוד הגנטי שלך. זו הסיבה האמיתית לאי ההצלחה שלך... מה שהוכח מחקרית על ידי ד"ר דיויד הוקינס.

הבעיה היא לא כישלון חד פעמי

עילאי מיכאלי

אחרי שיחה אחת עם עילאי מיכאלי, סביר להניח שמבינים כי הבעיה היא תבניתית. אתה רוצה תוצאה מסויימת (בכל תחומי החיים) ואז קורה אחד משני הדברים הבאים: אחד, אתה לא משיג את התוצאה כי כוח נסתר גורם לך להכשל פעם אחר פעם, או שתים, אתה משיג את התוצאה ואז כוח נסתר גורם לך לאבד אותה פעם אחר פעם. אם זו התוצאה שחוזרת על עצמה, כנראה יש משהו שאתה לא שולט בו. הסיבה לכישלון אינה גלויה לעין, אבל אם אתה רוצה להיחלץ ממעגל הקסמים השלילי הזה, אתה חייב להתייחס לסיבה האמיתית לתוצאה והיא סנכרון אנרגטי בין המודע לתת-מודע שלך.

נשמע מבטיח? זה אכן מבטיח!

כולנו חיים על פי תכנותים. אנחנו מתוכנתים מגיל אפס, וממשיכים לתכנת עד סוף חיינו, יום יום שעה שעה. העניין הוא שרוב התכנותים נעשו, נעשים ויעשו על ידינו בצורה לא מודעת, על מנת שנוכל ללמוד את שיעורי חיים שלנו. חשוב שהאדם יבין איך בעצם הנוסחה של השגת תוצאות עובדת. חלק אחד נובע ממה שגלוי לעין, מחשבה שיוצרת רגש, שיוצרת התנהגות, שיוצרת תוצאה במרחב החיצוני. החלק השני הנסתר מהעין שמשלים את הנוסחה, הוא החלק שאחראי על המחשבות שלך. השאלה היא מה יוצר את המחשבות שלך והתשובה היא, תכנות התת-מודע שלך.

אז מה צריך לעשות עכשיו? סנכרון אנרגטי בין המודע לתת-מודע שלך אין קיצורי דרך.

חייבים לעשות סנכרון אנרגטי בין המודע לתת-מודע שלך. זה הפתרון השלם לגשר על הפער בין הרצון שלך לבין התוצאה התבניתית בחיים שלך.

יש הרבה טכניקות בשוק איך נדע מה לבחור?

שאלה מצויינת. צריך להבין שכל טכניקה הקיימת בשוק, מטפלת או במודע או בתת-מודע. אין אף טכניקה שמטפלת גם וגם. מסיבה זו, אין טכניקה אחת שיכולה לעשות סנכרון אנרגטי בין המודע לתת-מודע שלך. כמו כן, אין סדנא של מספר ימים ברצף, שיכולה לאפשר תהליך עומק שיצור שינוי שורשי אצל האדם.

צריך להבין שלא מספיק לטפל במודע או בתת-מודע בנפרד, משום שאלו פתרונות חלקיים בלבד. חייבים לטפל במכלול: המודע, התת-מודע והסנכרון ביניהם.

החידוש בשיטה של עילאי מיכאלי גורם ה-97% (שיטה רשומה), הוא תהליך ייחודי המשלב מספר טכניקות מדוייקות (להבדיל מטכניקה אחת הנהוגה בתחום), פלוס תמיכה אישית בתוך התהליך אשר מטפל במכלול: מודע, תת-מודע ובסנכרון האנרגטי ביניהם.

גורם ה-97%

מהפכני ובלעדי: תוכנית "צופן קוד החיים"

זו תוכנית תהליכית בת שלושה חודשים (פעם בשבוע), בה עילאי מיכאלי מעביר את הפתרון השלם המהפכני לסנכרון אנרגטי בין המודע לתת-מודע להצלחה. התוכנית מלמדת את שיטת גורם ה-97%.

התוכנית מובנית משלושה חלקים.

החלק הראשון, צופן ההווה - תכנות מחדש של המיינד המודע: בחלק הזה לומדים טכניקות שעוזרות לנו להכנס למצב של ערות בזמן הווה, לטפל במחשבות שליליות רגשות שליליות והתנהגויות שליליות בזמן הווה.

החלק השני, קוד העבר תכנות מחדש של המיינד התת-מודע: בחלק זה לומדים טכניקות כדי לאתר ארועים מהעבר, שם נוצרו התכנותים השליליים וטכניקות לניקוי אנרגטי פלוס לימוד שיעורי החיים שלנו.

החלק שלישי, החיים בסנכרון בחלק זה אנחנו לומדים טכניקה לסנכרון אנרגטי בין המודע לתת-מודע, בין ההווה לעבר. בצורה זו אנחנו סוגרים את המעגל על ידי טיפול במה שקורה בהווה, פלוס טיפול בטריגר (התכנות) שיצר אותו בעבר, כך שהתוצאה לא תחזור על עצמה בצורה תבניתית בעתיד. חשוב להבין, בכל פעם שאנחנו לא לומדים את שיעורי החיים שלנו, השיעורים שנקבל לחיים שלנו יהפכו להיות קשים יותר ויותר.

כמה זמן זה לוקח?

91 יום בהם לומדים את שיטת גורם ה-97%, שמאפשרת לך את החופש לשלוט בתוצאות החיים שלך. אתה תחווה שיפורים בתוצאות שלך, החל מהמפגש הראשון בתוכנית כשתיישם את הטכניקות שנלמדות בו. השיפורים בתוצאות שלך ילכו ויתגברו יחד עם השימוש שלך בטכניקות הייחודיות הנלמדות במהלך התוכנית. הטכניקות הללו ישמשו אותך כל חייך. בחלק מהטכניקות תשתמש באופן יומיומי, בחלק אחר בשעת הצורך.

אתה לומד כאן דרך חיים שתשמש אותך כל חייך!

אתה נחשף לתוכן הזה בדיוק בזמן המדוייק בחיים שלך.

אם בשלב הזה מתגנבת הסקפטיות דע שזה טבעי. יחד עם זאת בוא נביט בעובדות: אם תבחן את הפתרונות המוצעים לך בתחום, תבין שהפתרון שמוצע לך כאן הוא הפתרון השלם, שמעניק לך את אחוזי ההצלחה הגבוהים ביותר.

רגע, אבל מה אם לא אצליח בכל זאת?

אף אחד לא יכול להבטיח הצלחה!

"כאן אני מוכן לקחת חלק מהאחריות עלי", אומר עילאי מיכאלי ומסביר, "לתהליך יש ביטוח תוצאות שאומר, אם עשית את כל הנדרש ממך בתוכנית ולא חל שום שיפור בתוצאות עליהן עבדת בתוכנית, תקבל החזר כספי מלא".

אז או שאתה שולט במערכת ההפעלה שלך או שמערכת ההפעלה שלך שולטת בך.

זו הבחירה שלך.

לסיכום

שיטת גורם ה-97% מטפלת במכלול השלם של מערכת ההפעלה האנושית: המודע, התת-מודע, הסנכרון האנרגטי ביניהם ולימוד שיעורי החיים. לראשונה, שיטה מוכחת בלעדית (המשלבת מספר טכניקות), ליצירת סנכרון אנרגטי שמאפשרת לשלוט במיינד, בבריאות, בקריירה ובמערכות היחסים שלך.

זה הפתרון השלם שנותן לך את החופש לשלוט בתוצאות שלך

וכפי שעילאי מיכאלי אומר: "נולדת מקור. אל תחייה כהעתק..."

להמשך ההסבר על שיטת גורם ה-97%>>